Alika82
01.07.09,11:01
dobry den, vedeli by ste mi prosim poradit v jednej veci?
Momentalne som na materskej dovolenke a sef mi poslal vypoved, keze sa vraj rusi firma s takymto znenim:
Tymto vam davam vypoved z PP podla 63 odt.1 pism.a) Zakonnika prace ku dnu 30.6.2009.
Odstupne vam bude vyplatene v dvoch castiach....

Ide o to ci mi moze dat vypoved podla paragrafu ku konkretnemu dnu ako to napisal, preto ze som pocula ze by som mala mat narok aj na dvojmesacnu vypovednu lehotu, pocas ktorej mi este nabieha dovolenka, ktoru by mi mal preplatit. Tato vypoved mi prisla minuly tyzden.
Dakujem
Stanislav 1975
01.07.09,09:05
dobry den, vedeli by ste mi prosim poradit v jednej veci?
Momentalne som na materskej dovolenke a sef mi poslal vypoved, keze sa vraj rusi firma s takymto znenim:
Tymto vam davam vypoved z PP podla 63 odt.1 pism.a) Zakonnika prace ku dnu 30.6.2009.
Odstupne vam bude vyplatene v dvoch castiach....

Ide o to ci mi moze dat vypoved podla paragrafu ku konkretnemu dnu ako to napisal, preto ze som pocula ze by som mala mat narok aj na dvojmesacnu vypovednu lehotu, pocas ktorej mi este nabieha dovolenka, ktoru by mi mal preplatit. Tato vypoved mi prisla minuly tyzden.
Dakujem
áno, toto je jediný prípad kedy može dať firma mamičke na MD výpoveď a to keď zaniká firma-výpovedná lehota tam nieje žiadna, ale je to ku dňu zániku firmy-máš nárok na 2 alebo 3 mesačné odstupné( na 3 mesačné v prípade, že pracuješ vo firme aspoň 5 rokov)- takže majú pravdu...
Tweety
01.07.09,09:08
dobry den, vedeli by ste mi prosim poradit v jednej veci?
Momentalne som na materskej dovolenke a sef mi poslal vypoved, keze sa vraj rusi firma s takymto znenim:
Tymto vam davam vypoved z PP podla 63 odt.1 pism.a) Zakonnika prace ku dnu 30.6.2009.Výpoveď je možné dať v tomto prípade aj počas RD, s tým, že vznikne nárok na odstupné, buď dvoj.-alebo trojmesačné. Kedže ste na RD nárok na dovolenku nie je.
Odstupne vam bude vyplatene v dvoch castiach....

Ide o to ci mi moze dat vypoved podla paragrafu ku konkretnemu dnu ako to napisal, preto ze som pocula ze by som mala mat narok aj na dvojmesacnu vypovednu lehotu, pocas ktorej mi este nabieha dovolenka, ktoru by mi mal preplatit. Tato vypoved mi prisla minuly tyzden.
Dakujem
Odpoveď je v texte.
Alika82
01.07.09,09:17
dakujem za odpoved
na RD este nie som, ta bude az od augusta.
Tweety
01.07.09,09:20
dakujem za odpoved
na RD este nie som, ta bude az od augusta.
Myslela som, že si si len pomýlila MD s RD, ako sa to často stáva, ale nič to nemení na odpovedi.
veronikasad
01.07.09,09:32
dakujem za odpoved
na RD este nie som, ta bude az od augusta.
Zamestnávatel vo výpovedi cituje § 63 odst 1 ZP. K 30.6.09 tvoj pracovný pomer končí iba v prípade, ak so zamestnávatelom podpíšeš dohodu o skončení pracovného pomeru k 30.6.2009.
V opačnom prípade ti od 1.7.09 začína plynúť 2 alebo 3-mesačná výpovedná doba, ktorá závisí od doby trvania prac.pomeru v organizácii.
Doba materskej sa počíta do odpracovanej doby - súhlasím s tebou, že na výpovednú dobu ti vzniká ešte nárok na alikv.časť dovolenky.

