mackojojo
29.06.09,16:32
Vsetkych Vas zdravim. Na poradu chodievam rad, lebo je tu vela zaujimavych clankov. Dufam, ze sa administrator na mna nebude hnevat no robim to z nudze. Chcel som sa len opytat ci tu niekto nepotrebuje v okoli BB, ZV partiu sikovnych murarov. Robime omietky, stierky, obklady, dlažby, prerábanie bytov, jadrá, malujeme, zateplovanie rodinnych domov, pokladky plavajucich podlach atd. Aj vodoinstalaterske prace. Pisem sem tento oznam preto, lebo som uz znechuteny tym ako tazko je zohnat si nejaku pracu a popri tom sa najdu aj sikovny ludia, ktory chcu nieco dokazat, ale je to obtiazne. Preto ak tymto niekoho oslovim, prosim napiste nejaky kontakt a dohodneme sa. Este raz sa ospravedlnujem administratorovi ak to berie ako nejaku reklamu :rolleyes:. 0915030915 este dodam mail no neda sa mi vlozit zavinac, lebo mi to nechce prejst tak takto:
to je moja sukromna adresa cisto, len na pracu: stavprace(zavinac)post.sk
Halli
30.06.09,07:55
Vsetkych Vas zdravim. Na poradu chodievam rad, lebo je tu vela zaujimavych clankov. Dufam, ze sa administrator na mna nebude hnevat no robim to z nudze. Chcel som sa len opytat ci tu niekto nepotrebuje v okoli BB, ZV partiu sikovnych murarov. Robime omietky, stierky, malujeme, zateplovanie rodinnych domov, pokladky plavajucich podlach atd. Aj vodoinstalaterske prace. Pisem sem tento oznam preto, lebo som uz znechuteny tym ako tazko je zohnat si nejaku pracu a popri tom sa najdu aj sikovny ludia, ktory chcu nieco dokazat, ale je to obtiazne. Preto ak tymto niekoho oslovim, prosim napiste nejaky kontakt a dohodneme sa. Este raz sa ospravedlnujem administratorovi ak to berie ako nejaku reklamu :rolleyes:. 0915030915

Pekne si to napísal a plne ťa chápem, posúvam tvoj príspevok, možno sa nájde nejaké SVB vo Vašom okolí, čo ťa bude potrebovať... Prajem ti to...;)
mackojojo
30.06.09,09:08
To: Slavica
Velmi pekne Vam dakujem za pochopenie a dufam, ze nieco zozeniem netreba vesat hlavu, ved zivot je vyzva sam o sebe :)
Tiez prajem vela uspechov a prijemny den. S pozdravom.