ldi
30.06.09,18:54
Ja viem že je tu aj tema Turecko ale ja som bol iba na jednej dovolenke a chcel by som manželke k 50tim narodeninám zaplatiť do Turecka do strediska Side pobyt a prosil by som Vás kdo tam bol aby mi doporučil skutočne overený hotel aby sa nám tá dovolenka vydarila.
Ďakujem
stonka
02.07.09,13:11
Ja viem že je tu aj tema Turecko ale ja som bol iba na jednej dovolenke a chcel by som manželke k 50tim narodeninám zaplatiť do Turecka do strediska Side pobyt a prosil by som Vás kdo tam bol aby mi doporučil skutočne overený hotel aby sa nám tá dovolenka vydarila.
Ďakujem
Bola som 2X v Side, v hoteli Sedef. Ten hotel je len 3*, niektore izby a pristavbu maju zrekonstruovane, niektore su povodne, so starsim nabytkom. Na izbe som travila minimum casu. Navstevnici tam boli okrem hrstky Slovakov, vacsinou Turci, Rusi a Cesi. Strava v tomto hoteli bola vynikajuca, neustale nechybalo jedlo, napoje a aj dobre pivo:) Sedef je len zopar krokov od sirokej, piesocnatej plaze. Do historickeho Side je to peknou prechadzkou po plazi zopar minut. Neviem, aki ste narocni. Ak potrebujete mat spickovy hotel s doplnkovymi sluzbami a animaciami, tak tento nie je urcite vhodny. Mal k dispozicii len bazen a masera. Ja som sa tam velmi dobre citila, preto som sa tam este raz aj vratila. Ak by si mal zaujem si to omrknut, maju vlastnu stranku sedefhotel.com.
bendži
02.07.09,13:29
Moji rodicia boli minuly rok blizko side - Ali Bey Park (www.club-alibey.com), prisli odtial uplne nadseni, kazdemu chvalili a odporucali.. pekne prostredie, vela moznosti vyzitia sa priamo v hotelovom komplexe, vyborne sluzby (aspon tak hovorili, a patria skor medzi narocnejsich ;-) )