sthruska
30.06.09,10:38
Mám ho nainštalovaný 4x, každý s vlastnými nastaveniami.
Dá sa dosiahnuť, aby pri ukázaní na ikony v TraySys sa mi ukázal nejaký rozumný názov a nie TC1, TC2...?
Stevo5
30.06.09,08:50
Samozrejme. Klik pravým "myšidlom" na ikonu, zvoľ Vlastnosti, Všeobecné - a hore ( vedľa ikony) vymaž starý nápis a napíš čo potrebuješ aby sa ti zobrazovalo.
Ďalšiu poznámku - aj dlhšiu, si môžeš vložiť do tej istej ikony - postup ako vyššie, ale záložka Odkaz - a dole v "poznámka" si daj svoj text.
sthruska
30.06.09,09:07
Napísal som to zle. To čo opisuješ mám, aj pridelené rôzne ikony. Ja som myslel ikony minimalizované pri hodinách. Uvedený postup sa týka len odkazu *.lnk.
Tam je stále (minimalizované pri hodinách) ikona programu (ak sa dá zmeniť, sem s tým) a nápis "[2] Total Commander ..." atď.
mpca
30.06.09,10:53
čo myslíš pod pojmom rozumný?
Ja to mám takto samozrejme oveľa strašia verzia..
http://img15.imageshack.us/img15/9366/clipboard02t.png
sthruska
30.06.09,11:04
Ide o to, že každý mám pre inú prácu: 1 projekty; 2 internet; 3 Delphi; 4 SVB
Keď si ich minimalizujem vedľa hodín (na panely vpravo, vľavo sú len odkazy), tak neviem ktorý je ktorý. A po každom obnovení a minimalizovaní menia ikony na panely svoju pozíciu. Takže namiesto nápisu "[2] Total Commander" chcem mať "projekt", "internet" atď.
mpca
30.06.09,12:36
hmmm,,, skúšam tento program ale po minimalizovaní tam stále ostane ten "predvolený" text...
http://wincmd.ru/plugring/totalcamper.html
Stevo5
01.07.09,06:38
Myslím že sa tam zobrazujú údaje ktoré sa zadávajú pri prvej inštalácii programu. Musel by si mať 4x inštalovaný TC a každý inak registrovaný - iste mi rozumieš.
sthruska
01.07.09,07:35
//Musel by si mať 4x inštalovaný TC - to mám
//a každý inak registrovaný - iste mi rozumieš. Sú registrované samostatne ale tým istým súborom.
Stevo5
01.07.09,11:20
"Sú registrované samostatne ale tým istým súborom" - tak preto je na všetkých rovnaký ten nápis. Musíš zadať pri registrácii zakaždým iné údaje (do toho súboru).

Inak - TC nie je nutné inštalovať, ja si len kopírujem celý jeho adresár vždy keď niečo prerábam. Ak zmením jeho adresár, všetko vždy funguje, len cesty k ikonám (pridávam si ďalšie hore do lišty) musím opraviť a tiež treba ponastavovať rozšírenia WCX.

A ešte - písal si že máš inú ikonu pre každý TC. Nevyriešilo to ten tvoj problém ? - ak sa uloží TC vpravo dolu pri hodinách, mal by si tie TC-ry rozoznať podľa ikôn ... .
Alebo - ak sa minimalizuje tak ikona je na všetkých štandardná? Toto som neskúšal, používam len jednu inštaláciu.
sthruska
01.07.09,13:02
Rôzne sú len vľavo - odkazy. Ináč minimalizovaný má štandardnú. Mne je jedno či upravím ikony alebo nápisy. Skúsim tú úpravu licenčného súboru
sthruska
01.07.09,13:09
Nič neupravím. Je to v hexa (wincmd.key).