2real
30.06.09,08:22
Ahojte Poradaci

Chcel by som poprosiť tých čo študuju Právnu administratívu v podnikateľskej sfére na Bankovom inštitute vysoka škola BIVŠ o akékoľvek info o tejto škole názory a skúsenosti ...

Podal som si prihlašku na Právnu administratívu do Ban. Bystrice avšak som zistil že tento odbor je akreditovaný len do 01.10.2010 dúfam že moje štúdium nebude zbytočné a tento odbor dostane akreditaciu aj po tomto dátume

Takže ak je niekto kto na tejto škole študuje a mohol by mi dať nejake info budem velmy rád a vďačný

Dakujem moc a prajem pekný deň
Lianka
04.07.09,13:13
Kamarat sa pred nejakym casom o tuto skolu zaujimal, ale nakoniec sa rozhodol pre inu, presny dovod uz neviem. Mam pocit - a prever si - ci maju na Slovensku akreditaciu.

Okrem toho ten odbor: Pravna administrativa v podnikatelskej oblasti - no neviem si predstavit, co tam ucia 3-5 rokov. Tato problematika je zvacsa obsiahnuta v niekolkych predmetoch v inych odboroch. Napr. ja som studovala Bc. odbor Ekonomika a manazment podniku (tiez sukromna VS, ale ina) a mali sme, samozrejme aj pravo, ale aj vela inych predmetov potrebnych pre podnikanie ako komplex. Je pravda, ze odbor je viac zamerany na ekonomiku a manazment. Rovnaky odbor je na Fak. manazmentu UK, ale ten je vyslovene zamerany na manazment.

Zvaz si aj pomer ceny a obsahu (pozri studijny plan) - ci to vyhovuje tvojim poziadavkam.

Este si spominam, ze boli malo flexibilni pri komunikacii, ked sa kamarat dozadoval podrobnejsich info.
zsazsula
16.07.09,13:56
Ahojte ja študujem na BIVS v Prešove PA odbor je v pohode ak ťa zaujimajú právne veci a akreditácia je overená takže v pohode mínus tejto školy je v organizácii síce neviem na iných pobočkáh ako to funguje ale Prešov je na tom biedne a samozrejme finančne náročné ale to je už na každom kde sa uberie v živote .Ak ešte niečo chceš vedieť rada pomôžem .
brinza
07.01.10,09:10
Ahojte ja študujem na BIVS v Prešove PA odbor je v pohode ak ťa zaujimajú právne veci a akreditácia je overená takže v pohode mínus tejto školy je v organizácii síce neviem na iných pobočkáh ako to funguje ale Prešov je na tom biedne a samozrejme finančne náročné ale to je už na každom kde sa uberie v živote .Ak ešte niečo chceš vedieť rada pomôžem .
je to pravda ze ak platis skolne nechaju ta prejst? samozrejme ze sa nieco aj poucis :)
zsazsula
26.02.10,18:55
to nie je pravda určite nie skúšky prechadzam s odretými ušami :mad:
hnedoočka
26.02.10,19:29
to nie je pravda určite nie skúšky prechadzam s odretými ušami :mad:


môžem len potvrdiť, bola som svedkom a tiež prekvapená, pretože som zastávala ten istý názor....ale vyviedli ma z toho. A to je Zuzka šikulka!;)

Ale čo môžu očakávať, keď za všetko sa platí....i opravný termín...bodaj by im ich nesáčkovali, ak sú z toho príjmy! to sa mi nepáčilo!
Trigy
29.06.10,06:31
ahoj, chcela som ti napisat spravu ale sa mi to nepodarilo, lebo este neviem ako to tu celkom funguje..
JA by som chcela zacat studovat na BIVS v LM... a neviem ci je skola zvladnutelna.. a ako to tam funguje...
ak by si mala cas, nepopisala by si nieco??
airin.nice
28.08.10,14:09
Dobry den, aj ja by som Vas chcela poprosit o informacie tych ktori studuju, alebo studovali na BIVS v BB Pravnu administrativu.
Citala som na ich stranke, ze maju este posledny termin na podanie prihlasky do 31.8.2010.
Privitam akukolvek informaciu ktora mi pomoze pri rozhodovani.
Dakujem Katka.
airin.nice
28.08.10,18:45
asi nikto..
airin.nice
30.08.10,08:54
prosim o informacie ak niekto ma...
MAYA84
07.09.10,09:04
hladam niekoho, kto bol prijaty na pravnu adm. v Presove 2010/2011. po pripade niehoho kto dochadze na tuto skolu z TV.
airin.nice
26.09.10,10:30
zdravim.:)
ide niekto studovat do BB pravnu administrativu externe?
vlaaadka
01.02.11,19:59
tak asi takto: ja chodím na bivš do BB odbor PA v PS, niekto vyššie písal niečo s organizáciou s tým súhlasím organizácia školy je fakt hrozné to by im bodlo vychytať napr. zodna na den vám zmenia profesora atď. čo sa týka skúšok hm... nie je pravda, že ked platíš prejdeš. sú profáci, ktorí ťa budú trápiť a sú aj taký, ktorých predmety nie sú také dôležité (pri nich je skúška prechádzka ružovým sadom :D) čo sa týka akreditácie plánujú aj mgr. v čo dúfam, že sa im to podarí, kedže som v druhom ročníku a do sládkovičova sa mi fakt trepať nechce
srakora
02.02.11,06:47
Ja by som sa chcela opýtať, či niekto študuje právnu administratívu v LM alebo sa niekto chystá študovať v 2011/2012? Ja si plánujem dať prihlášku, tak zbieram čo najviac informácií.

Ďakujem
airin.nice
02.02.11,07:55
ja som si aj podala prihlasku a nakoniec som tam ani nesla..totiz do dna zapisu sa ani neozvali ci ma prijmaju , alebo neprijmaju...odpoved mi prisla 2 dni po zapise...
diabol4
28.03.11,09:00
chcela by som sa spýtať školné sa platí zvlášť za zimný a letný semester? Alebo je to za obidva semestre?
m4recinko
01.06.11,18:26
je mozne zaplatit za kazdy semester osobitne ale aj za cely rok, vyber je na studentovi
Jaroslavka1
02.07.11,17:27
Ahojte, tento rok uvažujem nad touto školou.. mohol by mi niekto popísať aké to je a povedať svoj názor na túto školu ?? ďakujem
airin.nice
04.07.11,14:45
ja tiez stale uvazujem, len sa neviem nejak "rozhybat"...dost ma odradza aj to, ze sa potom musia robit rozdielove skusky a nasledne pokracovat v Sladkovicove.:(
airin.nice
02.09.11,12:49
zdravim, ide niekto externe studovat pravnu administrativu v BB v roku 2011/2012?
Anamneza
06.09.11,06:51
Hľadám niekoho z okresu Rimavska Sobota a okolie kto bol prijatý na externe štúdium na BIVS odbor PA na akademicky rok 2011/2012.