xxxVilma
29.06.09,12:00
Caute, mam 7r.vnucku, ktora by chcela ist do letneho tabora, kde su koniky. Ak ma niekto dobry typ pre takyto tabor budem rada, dakujem.
JM1968
29.06.09,10:14
www.bombovo.sk ale treba sa ich spýtať, či aj pre takéto malé deti majú v programe koníky
layla
29.06.09,14:40
www.oldoranc.sk beru aj 7r deti, perfektna starostlivost, krasne prostredie :)
Denisa
29.06.09,15:07
www.bombovo.sk ale treba sa ich spýtať, či aj pre takéto malé deti majú v programe koníky

s bombovom nemáme dobrú skúsenosť :(
veronikasad
29.06.09,15:32
greco
29.06.09,16:37
"Tramtária" je to na Planinke pri obci Dobrá Voda, veľmi pekné prostredie v lese.
xxxVilma
02.03.10,13:16
ZDRAVIM, POTREBOVALA BY SOM DOBRY TYP NA LETNY TABOR PRE 8.R.
VNUCKU NIEKDE NA RANCI - FARME PRI KONOCH. DAKUJEM
arizona
02.03.10,13:45
ZDRAVIM, POTREBOVALA BY SOM DOBRY TYP NA LETNY TABOR PRE 8.R.
VNUCKU NIEKDE NA RANCI - FARME PRI KONOCH. DAKUJEM

Možno si si zabudla prečítať rady, ktoré si už dostala...
Témy s opakujúcou sa otázkou som Ti zlúčila...:rolleyes:
ja.nus.ka34
02.05.10,06:13
Ahojte,moja 12 rocna dcera by chcela ist do tabora,ale nevieme si vybrat.Je ich na internete strasne vela,tak by som chcela vediet ci nemaju vase deti nejake dobre skusenosti,ci by ste nam nemohli nieco dobre poradit.Dakujem.
mimap8
02.05.10,06:21
Ahoj,

ak ste s manzelom krestania, odporucam tabory detskej misie.

Info najdes na webovej stranke detskej misie, daj si detskamisia /bodka/ sk

Su to velmi dobre tabory pre decka roznych vekovych kategorii, funguju uz peknych par rokov..mozno od 1989 a ludia, ktori pracuju s deckami...su fakt super :)
ivka70
02.05.10,06:50
Ja mam najlepsie skusenosti z taborom, ktory robi Centrum volneho casu u nasa v meste.
Decka, ktore tam idu, sa aspon niektore poznaju zo skoly a aj kamarati, ktor&ch stretnu su z okolia, takze priatelstva piokracuju aj po ukonceni tabora.

Skusila by som sa poobzerat po taboroch vo vasom okoli.
Beella
02.05.10,07:22
Náš syn chodí buď s CVČ, alebo cez agentúru. Tento rok ide aj - aj ;)
Už trikrát bol s týmito a je vždy nadšený , takže môžem odporučiť
http://www.detskerekreacie.sk/detske-letne-tabory.php
Chobot
03.05.10,07:09
Ahojte,moja 12 rocna dcera by chcela ist do tabora,ale nevieme si vybrat.Je ich na internete strasne vela,tak by som chcela vediet ci nemaju vase deti nejake dobre skusenosti,ci by ste nam nemohli nieco dobre poradit.Dakujem.

V prvom rade treba upresniť, či máš záujem o tábor na Slovensku, alebo niekde pri mori. Syn chodil so spolužiakmi pár rokov dozadu do tábora k moru, do Chorvátska.
ja.nus.ka34
03.05.10,13:37
Chceli by sme tabor na Slovensku,poculi sme ze na Duchonke je fajn.Mate s tymto taborom niekto skusenost???
Lucia8504
03.05.10,13:46
Môj syn bol minulý rok cez bratislavský CEVARM a bol to jeho prvý tábor a bol veľmi spokojný. Myslím že aj ich ponuka je bohatá
slavka124
03.05.10,13:47
dajte si www.primaleto.sk- naša dcéra tam ide už po 4- krát, vždy na iné miesto a stále bola veľmi spokojná.
Luna
03.05.10,13:56
Chceli by sme tabor na Slovensku,poculi sme ze na Duchonke je fajn.Mate s tymto taborom niekto skusenost???
http://www.preradost.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=99:terminy&catid=36:tabor&Itemid=121
babca
05.05.10,16:27
Caute, mam 7r.vnucku, ktora by chcela ist do letneho tabora, kde su koniky. Ak ma niekto dobry typ pre takyto tabor budem rada, dakujem.
Ahoj ! Ak je tvoj dotaz ešte aktuálny, tak som niečo našla. Možno ti padne vhod. Daj do googla : ranc horne hamre a tam otvor: ranc- cenové ponuky. Je tam pár ponúk a konkrétne Horné Hámre - je to doslova raj v horách- dôverne poznám.Mala som tú česť sa tam narodiť. Pekný deň.