liax
01.07.09,11:39
zdravim,
aky produkt a ktorej konkretnej banky by ste mi odporucili ak chcem ulozit sumu do 2000E? samozrejme,pri takejto sume nepocitam s nejakym extra vynosom,ide mi o to,aby mi "nelezali" na beznom ucte peniaze,ktore v najblizsom obdobi nebudem potrebovat. Vopred dakujem za vsetky rady
Chobot
01.07.09,09:45
zdravim,
aky produkt a ktorej konkretnej banky by ste mi odporucili ak chcem ulozit sumu do 2000E? samozrejme,pri takejto sume nepocitam s nejakym extra vynosom,ide mi o to,aby mi "nelezali" na beznom ucte peniaze,ktore v najblizsom obdobi nebudem potrebovat. Vopred dakujem za vsetky rady

Sporiaci účet v mBank, alebo ING konto. Alebo termínovaný vklad v tej banke, kde máš vedený bežný účet. Úrokové sadzby sú v každej banke približne rovnaké, tie desatiny percenta nehrajú žiadnu rolu pri takej malej sume.

Na ako dlhú dobu to chceš uložiť?
liax
02.07.09,04:41
mBank ani ING konto radsej nie,nemam v to velku doveru,takze asi terminovany vklad. mam ucetv v slsp ale rozmyslam nad zmenou.
minimalne na rok
Xanti
02.07.09,05:00
mBank ani ING konto radsej nie,nemam v to velku doveru,takze asi terminovany vklad. mam ucetv v slsp ale rozmyslam nad zmenou.
minimalne na rok Hm, škoda že si vylúčil mBank. Má teraz v ponuke terminovaný vklad s viazanosťou 1 rok a úrokom 3 % podľa môjho prehľadu je to najvyšší úrok na terminovanom vklade na svk. ;)
Moja dôvera v SLSP je zase mizivá, po tom ako min. rok na ich super vkladoch som prišla o prachy. :eek:
daria29
02.07.09,10:55
já som bola v Tatrabanke,spomenuli nový termínov.produkt na 2 roky,nemala som čas na vysvetlovanie,ale vrátim sa tam .dalej otvárajú vkladné knižky,ak nevyberieš tuším rok peniaze,urok je 2.7,to je pekné.ja som v tatra banke spokojná.
mona091
02.07.09,11:04
Hm, škoda že si vylúčil mBank. Má teraz v ponuke terminovaný vklad s viazanosťou 1 rok a úrokom 3 % podľa môjho prehľadu je to najvyšší úrok na terminovanom vklade na svk. ;)
Moja dôvera v SLSP je zase mizivá, po tom ako min. rok na ich super vkladoch som prišla o prachy. :eek:

mBank neriesi - respektive velmi nekvalitne riesi problemy, meni pravidla, informacie podava vacsinou cez mforum, ich sluzby su velmi nekvalitne - na druhej strane zadarmo (nie vsetky),

vklady su chranene, ale poliakmi, to znamena, pripadne plnenie by bolo v zlotych, mBanka uz velmi dlho rokuje aj so slovenskym FOV, medzitym preslo vela vody a nic,

napriklad banking - neuvadza nazov odosielatela, prijmatel nevie identifikovat odosielatela, iba ak si bude parovat cisla uctov, variabilne symboly alebo poznamky,

mBank dala cez mforum na to zaujimavu radu: ak necakas peniaze, a nejake Ti pridu, vrat ich naspat na cislo odosielatela,

kazdy sa musi rozhodnut, mame banky so sluzbami na velmi dobrej urovni, dokonca aj produkty za minimalne platby, atd, musim off
milagros208
02.07.09,11:14
zdravim,
aky produkt a ktorej konkretnej banky by ste mi odporucili ak chcem ulozit sumu do 2000E? samozrejme,pri takejto sume nepocitam s nejakym extra vynosom,ide mi o to,aby mi "nelezali" na beznom ucte peniaze,ktore v najblizsom obdobi nebudem potrebovat. Vopred dakujem za vsetky rady
Ja som presunula peniaze z bežného účtu na sporiaci v ČSOB. Pred pár mesiacmi mali 3 % úrok, teraz už len 1,4%, čo je vždy viac ako na bežnom účte. A ak peniažky budem potrebovať, stačí to dať vedieť 7 dní vopred.
liax
03.07.09,13:39
Dakujem Vam vsetkym za rady a nazory,utvrdili ste ma v presvedceni,ze v tomto pripade bude najvhodnejsi terminovany.este raz dakujem