šafko
01.07.09,16:56
prepačte mili poradaci ak som zadala do nespravneho okna ale aj postel patri do domacnosti vlani 5.5.2008 sme kupili manželsku postel v nabytkarstve po dvoch mesiacoch sa na mojej strane urobila preliačina popri tom važim 60kg nemame male deti ktore by si s postele urobili trampolinu a kedže to bol jednoducho nepodarok tak som postel reklamovala prisiel pan od vyrobcu akože to nieje jeho povinost ale pre dobre meno firmi prišiel reklamaciu uznal a chcel vziat postel s tym som nesuhlasila však čo mam zatial asi tri tyždne tak mi povedal že bude trvat oprava mam spavat na zemi?tak sme sa nakoniec dohodli že to pridu opravit k nam domov čo do dnešneho dna neurobili na emaili nereaguju a ani na mobil prosim o radu ako mam dalej postupovat dakujem pekne
kyblik
01.07.09,18:34
Skus reklamaciu pisomnou formou, pretoze uz veky plati "Co je psano, to je dano". Poslat doporucene s upozornenim na dalsie mozne pravne dosledky. Pozri si zakon o ochrane spotrebitella.
terezamaria
01.07.09,19:08
prepačte mili poradaci ak som zadala do nespravneho okna ale aj postel patri do domacnosti vlani 5.5.2008 sme kupili manželsku postel v nabytkarstve po dvoch mesiacoch sa na mojej strane urobila preliačina popri tom važim 60kg nemame male deti ktore by si s postele urobili trampolinu a kedže to bol jednoducho nepodarok tak som postel reklamovala prisiel pan od vyrobcu akože to nieje jeho povinost ale pre dobre meno firmi prišiel reklamaciu uznal a chcel vziat postel s tym som nesuhlasila však čo mam zatial asi tri tyždne tak mi povedal že bude trvat oprava mam spavat na zemi?tak sme sa nakoniec dohodli že to pridu opravit k nam domov čo do dnešneho dna neurobili na emaili nereaguju a ani na mobil prosim o radu ako mam dalej postupovat dakujem pekne

Tiež som mala problém s dvojposteľou.Prišli posúdiť stav postele, reklamáciu uznali, predávajúci si prišiel posteľ vyzdvihnúť, do 3 dní som mala nabehnuté na účte peniaze, v plnej výške samozrejme a na 4.deň som si kúpila druhú, z ktorou- zaklopem na čelo som spokojná.

Je mi divné, že nereagujú, ale musíš teraz jednať písomne, urgentne.

A čo na Tvojej chceli opravovať, keď tam bola preliačenina, veď to bol nekvalitný materiál, tam ide o jednoznačnú vratku peňazí.Len tú posteľ im budeš musieť dať!!!!!
šafko
02.07.09,10:10
dakujem vam vsetkym za odpovede ale on mi dal papier ze citujem oprava nutna u vyrobcu zakaznik nesuhlasi s odobranim matracu ale to ze mi slubili po natahovackach ze to pridu opravit domov nemam na papieri tak to vyzera ze oni su teraz kryti s tym ze ja som im nedala postel pretoze by som nemala kde spat ja neviem ako dalej ved ta postel nestala malo dakujem
Peterkrk
02.07.09,10:35
terezamaria
03.07.09,07:39
dakujem vam vsetkym za odpovede ale on mi dal papier ze citujem oprava nutna u vyrobcu zakaznik nesuhlasi s odobranim matracu ale to ze mi slubili po natahovackach ze to pridu opravit domov nemam na papieri tak to vyzera ze oni su teraz kryti s tym ze ja som im nedala postel pretoze by som nemala kde spat ja neviem ako dalej ved ta postel nestala malo dakujem

Skús ešte raz u predajcu s tým, že tam treba vymeniť posteľ a nie opravovať matrac.
Možno ja som mala väčšie šťastie na výrobcu, že bez mihnutia oka uznal reklamáciu so stiahnutím postele a vrátením peńazí.
SandraM
03.07.09,10:39
prepačte mili poradaci ak som zadala do nespravneho okna ale aj postel patri do domacnosti vlani 5.5.2008 sme kupili manželsku postel v nabytkarstve po dvoch mesiacoch sa na mojej strane urobila preliačina popri tom važim 60kg nemame male deti ktore by si s postele urobili trampolinu a kedže to bol jednoducho nepodarok tak som postel reklamovala prisiel pan od vyrobcu akože to nieje jeho povinost ale pre dobre meno firmi prišiel reklamaciu uznal a chcel vziat postel s tym som nesuhlasila však čo mam zatial asi tri tyždne tak mi povedal že bude trvat oprava mam spavat na zemi?tak sme sa nakoniec dohodli že to pridu opravit k nam domov čo do dnešneho dna neurobili na emaili nereaguju a ani na mobil prosim o radu ako mam dalej postupovat dakujem pekne
Nevzdavaj to a stale sa im pripominaj. Ja som behala ohladom reklamacie rok a podarilo sa. Drzim palce.:)
šafko
06.07.09,16:37
dakujem vsetkym za podporu dnes sa mi ozvali ze pridu tento tyzden este raz velka vdaka a tiez odkazujem vsetkym ktory maju podobne problemy nevzdavat to a dychat na krk nepoctivym vyrobcom