Lancica
29.06.09,12:54
Ahojte, neviete mi niekto poradit, kde by som mohla zohnat, pripade stiahnut CAD decor, CAD Kuchyne a CAD Interier za nejaku rozumnu cenu? Nasla som jednu stranku ale tam by ma to dokopy vyslo vyse 100 tisic...odjakziva ma bavi interierovy dizajn a rozmyslam, ze sa tym budem zaoberat, ale dat take peniaze do softwaru a potom zistit ze mi to prilis nejde sa mi zda zbytocne. A tento sw je zevraj lahky na ovladanie. Za kazdu cennu radu vopred dakujem.
pistik71
29.06.09,16:38
Vieme, ale tu nemozeme :), lebo dodrziavame pravidla (obcas). Skus pana Googla v spojeni s Rapidshare a nejakym forom.
kero64
29.06.09,17:39
Ako radí kolega, skús pohľadať na nete, je veľa programov, ktoré sa dajú používať buď free, ale sú obmedzené alebo sú v plnej verzii, ale iba väčšinou na 30dní. Stiahni si taký a za 30 dní sa dá zistiť, či ti to pôjde alebo nie. CAD programy sú skutočne drahé a hlavne pokiaľ ide o design.

http://www.donum.sk/software/bricscad-a-jeho-jednotlive-nadstavby/cad-kuchyne-vizualizacie-a-konstrukcie-kuchyn/cad-kuchyne.html

Skús si pozrieť túto stránku a tam uvidíš,(ak si ju už náhodou nevidela), ako sa s takým programom pracuje a koľko stojí. Držím palce. :)