SMartina
01.07.09,12:56
Prosím potrebovala by som poradiť. Ak slovenská firma zamestnáva ľudí a posiela ich pracovať na stavbu do zahraničia - ako by mala vyzerať pracovná zmluva pre týchto zamestnancov? Bude klasická ako keby pracovali v SR? A ešte by ma zaujímalo na čo všetko majú nárok, aké stravné a čo všetko im môže ponúknuť zamestnávať (narp. nejaké diéty alebo podobné výhody). Vopred ďakujem za pomoc.:)
qarqulqa
18.03.10,00:43
Dobry den, presno tuto vec potrebujem zistit....vedel by niekto prosim vas poradit? Dakujem vopred
sesi
21.03.10,10:32
Ahoj presne toto by zaujímala aj mňa. Moja kamarátka mi hovorila, že budem pre tých zamestnancov musieť vybaviť nejaký formulár myslím E 101 na sociálnej poisťovni aby sa tým preukazovali v ČR lebo keď ten formulár nebudú mať tak by mali platiť odvody v ČR. Máte niekto s týmto skúsenosť??
Zuzy
24.03.10,08:48
Ahoj presne toto by zaujímala aj mňa. Moja kamarátka mi hovorila, že budem pre tých zamestnancov musieť vybaviť nejaký formulár myslím E 101 na sociálnej poisťovni aby sa tým preukazovali v ČR lebo keď ten formulár nebudú mať tak by mali platiť odvody v ČR. Máte niekto s týmto skúsenosť??

Dobrý deň, vie niekto poradiť v tejto veci? ďakujem