mlehmdenov
02.07.09,08:01
Zamestnavatel chce so mnou skoncit PP dohou k 31.8.2009. Pracujem od roku 2004, v mesiaci jun je to 5 rokov. mam narok na odstupne a kolko.
Som na dochodku, odchadzam prvykrat po skonceni PP teda mam narok na odstupne. Ak mam narok na odstupne aj odchodne musi mi ho zamestnavatel vyplatit po skonceni PP v prvom vyplatnom termine. teda za september v oktobri. Ake odvody sa platia z odstupneho a odchodneho, myslim, ze len dan, a uvedene nejde ani do prijmu na vyplatu dochodkov neuvadza sa ELDP, ktory sa odovzdava do SP
Zamestnavatel ale chce aby som pracu vykonala na DOVP az do konca roku, kedy by mala firma zaniknut , nestratim potom odstupne ?
Ak ano nebude lepsie sa dohodnut na polovicny PP do konca roku a potom rozviazat PP. len ci potom bude potom odstupne.
Prosim o radu v co najkratsom case. Velmi pekne dakujem. Zdravi mlehmdenov
Jara
02.07.09,07:25
Tak 1/ pri skončení PP dohodou ti odstupné nepatrí
2/ ak končíš PP máš nárok na odchodné ak si dôchodca
3/ na odstupné máš nárok ak s tebou končí prac. pomer z-ľ z dôvodu organizačných zmien
katka50
02.07.09,07:34
Zamestnavatel chce so mnou skoncit PP dohou k 31.8.2009. Pracujem od roku 2004, v mesiaci jun je to 5 rokov. mam narok na odstupne a kolko. Ak skončí PP dohodou - nemáš nárok na odstupné. Viď zák.práce § 76 ods. 1
Som na dochodku, odchadzam prvykrat po skonceni PP teda mam narok na odstupne.Máš nárok na odchodné, ak je to 1. ukonč. PP po priznaní dôchodku vo výške mesač. priemer.zárobku. Ak mam narok na odstupne aj odchodne musi mi ho zamestnavatel vyplatit po skonceni PP v prvom vyplatnom termine. teda za september v oktobri. Ak skončíš k 31.8.2009, tak Ti to má vyplatiť vo výplate za 08/2009-samozrejme odchodné. Na odstupné pri ukonč.PP dohodou nemáš nárok.Ake odvody sa platia z odstupneho a odchodneho, myslim, ze len dan, a uvedene nejde ani do prijmu na vyplatu dochodkov neuvadza sa ELDP, ktory sa odovzdava do SP Správne
Zamestnavatel ale chce aby som pracu vykonala na DOVP az do konca roku, kedy by mala firma zaniknut , nestratim potom odstupne ?Odstupné-ako som písala vyššie.Ako
Ak ano nebude lepsie sa dohodnut na polovicny PP do konca roku a potom rozviazat PP. len ci potom bude potom odstupne.
Prosim o radu v co najkratsom case. Velmi pekne dakujem. Zdravi mlehmdenov
Odpovede v texte.
lencom
06.07.09,14:23
Dobry den chcem sa spytat ako mam postupovat ak mi zamestnavatel nechce vyplatit mzdu za maj 2009 pricom v zmluve mam vyplatny termin do konca mesiaca. Odisiel som sice na absencie 1.6.2009, ale nema predsa pravo mi nevyplatit mzdu. Do dnesneho dna som pritom nedostal ani vystupne dokumenty a preto sa nemozem ist evidovat na urad prace. Odisiel som na absencie preto lebo porusuje zakonnik prace a nemozem ist pritom podat staznost na inspektorat prace pretoze riaditel inspektoratu prace je jeho otec. Dakujem za odpoved.
Tweety
06.07.09,14:31
Dobry den chcem sa spytat ako mam postupovat ak mi zamestnavatel nechce vyplatit mzdu za maj 2009 pricom v zmluve mam vyplatny termin do konca mesiaca. Odisiel som sice na absencie 1.6.2009, ale nema predsa pravo mi nevyplatit mzdu. Do dnesneho dna som pritom nedostal ani vystupne dokumenty a preto sa nemozem ist evidovat na urad prace. Odisiel som na absencie preto lebo porusuje zakonnik prace a nemozem ist pritom podat staznost na inspektorat prace pretoze riaditel inspektoratu prace je jeho otec. Dakujem za odpoved.
Takže PP už skončil? Ak áno, mzdu musí vyplatiť pri skončení PP, samozrejme, ak ste sa nedohodli inak(vo výplatnom termíne za máj)
veronikasad
06.07.09,14:39
Dobry den chcem sa spytat ako mam postupovat ak mi zamestnavatel nechce vyplatit mzdu za maj 2009 pricom v zmluve mam vyplatny termin do konca mesiaca. Odisiel som sice na absencie 1.6.2009, ale nema predsa pravo mi nevyplatit mzdu. Do dnesneho dna som pritom nedostal ani vystupne dokumenty a preto sa nemozem ist evidovat na urad prace. Odisiel som na absencie preto lebo porusuje zakonnik prace a nemozem ist pritom podat staznost na inspektorat prace pretoze riaditel inspektoratu prace je jeho otec. Dakujem za odpoved.
Čo znamená "odišiel som na absencie" ? Zamestnávatel s tebou skončil pracovný pomer okamžitým zrušením za hrubé porušenie pracovnej disciplíny ? Alebo si len jednoducho prestal chodiť do práce - zamestnávatel ti možno eviduje absencie a tvoj pracovný pomer stále trva ?
Chobot
06.07.09,14:40
Dobry den chcem sa spytat ako mam postupovat ak mi zamestnavatel nechce vyplatit mzdu za maj 2009 pricom v zmluve mam vyplatny termin do konca mesiaca. Odisiel som sice na absencie 1.6.2009, ale nema predsa pravo mi nevyplatit mzdu. Do dnesneho dna som pritom nedostal ani vystupne dokumenty a preto sa nemozem ist evidovat na urad prace. Odisiel som na absencie preto lebo porusuje zakonnik prace a nemozem ist pritom podat staznost na inspektorat prace pretoze riaditel inspektoratu prace je jeho otec. Dakujem za odpoved.

