mackaaa
02.07.09,10:01
Dobry den, velmi pekne vas prosim radu, co najskor. Ja som pred rodičovskou dovolenkou bola konatelkou jednej firmy, potom som sa v nej normalne zamestnala, nastupila som na matersku, potom na rodicovsku. Cize som stale vedena a nahlasena v starej firme, jasne ze na vykazoch som nulova, ale som tam. Na rodicovskej dovolenke by som mala byt este 8 mesiacov. Teraz sa mi vsak naskytla moznost novej, zaujimavejsej prace, pre ktoru som ochotna odist skor z rodicovskej dovolenky, ale samozrejme ze neviem ci to 100% bude to prave orechove, preto by som este nerada ukoncovala povodny pracovny pomer. Ale neviem ci sa to moze, byt vedena tam na hlavny pracovny pomer, i kde na momentale na rodicovskej a nastupit do novej prace na hlavny pracovny pomer? Samozrejme ze po skusobnej dobe v novej praci by som sa uz z tej starej odhlasila. Ale teraz neviem ze co mam robit, z tej novej ma uz budu nahlasovat dnes na socialku aj na zdravotnu, prisom v starej som stale vedena..musim to hned riesit??? Dakujem strasne moc za rychle odpovede. Pekny den vsetkym.
Tweety
02.07.09,08:04
Dobry den, velmi pekne vas prosim radu, co najskor. Ja som pred rodičovskou dovolenkou bola konatelkou jednej firmy, potom som sa v nej normalne zamestnala, nastupila som na matersku, potom na rodicovsku. Cize som stale vedena a nahlasena v starej firme, jasne ze na vykazoch som nulova, ale som tam. Na rodicovskej dovolenke by som mala byt este 8 mesiacov. Teraz sa mi vsak naskytla moznost novej, zaujimavejsej prace, pre ktoru som ochotna odist skor z rodicovskej dovolenky, ale samozrejme ze neviem ci to 100% bude to prave orechove, preto by som este nerada ukoncovala povodny pracovny pomer. Ale neviem ci sa to moze, byt vedena tam na hlavny pracovny pomer, i kde na momentale na rodicovskej a nastupit do novej prace na hlavny pracovny pomer? ÁNo, je to v súlade so ZP, môžeš uzatvoriť nový PP. Samozrejme ze po skusobnej dobe v novej praci by som sa uz z tej starej odhlasila. Ale teraz neviem ze co mam robit, z tej novej ma uz budu nahlasovat dnes na socialku aj na zdravotnu, prisom v starej som stale vedena..musim to hned riesit??? Z jedného PP budeš na RD, z druhého budeš platiť odvody, je to v poriadku. Dakujem strasne moc za rychle odpovede. Pekny den vsetkym.
Odpovede v texte.
mackaaa
02.07.09,08:14
Dakujem velmi pekne, takze do stareho zamestnania zatial nemusim ist nic hlasit? A co sa tyka novej prace, musim to ist oznamit na socialku? Myslim ze sa niekde vypisuje prehlasenie ze dieta nedavam do skolky, alebo nieco take? Musim mat nejaky papier uz aj od noveho zamestnavatela, alebo ho nie je treba? Ta firma je totiz v inom meste ako nasa socialka. Ze ci musim cestovat do novej firmy, vypytat si od nich nejake potvrdenie ze nastupujem a s tym nasledne sa vracat do naseho mesta kde mam socialku alebo proste bez komlikacii tam len pridem hend zajtra, poviem ze idem pracovat, aby som to potom uz nemusela riesit od pondelka, to uz nastupujem a nemam sa ako tam dostat cez pracovny cas???Este raz diky moc.
veronikasad
02.07.09,08:30
Dakujem velmi pekne, takze do stareho zamestnania zatial nemusim ist nic hlasit? A co sa tyka novej prace, musim to ist oznamit na socialku? Myslim ze sa niekde vypisuje prehlasenie ze dieta nedavam do skolky, alebo nieco take? Musim mat nejaky papier uz aj od noveho zamestnavatela, alebo ho nie je treba? Ta firma je totiz v inom meste ako nasa socialka. Ze ci musim cestovat do novej firmy, vypytat si od nich nejake potvrdenie ze nastupujem a s tym nasledne sa vracat do naseho mesta kde mam socialku alebo proste bez komlikacii tam len pridem hend zajtra, poviem ze idem pracovat, aby som to potom uz nemusela riesit od pondelka, to uz nastupujem a nemam sa ako tam dostat cez pracovny cas???Este raz diky moc.
Ak sociálkou rozumieš úrad práce SVaR, ano, treba tam nahlásiť vznik prac.pomeru počas poberania rod.príspevku. Kto sa bude starať o dieťa počas výkonu práce ?
mackaaa
02.07.09,08:33
Ano , myslim úrad práce SVaR, o dieta sa bude starat moja mama. Viem ze sa tam ma ist, len neviem ci musi byt aj potvrdenie z novej roboty alebo netreba, pripadne, ci niekto iny uz za mna moze dodatocne potom doniest. Diky.
brčko
02.07.09,08:45
a tiež treba dať odhlášku do soc.poistovne podla bydliska. Lebo ak už budeš dôch.poistená ako zamestnanec, tak nemôžeš byť aj poistencom štátu ako osoba riadne sa starajúca o dieťa do 6rokov.

