Aankaa
01.07.09,07:18
Dovoľujem si odporúčať tým, ktorí si zariadzujú, opravujú, stavajú svoje /alebo aj iné:)/ hniezdočká:
Nowy Targ - obchodné centrum CASTORAMA. Super obsluha, veľký výber tovaru, ... ale čo je najdôležitejšie: možnosť vrátenia nepoužitého materiálu.
Spolu s dokladom o kúpe mi bolo umožnené vrátiť nepoužité obklady, podlahy, dokonca neboli ani originál balené, ale mala som zvyšky krabíc ;). Viete, že sa nedá presne vypočítať spotreba /aspoň teda mne sa to nepodarilo/,a ozdobné obkladačky, listely,,,predsa len stoja viac. S úsmevom mi vrátili peniaze a ešte mi aj poďakovali :).
Platíte tam kartou alebo aj v Eurách a kurzový lístok je lepší ako v zmenárňach.
Ja viem, nákupy v zahraničí nepodporujú veľmi našu ekonomiku.... no 2/3 slovenských predajcov berie tovar z PL a keď viem porovnať ceny.... tak mi zvýši aj na Tatralandiu pre deti.
Flinstone
10.07.09,06:56
ak recyklačný zákon navýši ceny o 20% ako sľubujú tak nákupy budú ešte výhodnejšie... radšej mohli vypustiť zákon o primeranom zisku, lebo nieje normálne aby tá istá vec bola v zahraničí o tretinu lacnejšia ako doma... Alebo len my máme takých nenažraných obchodníkov?
amila
22.07.09,10:12
ceny su atraktivne, odporucam vsak aby ste pri nakupe hodnotnejsich veci trvali na vystaveni zaruky pre pripad reklamacie
anicka8030
28.09.09,05:46
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či niekto náhodou nevie, či sa už predávajú umelé vianočné stromčeky na známom trhu Nowy Targ. Vďaka !
macacko
28.09.09,08:55
maďarsko detto.
pre tých čo to majú bližšie.
anicka8030
28.09.09,09:54
Tak že, mám tomu rozumieť, že sa už predávajú aj v Poľsku aj v Maďarsku ?
Janinkaaa
28.09.09,10:05
Nevie niekto náhodou po čom ide kuracinka ?
Peterkrk
28.09.09,10:16
V Jablonke (Rajski) prsia v prepočte 82,- Sk (2,70 €).
Janinkaaa
28.09.09,10:51
V Jablonke (Rajski) prsia v prepočte 82,- Sk (2,70 €).

To je super cena.
Gabr
06.10.09,14:54
Chcem sa spýtať, nebola som ešte v Targu a chystám sa tam na nákupy vo štvrtok. Keď pôjdem od Jablonky, ako sa dostanem na trhy? Je to popri ceste, alebo dajte radu kadiaľ. Ďakujem všetkým.
dolfort
06.10.09,15:49
Chcem sa spýtať, nebola som ešte v Targu a chystám sa tam na nákupy vo štvrtok. Keď pôjdem od Jablonky, ako sa dostanem na trhy? Je to popri ceste, alebo dajte radu kadiaľ. Ďakujem všetkým.

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=sk&geocode=&q=nowy+targ&sll=37.0625,-95.677068&sspn=47.483365,79.013672&ie=UTF8&hq=&hnear=Nov%C3%BD+Targ,+Powiat+nowotarski,+Malopo%C4 %BEsk%C3%A9+vojvodstvo,+Po%C4%BEsko&ll=49.476671,20.037968&spn=0.009578,0.01929&t=h&z=16