Čo znamená "Odisiel som sice na absencie 1.6.2009"? Že si mal v máji absenciu a k 1.6.2009 sa skončil PP z dôvodu porušenia prac. dissciplíny? Alebo od 1.6.2009 si nechodil do práce?

A v máji si pracoval celý mesiac? Ako skončil tvoj PP? Výpoveďou? Okamžitým skončením?

AK chceš dobrú odpoveď a radu, musíš problém popísať tak, aby ho pochopili aj iní, nielen ty. A v čom zamestnávateľ porušuje ZP?

AK si si istý, e máš nárok na mzdu, a že ti ju neoprávnene krátil, tak si ju môžeš nárokovať súdnou cestou.
Chobot
06.07.09,14:41
Čo znamená "odišiel som na absencie" ? Zamestnávatel s tebou skončil pracovný pomer okamžitým zrušením za hrubé porušenie pracovnej disciplíny ? Alebo si len jednoducho prestal chodiť do práce - zamestnávatel ti možno eviduje absencie a tvoj pracovný pomer stále trva ?

:D vidím, že nie som sám, čo má problém to pochopiť.
Tweety
06.07.09,14:53
Čo znamená "Odisiel som sice na absencie 1.6.2009"? Že si mal v máji absenciu a k 1.6.2009 sa skončil PP z dôvodu porušenia prac. dissciplíny? Alebo od 1.6.2009 si nechodil do práce?

A v máji si pracoval celý mesiac? Ako skončil tvoj PP? Výpoveďou? Okamžitým skončením?

AK chceš dobrú odpoveď a radu, musíš problém popísať tak, aby ho pochopili aj iní, nielen ty. A v čom zamestnávateľ porušuje ZP?

