mackojojo
01.07.09,21:24
Vsetkych Vas zdravim. Na poradu chodievam rad, lebo je tu vela zaujimavych clankov. Dufam, ze sa administrator na mna nebude hnevat no robim to z nudze. Chcel som sa len opytat ci tu niekto nepotrebuje v okoli BB, ZV partiu sikovnych murarov. Robime omietky, stierky, obklady, dlažby, prerábanie bytov, jadrá, malujeme, zateplovanie rodinnych domov, pokladky plavajucich podlach atd. Aj vodoinstalaterske prace. Pisem sem tento oznam preto, lebo som uz znechuteny tym ako tazko je zohnat si nejaku pracu a popri tom sa najdu aj sikovny ludia, ktory chcu nieco dokazat, ale je to obtiazne. Preto ak tymto niekoho oslovim, prosim napiste nejaky kontakt a dohodneme sa. Este raz sa ospravedlnujem administratorovi ak to berie ako nejaku reklamu . 0915030915 este dodam mail no neda sa mi vlozit zavinac, lebo mi to nechce prejst tak takto:
to je moja sukromna adresa cisto, len na pracu: stavprace(zavinac)post.sk
kyblik
02.07.09,17:39
Nemusis sa ospravedlnovat, vsetci vieme aka je situacia... No aj napriek tomu som prekvapeny, ze Richard (administrator) Tvoj prispevok neodstranil. A kedze je toto PORADA dam Ti radu. Daj svoju ponuku tu na Porade ale medzi inzeraty a nie do sekcie Stavby. Zelam vela stastia pri hladani prace.
ondrejvla
02.07.09,17:47
Myslím, že by bolo dobre, keby ten z Poraďákov, ktorý ma na starosti túto sekciu to sám preradil. Veď ak sa dá, treba mu pomôcť...
Chobot
02.07.09,20:53
Myslím, že by bolo dobre, keby ten z Poraďákov, ktorý ma na starosti túto sekciu to sám preradil. Veď ak sa dá, treba mu pomôcť...ň

Bohužiaľ z porady sa príspevok do inzerátov nedá presunúť. Takže dúfam, že ho autor znovu napíše do inzerátov, lebo hoci je v zúfalej situácii a mnohí by mu aj chceli pomôcť, pravidlá porady treba dodržiavať a medzi príspevkami si nerobiť reklamu na firmu. Existujú iné spôsoby, ako spropagovať firmu, nemusíš niekto na to využívať poradu.

Ak chce, nech sleduje poradu, občas sa tu vyskytne požiadavka na nejakú stavebnú (inštalatérsku, či inú) firmu, vtedy môže kontaktovať toho, kto firmu hľadá.
Stanislav 1975
02.07.09,20:57
ň

Bohužiaľ z porady sa príspevok do inzerátov nedá presunúť. Takže dúfam, že ho autor znovu napíše do inzerátov, lebo hoci je v zúfalej situácii a mnohí by mu aj chceli pomôcť, pravidlá porady treba dodržiavať a medzi príspevkami si nerobiť reklamu na firmu. Existujú iné spôsoby, ako spropagovať firmu, nemusíš niekto na to využívať poradu.

Ak chce, nech sleduje poradu, občas sa tu vyskytne požiadavka na nejakú stavebnú (inštalatérsku, či inú) firmu, vtedy môže kontaktovať toho, kto firmu hľadá.
:D:D:DTibor, ale svojim sposobom toto nemusí byť považované za inzerát( reklamu) ,ale za úvahu...:D:D:D
mackojojo
04.07.09,15:36
Ahojte vsetkym by som sa rad podakoval a skusim teda presunut moj prispevok do sekcie inzercie a pridam aj nejake to foto.
Prajem vela uspechov. S pozdravom.
Halli
04.07.09,16:39
:D:D:DTibor, ale svojim sposobom toto nemusí byť považované za inzerát( reklamu) ,ale za úvahu...:D:D:D

Stanko asi máš pravdu, on to tak pekne napísal,/ aj do SVB:D/ že sa mu nedá ani vytýkať, že to dáva tam kde nemá...a to ma zaujalo, lebo, keď tu niekto praští niečo hlava, nehlava a ešte sa aj urazí:rolleyes:...keď ho napomenieme...Je to všetko o komunikácií a tá Mackovi vyšla, prajeme mu všetko dobré ;)