illicit
03.07.09,07:01
Zdravim Vas,
mam jednu otazku.
Mam na svoje meno zaregistrovane auto v CZ a chcel by som ho zaregistrovat na svoje meno, ale na SK.
Su tam nejake vyhody, alebo je to to iste, ako keby som auto normalne doviezol zo zahranicia?

Dik za odpoved
tutiola
03.07.09,05:40
Kde máš trvale bydlisko? V CR alebo SR?
illicit
03.07.09,09:06
Trvaly pobyt mam SR, prechodny CR(tam je aj auto zaregistrovane)
illicit
08.07.09,19:48
Vie niekto poradit?
jana987
13.07.09,07:13
podla mna si musis rozmysliet kde ho chces pouzivat.mne sa zda,ze ak auto pouzivas dva mesiace mimo uzemia krajiny v ktorej je prihlasene musis ho prehlasit,a s poistkami to tiez nejako treba vyriesit asi.ale ja sa v tom nevyznam.skor by som sa chcela opytat:da sa zistit,ci je obcan sk vlastnikom auta v cz?
tutiola
15.07.09,19:45
V ČR musíš auto odhlásiť s tým, že ho berieš na Slovensko, mali by dať prevozné značky. U nás ho prihlásiš ako auto dovezené s cudziny. V tomto prípade nie je dôležité, že majiteľ ostáva ten istý.
arimi
09.09.09,10:53
mám dalsí problém.
manžel na jar tohto roku kúpil ojazdené vozidlo v v CZ ale na moje meno, lebo ja mám aj českú národnost. medzitým sa udiali viaceré skutočnosti, rozvádzame sa, ale auto zrejme nie je stále prepísané. myslím, že ho kupoval asi tak v marci. je ale na moje meno kupované...
neviem čo s tým. možem mat za to nejaký a aký postih?
aká je doba na prepísanie vozidla od kúpi?
tutiola
10.09.09,15:23
Je v ČR aj prihlásené , alebo len kupované na tvoje meno? Ktorého štátu má EČ, je na prevozných značkách? Kde sa vozidlo nachádza a kto ho užíva?
arimi
10.09.09,16:18
nie je prihlásené nikde, je kúpené v cz na moje meno a privezené na sk...užíva ho moj muž...ani sa nemožem dostat k dokadom, lebo mi ich odmieta dat, aj kluče od vozu...je na českých značkách...žiadne prevozné...je to komplikované, lebo on chcel využit s tým, že ja som aj občankou českou, ale nemám tam trvalý pobyt, myslel si, že snád to nejak so mnou zmákne a presvedčí ma, aby som to zariadila...ale teraz podal na rozvod a ja som okrem tohto našla aj falšovania mojho podpisu na poistkýňách a pod...takže sranda velká
arimi
10.09.09,16:19
na poistkách...robím chyby...
reaktor32
25.07.10,21:15
A kolko stoji zapis vozidla z CR do SK?