AK si si istý, e máš nárok na mzdu, a že ti ju neoprávnene krátil, tak si ju môžeš nárokovať súdnou cestou.
Píše, že nedostal výstupné dokumenty, takže PP už asi skončil, tak som to pochopila ja.
lencom
06.07.09,14:59
Ano v maji som odpracoval cely mesiac a dal som mu vypoved dohodou k 1.6. Ale nepodpisal mi ju, takze mi plynie dvojmesacna vypovedna doba, ale kedze som mal od 1.6 absencie tak by mi mal dat vypoved za hrube porusenie pracovnej discipliny. A doteraz mi neposlal ani vypoved takze neviem na com som.
veronikasad
06.07.09,15:02
Ano v maji som odpracoval cely mesiac a dal som mu vypoved dohodou k 1.6. Ale nepodpisal mi ju, takze mi plynie dvojmesacna vypovedna doba, ale kedze som mal od 1.6 absencie tak by mi mal dat vypoved za hrube porusenie pracovnej discipliny. A doteraz mi neposlal ani vypoved takze neviem na com som.
To si mal napísať na začiatku. Výpoveď dohodou Zákonník práce nepozná. Skončenie PP dohodou je súhlas zamestnanca aj zamestnávatela, zamestnávatel nesúhlasil, tak ti plynie výpovedná doba a tvoj pracovný pomer trvá. Zamestnávatel ti eviduje absenciu a ak máš nevyčerpanú dovolenku, za každý deň absencie sa ti dovolenka kráti.

Darmo budeš písať na IP, zákonník práce teraz porušuješ ty.

Ešte k tej nevyplatenej mzde. Ak máš v pracovnej zmluve výplatný termín do konca nasl. mesiaca a zamestnávatel ti mzdu nevyplatí do 15 dní po splatnosti mzdy /do 15.7.2009/, môžeš okamžite skončiť pracovný pomer v zmysle § 68 Zákonníka práce
Chobot
06.07.09,15:12
Ano v maji som odpracoval cely mesiac a dal som mu vypoved dohodou k 1.6. Ale nepodpisal mi ju, takze mi plynie dvojmesacna vypovedna doba, ale kedze som mal od 1.6 absencie tak by mi mal dat vypoved za hrube porusenie pracovnej discipliny. A doteraz mi neposlal ani vypoved takze neviem na com som.

Pozri si ešte pracovnú zmluvu, či tam náhodou nemáš dohodnutú pokutu za nezotrvanie v práci počas výpovednej lehoty. Ak to tam máš, tak to je dôvodom, prečo ti nevyplatil mzdu za mesiac máj.
lencom
06.07.09,15:32
Mam len 7 dni dovolenku. Ide mi o to ci mam narok na mzdu a stravne listky za maj. Moze mi davat absenciu aj cely mesiac jun?V zmluve nie je nic o pokute. Proste ma natahuje ze nema teraz peniaze a prednejsi su mu zamestnanci. Dokedy mi moze drzat tu mzdu a stravne listky za maj.
veronikasad
06.07.09,17:14
Mam len 7 dni dovolenku. Ide mi o to ci mam narok na mzdu a stravne listky za maj. Moze mi davat absenciu aj cely mesiac jun?V zmluve nie je nic o pokute. Proste ma natahuje ze nema teraz peniaze a prednejsi su mu zamestnanci. Dokedy mi moze drzat tu mzdu a stravne listky za maj.
Dovolenku si už len mal. Ak ti píšu absenciu, dovolenku ti skrátili. Alebo si si ju vyčerpal v máji ?

Odpoveď k nevyplatenej mzde máš tu :

Ešte k tej nevyplatenej mzde. Ak máš v pracovnej zmluve výplatný termín do konca nasl. mesiaca a zamestnávatel ti mzdu nevyplatí do 15 dní po splatnosti mzdy /do 15.7.2009/, môžeš okamžite skončiť pracovný pomer v zmysle § 68 Zákonníka práce
lencom
06.07.09,17:26
Takze mi neostava nic ine len cakat do 15.jula, a ked mi ju nevyplati ani po tom termine?
veronikasad
06.07.09,17:58
Takze mi neostava nic ine len cakat do 15.jula, a ked mi ju nevyplati ani po tom termine?
Prídeš k zamestnavatelovi - ak dovtedy neskončí s tebou pracovný pomer on z dôvodu hrubého porušenia pracovnej disciplíny - so žiadosťou o okamžité zrušenie prac. pomeru v zmysle § 69 odst.1 písm. b/ z dôvodu nevyplatenia mzdy.

