sucan
02.07.09,19:45
Dobrý deň.
Vie mi niekto poradiť, či je možné viazať roxor na hornej deke aj iným spôsobom, ako drôtom? Rozmýšľal som na nejakými sťahovacími páskami (binderky), ale neviem, či by to bolo ideálne riešenie. Je toho akosi moc na viazanie a rozmýšľam nad uľahčením si roboty.:confused:
220870
02.07.09,17:50
Drôt je ideálny.Ak máte zbytočných zopár desiatok eur , tak v stavebninách sa dajú kúpiť nastrihané drôtiky a prípravok na viazanie armatúr.
sucan
02.07.09,17:59
Ten viazací drôt by som nastrihal, to nie je problém, ale zaujal ma ten prípravok na viazanie armatúr. Čo to je za vec, ako to vyzerá?
Manual
02.07.09,18:50
Ten viazací drôt by som nastrihal, to nie je problém, ale zaujal ma ten prípravok na viazanie armatúr. Čo to je za vec, ako to vyzerá?
Kamarát robí na betonárke a tam majú takú vecičku, ktorá stlačením spúšte zviaže roxor drôtom na mašličku. Skús sa po niečom takom popýtať = zapožičať. Osobne neviem ako to vypadá, len čo mi rozprával.
vturansky
03.07.09,04:47
Kamarát robí na betonárke a tam majú takú vecičku, ktorá stlačením spúšte zviaže roxor drôtom na mašličku. Skús sa po niečom takom popýtať = zapožičať. Osobne neviem ako to vypadá, len čo mi rozprával.

Mam to doma. Je to super vec. Vyzera to ako valcek, dlzka 30cm, priemer 4cm, na konci hacik a ako to potiehnes smerom hore, tak je tam zavit a zatiahne to tie drotiky. Drotiky stoja cca 200 ks - 6 €. Nafotim to a v pondelok mozem poslat foto.
sucan
03.07.09,05:18
Ak by sa dalo, skúste sem hodiť to foto, sám som na to zvedavý. Predsa len nebudeme drať kolená o roxor, keď dnes už do vesmíru lietajú rakety.:D
vturansky
07.07.09,18:41
Ak by sa dalo, skúste sem hodiť to foto, sám som na to zvedavý. Predsa len nebudeme drať kolená o roxor, keď dnes už do vesmíru lietajú rakety.:D


Dobry den,

Tak Vam posielam obrazky toho viazaca.
220870
07.07.09,18:50
Dobry den,

Tak Vam posielam obrazky toho viazaca.
To je ono .;)
chandler
08.07.09,06:03
ja som videl aj nieco take uplne automaticke. len prilozis taku pistol a stlacis gombik a je to :)
vturansky
08.07.09,07:41
ja som videl aj nieco take uplne automaticke. len prilozis taku pistol a stlacis gombik a je to :)

Tak to je potom omnoho lepsie. S tymto sa narobis :D
Mate niekto foto, alebo typ toho strojceka?
Wlady
08.07.09,13:12
Dobry den,

Tak Vam posielam obrazky toho viazaca.

Kde sa take da kupit?:)
vturansky
09.07.09,04:34
Kde sa take da kupit?:)

Ja som to kupil v Baumaxe vo Viedni asi 3 roky dozadu. Ani neviem co to uz stalo, ale ziadna horibilna suma to nieje. Dratiky tiez tam. Ale predpokladam, ze sa to da dostat kupit aj tu niekde.
kezeso
29.07.13,12:21
Odyn
30.12.13,04:27
Nie je zle ale podla mna za chvilku odide zapestie.
Ja som na stavbe pouzival toto TORNADO PRO , Profi viazač veľký EDMA a viazacie droty su tusim 1000ks -12€

http://www.youtube.com/watch?v=MTn2jGWhevo
Islo to velmi velmi rychlo a dosiahne sa s tym velmi pevny spoj. Bol som s tym velmi spokojny.