Nalim18
30.06.09,18:19
Zdravičko
Potreboval by som helpnúť, chcel by som začať podnikať v tlači čo ja viem jako tlač katalógov, prospektov, brožúr, letákov no ale potreboval by som hlavne poradiť že čo potrebujem približne na začiatok teda, akú tlačiarne a tak náhodou keby ste mali dajaké stránky zo shopom kde sa dajú objednať tlačiarne , a tiež ostatne príslušenstvo do tlačiarní a na tlač. A jak mate dajaké skúsenosti tak raďtéé :D rád si počítam čo najviac. Ďakujem a pekný deň
Nokerla
01.07.09,07:05
no neviem ci vies ake investicie to obnasa.......kamarat ma malu tlaciaren a pouzivany stroj ho vysiel na niekolko milionov.......o farbach ani nevravim.......a nakoniec potrebujes na to sikovneho cloveka ktory vie robit s tlaciarnou.........s domacou tlaciarnou to urcite neskusaj :confused: :eek:
Nalim18
02.07.09,16:39
no neviem ci vies ake investicie to obnasa.......kamarat ma malu tlaciaren a pouzivany stroj ho vysiel na niekolko milionov.......o farbach ani nevravim.......a nakoniec potrebujes na to sikovneho cloveka ktory vie robit s tlaciarnou.........s domacou tlaciarnou to urcite neskusaj :confused: :eek:
Nooo tak jasne že viem že to nie je najlacnejšie ale tak niekolko milionov nooo toto by som nečakal. Tak ja som tak očakaval čo som bruzdal po nete dajake tie jednodukšie tlačiarne stoja tak okolo 150 000 možno 200 000SK ale tak čo ja viem. No ale ked vraviš :-) hádať sa nebudem.