A máš nárok na náhradu mzdy v sume priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu 2 mesiacov.
lencom
06.07.09,18:03
Dakujem za radu, takze na mzdu mam narok aj ked mi dal cely mesiac absenciu?
veronikasad
06.07.09,18:06
Dakujem za radu, takze na mzdu mam narok aj ked mi dal cely mesiac absenciu?
Na žiadnu mzdu počas absencie nemáš nárok, ak budeš šikovnejší ako tvoj zamestnávatel, môžeš žiadať o výplatu náhrady mzdy v zmysle horeuvedeného §.
lencom
06.07.09,19:15
Mozte prosim Vas dat nejaky vzor vypovede podla $ 69 odst1 pism b ako to mam presne formulovat.
Chobot
06.07.09,21:21
Dakujem za radu, takze na mzdu mam narok aj ked mi dal cely mesiac absenciu?

Aby som to upresnil, za mesiac máj, kedy si pracoval, máš riadny nárok na mzdu, pretože si pracoval. Tú ti nemôže len tak bezdôvodne krátiť.

Za jún, keďže máš absenciu, nemáš žiadny nárok na mzdu.
mlehmdenov
12.08.09,08:43
Prosím o rýchlu odpoveď. Keď zamestnávateľ skonči so mnou pracovny pomer dohodou podľa ZP zákon 311/2001 pargraf 60 ods. 1 a pracovala som u neho viac ako päť rokov mám nárok na odstupné paragraf 76/ ZP ods.1 citujem: zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí PP výpoveďou z dôvodou uvedených v paragrafe 63 ods. 1 pís.a alebo b alebo z dôvodu že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu ALEBO DOHODOU Z TÝCH ISTÝCH DOVODOV, patrí pri skončení PP odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného zárobku. atď....Chápem to správne ?
Ďakujem za rýchlu odpoveď
veronikasad
12.08.09,08:46
Prosím o rýchlu odpoveď. Keď zamestnávateľ skonči so mnou pracovny pomer dohodou podľa ZP zákon 311/2001 pargraf 60 ods. 1 a pracovala som u neho viac ako päť rokov mám nárok na odstupné paragraf 76/ ZP ods.1 citujem: zamestnancovi, s ktorým zamestnávateľ skončí PP výpoveďou z dôvodou uvedených v paragrafe 63 ods. 1 pís.a alebo b alebo z dôvodu že zamestnanec stratil vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo spôsobilosť vykonávať doterajšiu prácu ALEBO DOHODOU Z TÝCH ISTÝCH DOVODOV, patrí pri skončení PP odstupné v sume najmenej dvojnásobku jeho priemerného zárobku. atď....Chápem to správne ?
Ďakujem za rýchlu odpoveď
Pokial v dohode nebude presne vymedzený dôvod skončenia pracovného pomeru - nárok na odstupné ti nevzniká. Ak ide o zdravotné dôvody, výpoveď z tohto dôvodu ti musí dať zamestnávatel - ak nemá možnosť preradiť ťa na inú prácu.
niko.presov
12.10.09,10:55
Ak pri podpise dohody o ukonceni PP chyba zo strany zamestnavatela zodpovedny pracovnik a zamestnanec dohodu podpise, ma zamestnavatel narok tuto dohodu- tlacivo ponechat ju u seba, kym pracovbnik nepride do prace a nepodpise ju? zda sa mi to cudne.
nema pracovnik hned pri podpise tuto dohodu dostat?
Chobot
12.10.09,11:09
Ak pri podpise dohody o ukonceni PP chyba zo strany zamestnavatela zodpovedny pracovnik a zamestnanec dohodu podpise, ma zamestnavatel narok tuto dohodu- tlacivo ponechat ju u seba, kym pracovbnik nepride do prace a nepodpise ju? zda sa mi to cudne.
nema pracovnik hned pri podpise tuto dohodu dostat?