49.28.40 N
20.2.15 E
aisa
06.10.09,16:52
Takže, stromčeky už sú, a dá vyjednávať - na trhoch. My sme ale boli na začiatku Targu v Alme, super supermarkete, kde je ešte lacnejšie ako na trhovisku.Kúpili sme dosť a zaplatili málo. Potom sme šli na trhovisko a kúpili sme málo a zaplatili dosť. No tú atmosféru trhu si netreba nechať újsť. Do Almy by som predsa šla na základné veci z drogérie.Určite sa oplatia kúpiť tam. A na trhu nepredávajú jeden tovar za rovnakú cenu všade, ak chceš ušetriť, musíš mať trpezlivosť a čas, ktorý tu naozaj stojí peniaze.
húžva
06.10.09,17:27
Prepáčte možno odbočím z témy, ale nevie niekto či sa dá sa v Poľsku nakupovať lacnejšie aj polotovar z dreva, mám na mysli narezané a ohobľované dosky určitých rozmerov. Zaujímalo by ma aj ako je to cenovo pri akomkoľvek náradí a elektronáradí do dielne, v porovnaní so Slovenskom.
holubička1
06.10.09,17:43
A ako je to v Poľsku so šatami na stužkovú? Ako sa pohybujú ceny a kde sa oplatí kúpiť pekné šaty?
holubička1
08.10.09,07:28
A ako je to v Poľsku so šatami na stužkovú? Ako sa pohybujú ceny a kde sa oplatí kúpiť pekné šaty?
Nevie mi nikto poradiť chystáme sa v sobotu:rolleyes:
ecompka
08.10.09,07:43
Bola som v sobote v Targu,saty boli dlhe aj kratke, vela ludi nakupovalo na stuzkovu. Ja som bola pre chalana oblek tak neviem ako stoja saty.Ja som na obleku usetrila minimalne 100 eur
mambi
08.10.09,08:14
Dovoľujem si odporúčať tým, ktorí si zariadzujú, opravujú, stavajú svoje /alebo aj iné:)/ hniezdočká:
Nowy Targ - obchodné centrum CASTORAMA. Super obsluha, veľký výber tovaru, ... ale čo je najdôležitejšie: možnosť vrátenia nepoužitého materiálu.
Spolu s dokladom o kúpe mi bolo umožnené vrátiť nepoužité obklady, podlahy, dokonca neboli ani originál balené, ale mala som zvyšky krabíc ;). Viete, že sa nedá presne vypočítať spotreba /aspoň teda mne sa to nepodarilo/,a ozdobné obkladačky, listely,,,predsa len stoja viac. S úsmevom mi vrátili peniaze a ešte mi aj poďakovali :).
Platíte tam kartou alebo aj v Eurách a kurzový lístok je lepší ako v zmenárňach.
Ja viem, nákupy v zahraničí nepodporujú veľmi našu ekonomiku.... no 2/3 slovenských predajcov berie tovar z PL a keď viem porovnať ceny.... tak mi zvýši aj na Tatralandiu pre deti.

Ahoj Anka,
my sme boli v Castorame min. nedeľu. Objednali sme si interiérové dvere. Super cena. Viem, sú to len "papierovky" ale zatiaľ poslúžia aj tie. Chcem sa však opýtať, ak by náhodou boli nejaké poškodené, napr. zle nalepená fólia, alebo niečo, dá sa reklamovať aj takáto závada? Dávajú nejakú záruku, niečo ako u nás 2 roky? Vieš mi poradiť niečo bližšie k takémuto porblému, ak by nedajbože nastal?

Ďakujem
viki2222
08.10.09,09:59
Ja som šaty na stužkovú pre dcéru kúpila v Bratislave na Vajnorskej ulici, výber je dobrý, ceny od 100 EUR, na Obchodnej je obchod kde vozia šaty z Poľska.
holubička1
08.10.09,16:57
Ja som šaty na stužkovú pre dcéru kúpila v Bratislave na Vajnorskej ulici, výber je dobrý, ceny od 100 EUR, na Obchodnej je obchod kde vozia šaty z Poľska.
My sme chceli ísť do Poľska, lebo dcérine kamošky kúpili šaty v Poľsku okolo 40 -50 EUR čo si myslím, že na na jeden krát možno dvakrát stačí:)
mambi
09.10.09,15:58
Oplatí sa kúpiť v Poľsku aj gauč /nie na trhu/? Chceli by sme nejaký rohový... Dajte nejaké tipy aké firmy, obchody, najlepšie v Nowom Targu sú.
ďakujem
anicka8030
11.10.09,13:56
My sme boli včera v Nowom Targu, kúpili sme umelý vianočný stromček , krásnu borovicu za 29€. Trh bol plný ľudí a skoro každý kupoval vence, sviečky .... Do mesta sme sa nedostali, ale tiež by som chcela vedieť, či tam nie sú nejaké obchody na sedačky.
mambi
16.10.09,04:35
Oplatí sa kúpiť v Poľsku aj gauč /nie na trhu/? Chceli by sme nejaký rohový... Dajte nejaké tipy aké firmy, obchody, najlepšie v Nowom Targu sú.
ďakujem