Predpokladám teda, že si si podávala prihlášu v SP podla bydliska, lebo ak ti Rd trvá ešte cca 8mesiacov, tak si už nastupovala na MD po 31.7.06, čo už mamičky samé davali prihlášku za seba.

Na UPSVaR tuším písali mamičky, že treba doniesť prac.zmluvu. No neviem potvrdiť.
mackaaa
02.07.09,10:00
Aha, tak si to zajtra obehnem a skusim sa eventuelne dohodnut ze pracovnu zmluvu dodatocne, ak bude treba..este mam jednu malu otazocku, pracovny cas je 8 hodin, a v tom je pol hodina prestavka na obed? Je to tak? Je mozne dohodnut sa so zamestnavatelom, ze by som si tu prestavku odpracovala a pustil by ma domov po 7,5 hodine? Pretoze mi nepasuju spoje inak, presne vychadzaju na tych 7,5 hodiny, a pri pohovore sme sa bavili o 8 hodinach s flexibilitou takou, ze mozem si ich posuvat ako chcem, ze na ktoru pridem na tu, ale tych 8 hodin, tak neviem ci by aj v tomto zlavili? Mate skusenosti s takym niecim? Nechcem vyzerat ako hlupa, hned prvy den, ale zase mam pocit ze len prvy den este sa dostanem k ludom, ktori su kompetentni sa o tom bavit, potom uz bude tazsie. Budem pracovat dalej od nich. Dakujem.
veronikasad
02.07.09,10:06
Aha, tak si to zajtra obehnem a skusim sa eventuelne dohodnut ze pracovnu zmluvu dodatocne, ak bude treba..este mam jednu malu otazocku, pracovny cas je 8 hodin, a v tom je pol hodina prestavka na obed? Je to tak? Je mozne dohodnut sa so zamestnavatelom, ze by som si tu prestavku odpracovala a pustil by ma domov po 7,5 hodine? Pretoze mi nepasuju spoje inak, presne vychadzaju na tych 7,5 hodiny, a pri pohovore sme sa bavili o 8 hodinach s flexibilitou takou, ze mozem si ich posuvat ako chcem, ze na ktoru pridem na tu, ale tych 8 hodin, tak neviem ci by aj v tomto zlavili? Mate skusenosti s takym niecim? Nechcem vyzerat ako hlupa, hned prvy den, ale zase mam pocit ze len prvy den este sa dostanem k ludom, ktori su kompetentni sa o tom bavit, potom uz bude tazsie. Budem pracovat dalej od nich. Dakujem.
Aký budeš mať týždenný fond pracovného času ? Prestávka sa nezapočítava do pracovného času a nemôže sa určiť na začiatok ani koniec pracovnej doby.
pozri § 91 Zákonníka práce

91
Prestávky v práci
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-1-1-2009-a.html#hore)

(1) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi, ktorého pracovná zmena je dlhšia ako šesť hodín, prestávku na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút. Mladistvému zamestnancovi, ktorého pracovná zmena je dlhšia ako štyri a 1/2 hodiny, je zamestnávateľ povinný poskytnúť prestávku na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút. Ak ide o práce, ktoré sa nemôžu prerušiť, musí sa zamestnancovi aj bez prerušenia prevádzky alebo práce zabezpečiť primeraný čas na odpočinok a jedenie.

(2) Podrobnejšie podmienky poskytnutia prestávky na odpočinok a jedenie vrátane jej predĺženia zamestnávateľ dohodne so zástupcami zamestnancov.

(3) Zamestnávateľ je povinný oznámiť zamestnancom prestávku na odpočinok a jedenie spôsobom ustanoveným v § 90.

(4) Prestávky na odpočinok a jedenie sa neposkytujú na začiatku a konci zmeny.

(5) Prestávky na odpočinok a jedenie sa nezapočítavajú do pracovného času.