jokova
30.06.09,22:55
ahojte poradaci !
vie mi niekto poradit co znamena tato priloha ? a ako to napravim ? dakujem (toto okno vyhadzuje ked chcem poslat postu cez vindows mail
a este nieco neda sa mi odoslat stranka z m.excel preco ? ak potrebujete doplnit neake udaje napise
Pidgey
30.06.09,22:05
co to presne znamena neviem,ale skusil by som sa jednoducho pripojim cez web rozhanie na gmail a pozrel si mail tam....mozno by som bol potom mudrejsi. Mne tiez obcas podobne blbne posta.Bud chvilku pockam, prip si ju pozrem cez web, potom to vacsinou po chvili ide uz normalne cez pop3...
kergulaan
01.07.09,05:30
W mail nepouzivam, ale skus pozriet nastavenie portu, ty ho mas 465 a v tunderbirde je 995 - automaticky sa to nastavi pri robeni uctu na Gmail.
Stevo5
01.07.09,06:05
Tiež si myslím že sú nesprávne nastavené porty pre POP a SMTP, alebo skús znovu zadať heslo, aj ak si ho nemenil.
pistik71
01.07.09,06:15
ahojte poradaci !
vie mi niekto poradit co znamena tato priloha ? a ako to napravim ? dakujem (toto okno vyhadzuje ked chcem poslat postu cez vindows mail
a este nieco neda sa mi odoslat stranka z m.excel preco ? ak potrebujete doplnit neake udaje napise

Problem je bud v tom ze pre odosielanie nemas zaskrtnutu volbu pre poslanie hesla pre odoslanie, pripadne dalsia vec (pravdepodobnejsia) je ze tvoj internet provider blokuje posielanie cez cudzie smtp (spam ochrana). Takze ako smtp si nastav server svojho providera.
jokova
01.07.09,08:51
zatial dakujem budem skusat