.... posúvam
anicka8030
20.10.09,13:50
posúvam....., nevie niekto poradiť ?
asmodina
24.10.09,08:00
Obrovský obchod s nábytkom je v Jablonke, keď idete smerom od Trstenej tak po ľavej strane sú veľké hangáre a v jednom je obchod s nábytkom.
Oplatí sa tam skoro všetko ... sedačky sú lacnejšie aj o 50 %. Výrobcovia sedačiek chodia aj na trhy. Majú katalógy aj vzorky. Poviete si rozmer, farbu dohodnete cenu a oni vám ju aj dovezú.
mofer
26.10.09,14:21
Je v Nowom Targu trh aj cez týždeň? A neviete ako idú ceny kuchýň, či sa oplatí, prípadne kde v Nowom Targu predávajú kuchyne?
DanielaSL
26.10.09,19:19
Je v Nowom Targu trh aj cez týždeň? A neviete ako idú ceny kuchýň, či sa oplatí, prípadne kde v Nowom Targu predávajú kuchyne?

Trhy sú len vo štvrtok a v sobotu. V stredu je trh v Jablonke, ktorá je neďaleko Targu.
Jozefsp
27.10.09,08:22
My sme poslednú dobu viackrát nakupovali v OD Merkury market pri Novom Targu - Szaflary. Kuchynská linka 240 cm za 750 zl. na vtedajší kurz 5000,- Sk(u nás min. 10-12 000,-). Dobré ceny sú tam na plávajúcu podlahu. Majú tam široký sortiment obkladačiek a dlažieb, svietidiel, záclony, dvere a vôbec, treba vidieť.
mofer
27.10.09,09:26
My sme poslednú dobu viackrát nakupovali v OD Merkury market pri Novom Targu - Szaflary. Kuchynská linka 240 cm za 750 zl. na vtedajší kurz 5000,- Sk(u nás min. 10-12 000,-). Dobré ceny sú tam na plávajúcu podlahu. Majú tam široký sortiment obkladačiek a dlažieb, svietidiel, záclony, dvere a vôbec, treba vidieť.
Tak sa tam určite pôjdem pozrieť, dúfam, že dobre nakúpim. :) Kuchynskú linku potrebujem na mieru, tak neviem či nájdem.....za dobrú cenu.
mambi
05.11.09,19:39
Obrovský obchod s nábytkom je v Jablonke, keď idete smerom od Trstenej tak po ľavej strane sú veľké hangáre a v jednom je obchod s nábytkom.
Oplatí sa tam skoro všetko ... sedačky sú lacnejšie aj o 50 %. Výrobcovia sedačiek chodia aj na trhy. Majú katalógy aj vzorky. Poviete si rozmer, farbu dohodnete cenu a oni vám ju aj dovezú.

a neviete náhodou názov toho obchodu?
vdaka
Kolenčík
06.11.09,08:27
A potrebuješ na mieru tak v obchode nekúpiš, musíš si objednať a čakať cca 15 dní
mambi
07.11.09,11:20
A potrebuješ na mieru tak v obchode nekúpiš, musíš si objednať a čakať cca 15 dní