Alebo zamestnávatel dňom 30.6.09 úplne zaniká ?
Alika82
01.07.09,09:39
veronikasad zamestnavatel uplne zanika
ale pocula som presne to co si napisala, tak neviem ci je potom rozdiel ak uplne zanikne k tomu datumu
veronikasad
01.07.09,09:41
veronikasad zamestnavatel uplne zanika
ale pocula som presne to co si napisala, tak neviem ci je potom rozdiel ak uplne zanikne k tomu datumu
Prečo ti to oznámil pár dní pred skončením prac.pomeru ?
Ide o fyzickú alebo právnickú osobu ?
Alika82
01.07.09,09:44
povedal, ze az teraz dostal rozhodnutie o ukonceni, tak ze preto az takto neskoro. a ide o pravnicku osobu
veronikasad
01.07.09,09:54
povedal, ze az teraz dostal rozhodnutie o ukonceni, tak ze preto az takto neskoro. a ide o pravnicku osobu
S ukončením činnosti PO nemám skúsenosti. Zrejme ti nezostane nič iné, len ukončiť pracovný pomer dohodou k 30.6.09. Materskú ti bude naďalej vyplácať sociálna poisťovňa

Chcem ťa upozorniť na termín výplaty odstupného :

(5) Odstupné vypláca zamestnávateľ po skončení pracovného pomeru v najbližšom výplatnom termíne určenom u zamestnávateľa na výplatu mzdy, ak sa zamestnávateľ nedohodne s uvoľňovaným zamestnancom na výplate odstupného inak.

Osobne by som nesúhlasila s výplatou odstupného v čiastkach. Trvaj na tom, nech ti uvedie v dohode o skončení prac. pomeru, že k výplate odstupného dôjde v najbližšom výplatnom termíne, v ktorom ti musí preplatiť aj nevyčerpanú dovolenku.
Ak termín výplaty nebude dodržaný, môžeš sa obrátiť na súd.
Alika82
01.07.09,10:05
veronikasad, dakujem
aj ked neviem ci sa mi to podari dohodnut, vsetcia kolegovia suhlasili s vyplatenim v dvoch najblizsich vyplatnych terminoch
veronikasad
01.07.09,10:08
veronikasad, dakujem
aj ked neviem ci sa mi to podari dohodnut, vsetcia kolegovia suhlasili s vyplatenim v dvoch najblizsich vyplatnych terminoch
Si na materskej, nemáš čo stratiť. Dohoda je súhlas obidvoch strán, môžeš si dať podmienky. Bez tvojho podpisu je neplatná ...
Alika82
14.07.09,09:37
rada by som sa este opytala na jednu vec a dufam, ze mi poradite,
znama pracovala vo firme asi mesiac, potom ked zistili, ze je tehotna, vypisali ju PN-rizikove tehotenstvo, odkial isla rovno ma MD...
firma kde robila sa rusi, ma aj v tomto pripade narok na odstupne, alebo nie, kedze nastupila na rizikove este pocas skusobnej lehoty?
dakujem za odpoved
Chobot
14.07.09,10:31
rada by som sa este opytala na jednu vec a dufam, ze mi poradite,
znama pracovala vo firme asi mesiac, potom ked zistili, ze je tehotna, vypisali ju PN-rizikove tehotenstvo, odkial isla rovno ma MD...
firma kde robila sa rusi, ma aj v tomto pripade narok na odstupne, alebo nie, kedze nastupila na rizikove este pocas skusobnej lehoty?
dakujem za odpoved

Najprv pár citácií ZP:

§ 45 ods. 2:

(2) Skúšobná doba sa predlžuje o čas prekážok v práci na strane zamestnanca.

§ 141 ods. 1 - Dôležité osobné prekážky v práci:

(1) Zamestnávateľ ospravedlní neprítomnosť zamestnanca v práci za čas jeho pracovnej neschopnosti pre chorobu alebo úraz, počas materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky (§ 166), karantény, ošetrovania chorého člena rodiny a počas starostlivosti o dieťa mladšie ako desať rokov, ktoré nemôže byť z vážnych dôvodov v starostlivosti detského výchovného zariadenia alebo školy, v ktorých starostlivosti dieťa inak je, alebo ak osoba, ktorá sa inak stará o dieťa, ochorela alebo sa jej nariadila karanténa (karanténne opatrenie), prípadne sa podrobila vyšetreniu alebo ošetreniu v zdravotníckom zariadení, ktoré nebolo možné zabezpečiť mimo pracovného času zamestnanca. Za tento čas nepatrí zamestnancovi náhrada mzdy, ak osobitný predpis neustanovuje inak.

Z uvedeného vyplýva, že tá známa, pokiaľ ešte zamestnávateľ s ňou neskončil PP, je stále v skúšobnej dobe, lebo tá sa jej predĺžila o čas PN (rizikové tehotenstvo) ako aj materskú a rodičovskú dovolenku.

