smoulinkkka
30.06.09,13:36
Chcela by som vedieť, čo potrebujem s právnej stránky na organizáciu súkromného podujatia...kamarát má prenajatú lúku, a chce zorganizovať taký menší súkromný festival, len pre pozvaných...akcia by bola bez vstupného...hralo by asi 6 DJ...okolo žijúci ľudia s tými nemajú problém, dalo by sa to nazvať ako taká vačšia stanovačka...aké potrebné povolenia treba mať, aby neboli problémy? za odpobede vopred ďakujem...
Lianka
04.07.09,13:17
Neviem veru, ale skusila by som sa obratit s touto otazkou na miestne prislusny obecny urad.
ondrejvla
04.07.09,13:25
Chcela by som vedieť, čo potrebujem s právnej stránky na organizáciu súkromného podujatia...kamarát má prenajatú lúku, a chce zorganizovať taký menší súkromný festival, len pre pozvaných...akcia by bola bez vstupného...hralo by asi 6 DJ...okolo žijúci ľudia s tými nemajú problém, dalo by sa to nazvať ako taká vačšia stanovačka...aké potrebné povolenia treba mať, aby neboli problémy? za odpobede vopred ďakujem...

Tak ako ti napísala Lianka, nahlás to ale písomne na obecný úrad v mieste konania akcie, tam ti povedia, či to máš ešte nahlásať aj na Políciu.
(Aj keď sa mi to zdá trošku odlišné od reality, čo keby si tam mala svadbu, aj to by sa muselo hlásiť?)
Ale v tomto prípade ide o podujatie na ktorom sa stretne väčší počet ľudí, preto Obecný úrad určite.
wagner
04.07.09,19:33
A ak sa nemýlim, podľa zmeny zákona to treba nahlásiť aj na políciu s uvedením počtu zúčastnených osôb.