zedino
02.07.09,16:43
Zdravim poradakov, rozoberali sa tu rozne stresne krytiny a kedze jednym zo zdrojov mojich vedomosti je aj porada.sk, chcel som sa opytat ci ma niekto skusenosti s touto krytinou, resp. ci by mi vedel dat nejake porovnanie s ostatnymi na trhu (Tondach, Bramac, ...)

velmi pekne dakujem
monchi
21.10.11,17:27
Aj mna by zaujimali nejake referencie na Nelskamp, rozhodujeme sa prave co dat na strechu.
blekota.cierny
31.10.11,12:46
Ahojte, ja som položil pálenú neskamp DS5 engoba asi pred týždňom. Montáž bola svojpomocná, bezproblémová. Kvalita krytiny sa však ukáže po rokoch. Povedal by som však že Nelskamp má trvdší črep ako Tondach - testoval som tvdosť vrypom. Zatiaľ som sa nestretol s negatívnym názorom na Nelskamp. čaute
monchi
07.11.11,12:48
Vdaka za info. tak nam pokladaju na strechu nelskamp pfannen (betonova), predtym sme rozmyslali nad bramacom. tak ako pise uvidime po rokoch :)
feuer
11.11.11,08:03
ahojte mohla by som sa opytat kolko ste platili za nelskamp krytinu a kolko mate plochu strechy? my mame 240 m2 a poslali nam ponuku na 4900€ pride mi to trochu vela... dakujem pekne
blekota.cierny
15.12.11,10:57
mám zakrytých približne 220 m2 neslkamp DS5 pálená v prirodnej tehlovočervenej farbe, a vyšlo to približne 3400 Eur. doplnky ako hrebenáče, krajné škridly a vetračky sú drahé.