Na to, aby dohoda nadobudla právoplatnosť, musí byť podpísaná obidvomi zmluvnými stranami. Ak ju popdíše jedna zmluvná strana - zamestnanec, dohoda ešte nie je platná. Musí počkať, kým ju podpíše aj druhá zmluvná strana. Vo firme sú určite vymedzené nejaké kompetencie, že kto môže takúto dohodu podpísať, preto zamestnanec nemôže žiadať, aby ju podpísal niekto iný (napr. miesto riaditeľa personálneho odboru jeho sekretárka). Musí tam dohodu nechať a počkať, kým ju podpíše zodpovedný zamestnanec. Nevidím v tom nič nekalého ani protiprávneho.

AK nechce zamestnanec nechať dohodu so svojim podpisom zamestnávateľovi, tak nech to nepodpíše, ale počká, aby ju prvý podpísal zamestnávateľ. Načo by mu bola dohoda len s jeho podpisom? AK chce kópiu textu, nech si ju prefotí.
rennka
13.01.10,08:26
Prosim o pomoc. Vyrobna firma stratila vyznamneho klienta, tak ide prepustat. Ale problem je v tom, ze pre zamestnancov nie je praca ani na vypovenu dobu pocas 2.mesov. Moze dat zamestnavatel vypoved dohodou ku koncu mesiaca a vyplatit 2+2 (2mes. za vyp. dobu a 2 mes. odstupne) ? Zakonnik prace za rok 209 plati bezo zmien az do 3/2010, alebo sa v uvedenom pripade nieco menilo. Dakujem za kazdu odpoved.
rennka
13.01.10,10:40
Nikto mi neporadi?
Jara
13.01.10,11:17
Rennka, píšeš ak dá výpoveď dohodou. Výpoveď je výpoveď a dohoda je dohoda. To sú 2 rozdielne formy ukončenia prac. pomeru. Ale môže dať dohodou 2+2 ako píšeš, ak sa so zamestnancom dohodne.
silmol
13.01.10,11:59
Mám problém -neviem čo je pre zamestnávateľa výhodnejšie aby nemusel platiť odstupné. Či uzavrieť PP na dobu určitú alebo neurčitú? A čo v takom prípade keď z nejakého dôvodu skončí keď ešte má zamestnancov, musí vyplácať odstupné?
rennka
13.01.10,12:08
Rennka, píšeš ak dá výpoveď dohodou. Výpoveď je výpoveď a dohoda je dohoda. To sú 2 rozdielne formy ukončenia prac. pomeru. Ale môže dať dohodou 2+2 ako píšeš, ak sa so zamestnancom dohodne.
Dakujem za opravu. Pisala som to dost narychlo, ani som si to neuvedomila. :o
Jara
13.01.10,12:53
Mám problém -neviem čo je pre zamestnávateľa výhodnejšie aby nemusel platiť odstupné. Či uzavrieť PP na dobu určitú alebo neurčitú? A čo v takom prípade keď z nejakého dôvodu skončí keď ešte má zamestnancov, musí vyplácať odstupné?

Ak má zamestnancov a končí, tak sa jedná o organizačné dôvody a samozrejme, vtedy musí vyplatiť odstupné. Ak len začínaš podnikať a nevieš ako Ti to pôjde ďalej, tak skús najprv uzatvoriť pracovný pomer na dobu určitú, ktorý sa končí dňom uvedeným v pracovnej zmluve. Keby si ale skončila skôr ako uplynula doba určitá podľa prac. zmluvy, aj vtedy by šlo o organizačné zmeny, lebo by si zanikla a zamestnancovi patrí odstupné. Dosť nejasne si formulovala svoju otázku, takže aj odpoveď je taká neurčitá...
silmol
13.01.10,13:23
Ak má zamestnancov a končí, tak sa jedná o organizačné dôvody a samozrejme, vtedy musí vyplatiť odstupné. Ak len začínaš podnikať a nevieš ako Ti to pôjde ďalej, tak skús najprv uzatvoriť pracovný pomer na dobu určitú, ktorý sa končí dňom uvedeným v pracovnej zmluve. Keby si ale skončila skôr ako uplynula doba určitá podľa prac. zmluvy, aj vtedy by šlo o organizačné zmeny, lebo by si zanikla a zamestnancovi patrí odstupné. Dosť nejasne si formulovala svoju otázku, takže aj odpoveď je taká neurčitá...
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď, presne toto som chcela vedieť.