Takže ak sa ruší firma a ten, čo bude ukončovať PP si to uvedomí, že je v skúš. dobe, tak ukončí PP v skúšobnej dobe podľa § 72, kedy nebude mať nárok na odstupné. Ak si to neuvedomia, tak jej dajú výpoveď a možno uznajú nárok na odstupné. Ak to bude tak, tak nech ich neupozorňuje, že je v skúš. dobe, môže tým len získať. Zákonný nárok na odstupné nemá.
Alika82
14.07.09,11:06
chobot dakujem, aj ked ju to asi nepotesi :-(
Alika82
26.09.09,21:16
prajem pekny den, este by som sa rada opytala ohladom tej mojej vypovede o ktorej som pisala...
zamestnavatel vravel ze nema dostatok penazi na vyplatenie odstupneho na jeden krat, tak som podpisala vypoved s dohodou, ze bude odstupne vyplatene v dvoch castiach... samozrejme nikto zo zamestnancov druhu cast nevidel, ako mam postupovat?
ale je tu este jeden problem na ktory by som rada nasla odpoved:
v obchodnom registri som nasla, ze firma s ktorou som podpisovala zluvu o pracovnom pomere este stale existuje, vlastne skrachovala len prevadzka, kde sme pracovali... ale vo firme uz nie je konatelom, riaditel prevadzky, ale niekto iny... je potom moja vypoved platna, kedze som ju dostala pocas MD? (teraz som na RD) ked firma este existuje aj ked nie s tym istym konatelom? alebo sa prevadzka "ratala" ako cast firmy a mam napisat nejaku vyzvu(alebo neviem co presne sa pise v tychto pripadoch) tomuto novemu konatelovi na doplatenie odstupneho???
Alika82
26.09.09,21:20
pardon k tomu co povedal zamestanavatej ze nema na jeden krat na vyplatenie odstupneho, cakalo sa este na doplatenie zvysnych faktur, z ktorych sa mala vyplatit druha cast odstupneho...
Alika82
28.09.09,10:07
prosim, prosim, viete mi niekto povedat ci moja vypoved, co som dostala pocas MD je platna alebo nie?
zistila som, ze firma s ktorou som mala podpisanu zmluvu o PP este stale existuje, aj ked konatelom nie je nas riaditel, ale niekto iny, ale prevadzka(hotel) kde sme pracovali uz nie je... vypoved bola z dovodu zrusenia firmy (§63, 1.a) )
velmi pekne vopred dakujem za odpoved
veronikasad
28.09.09,10:10
prosim, prosim, viete mi niekto povedat ci moja vypoved, co som dostala pocas MD je platna alebo nie?
zistila som, ze firma s ktorou som mala podpisanu zmluvu o PP este stale existuje, aj ked konatelom nie je nas riaditel, ale niekto iny, ale prevadzka(hotel) kde sme pracovali uz nie je... vypoved bola z dovodu zrusenia firmy (§63, 1.a) )
velmi pekne vopred dakujem za odpoved
Výpoveď alebo podpísaná dohoda ?
brčko
28.09.09,10:10
a existuje aj prevádzka v ktorej si pracovala a ktorú máš predpokladám uvedenú v PZ ako miesto výkonu práce (to je tiež podstatné)? Ak neexistuje, tak predpokladám išlo o rušenie časti zaemstnávatela a je to OK.
Alika82
28.09.09,10:34
veronikasad... bola to vypoved
brcko... miesto vykonu prace bolo uvedene v zmluve, ale to uz neexistuje,
takze je to ok?
ak ano:
este jedna vec, myslite, ze sa mi podari dostat od firmy druhu cast odstupneho, ked je tam novy konatel? :-/
Chobot
28.09.09,10:49
veronikasad... bola to vypoved
brcko... miesto vykonu prace bolo uvedene v zmluve, ale to uz neexistuje,
takze je to ok?
ak ano:
este jedna vec, myslite, ze sa mi podari dostat od firmy druhu cast odstupneho, ked je tam novy konatel? :-/

Na odstupné máš zákonný nárok, je jedno či je tam iný konateľ. Požiadaj písomne o urýchlené vyplatenie odstupného, ktoré ti patrí (popíš kedy skončil PP, čo si dostala vyplatené a koľko ti ešte dlhujú). Daj im nejaký termín, napr. 3 týždne, ak sa neozvú, znovu im napíš urgenciu, že ak nie, tak to budeš riešiť súdnou cestou.