...nie nepotrebujem na mieru...
Obmedzenie mám len vo farbe, čo si myslím, že by nemal byť nejaký problém
asmodina
10.11.09,12:11
Tuším PERFEKT .... ale nie som si istá.
Andreaa512
12.11.09,11:50
Prosím Vás, neviete niekto koľko stoja skladacie dvere z PVC asi 80cm v Polsku a poprípade, kde ich dostať kúpiť?
Kolenčík
13.11.09,06:44
Aké skladacie, ako harmonika na predel, alebo skladačka ako roleta, popíš bližšie.
Andreaa512
13.11.09,09:34
Myslím, že sú ako harmonika, prikladám link, kde som ich objavila.
altico.com.pl/slowacka/index.php?dzial=drzwi
Cigi
16.11.09,07:05
zdravím všetkých poraďákov...
vie mi niekto odpovedať? ... vraj sú v Nowom Targu 2 trhy - malý a veľký.... ten malý (niekde pri rieke) je otvorený celý týždeň, je to tak?
pivko
16.11.09,11:47
zdravím všetkých poraďákov...
vie mi niekto odpovedať? ... vraj sú v Nowom Targu 2 trhy - malý a veľký.... ten malý (niekde pri rieke) je otvorený celý týždeň, je to tak?
V Targu je iba jeden trh na textil a spotrebný tovar :mee: pri rieke je parkovisko.
potom ešte jeden čisto zeleninový je smerom k ALME po ľavej strane ako su potraviny Steskal.
Aankaa
16.11.09,12:02
Tiež neviem o tom, žeby tam boli dva trhy. Je jeden MAXI - ktorý sa koná každý štvrtok a sobotu /s výnimkou veľkých štátnych a kresťanských poľských sviatkov/.
A rozloženie je pri rieke, na druhej strane rieky je parkovisko.
Ak prichádzaš do Targu z hranič.prechodu od Lysej Poľany, tak ho máš hneď na začiatku po pravej aj ľavej strane.
mango27
17.11.09,18:47
v Poľsk
mango27
17.11.09,18:50
nasiel som tiez toto

altico.com.pl/slowacka/index.php?dzial=drzwi
milos1507
17.01.10,13:14
Davam do pozornosti stranku nakupyvpolsku.sk, jedna sa o sprostredkovanie kupy tovaru z najvacsieho Polskeho aukcneho portalu Allegro.pl :) Na allegre najdete vsetko co vas len napadne, potom uz len staci skopirovat link vybraneho tovaru a sprostredkovatelska firma sa za malu proviziu postara o jeho doručenie az k vam domov... Odporucam
Evanka
17.01.10,13:55
Davam do pozornosti stranku nakupyvpolsku.sk, jedna sa o sprostredkovanie kupy tovaru z najvacsieho Polskeho aukcneho portalu Allegro.pl :) Na allegre najdete vsetko co vas len napadne, potom uz len staci skopirovat link vybraneho tovaru a sprostredkovatelska firma sa za malu proviziu postara o jeho doručenie az k vam domov... Odporucam
Máš s tým skúsenosti? Je to vo forme aukcií, ano? Zarewgistrovala som sa priamo na stranke allegro.pl, teraz odobrím cenu a čakám, alebo je to už konečná cena, stačí objednať?
milos1507
17.01.10,20:02
Je to velmi jednoduche... Tovar sa da kupovat formou aukcii, alebo aj za pevne ceny (ikonka "KUP TERAZ!") Najjednodujsie je kupovat tovar za pevne ceny, ked najdes produkt, ktory si chces kupit skopirujes si jeho adresu a vlozis ju do objednavkoveho formulara :) Toto vsetko sa deje na stranke nakupyvpolsku.sk, na Allegro vobec nie je potrebne sa registrovat! Pred objednanim tovaru si mozes vypocitat jeho cenu v kalkulacke na tej stranke... :) Je tam aj instruktazne video, ale nemozem sem vlozit link nan... Ak este niecomu nechapes, kludne sa opytaj
korela
17.01.10,21:06
http://www.aukro.sk/phorum/read.php?f=466&i=2822&t=2822


Nápoveda : Ako nakupovať z ALLEGRO.PL
2009-05-21 10:42:10
milos1507
18.01.10,05:40
Ked clovek nakupuje z Allegra na vlastnu päst, stoji ho to viacej... Prevod penazi do Polska stoji okolo 10EUR, postovne za balik ktory je poslany z Polska priamo na Slovensko je tiez ovela drahsi ako ked ho sprostredkovatel prevezme v Polsku, prevezie cez hranice a odosle vam ho az na Slovensku. Na stranke nakupyvpolsku.sk sa na tomto da pekne usetrit :)