misuletka
03.07.09,20:35
prosim vas neviete mi niekto poradit akym sposobom sa pise vypoved zmluvy o spolupraci? podla akeho zakona ked chcem ukoncit PP s mesacnom vypovednou lehotou bez udania dovodu...dakujem velmi pekne
bv_alexandra
03.07.09,18:40
prosim vas neviete mi niekto poradit akym sposobom sa pise vypoved zmluvy o spolupraci? podla akeho zakona ked chcem ukoncit PP s mesacnom vypovednou lehotou bez udania dovodu...dakujem velmi pekne
V predmetnej zmulve by mal byť článok akým spôsobom je možné vypovedať zmluvu.;)
misuletka
03.07.09,18:42
dakujem ale este jedna blba otazka, ja som v tom zaciatocnik a co konkretne ma byt ten clanok? kde v zmluve ho mam hladat? :)
bv_alexandra
03.07.09,18:46
dakujem ale este jedna blba otazka, ja som v tom zaciatocnik a co konkretne ma byt ten clanok? kde v zmluve ho mam hladat? :)
Niekde v zmluve by to malo byť - bud v ostatných ujednaniach, možno priamo odstúpenie od zmluvy. netušim ked ju nevidím.
Odstúpenie by malo potom vyzerat takto

VEC
Odstúpenie od zmluvy o spolupráci

V zmysle článku x, odsek xx odstupujem od zmluvy o spolupráci a to ku dňu...........
Spozdravom
misuletka
03.07.09,18:57
no ak som to spravne pochopila tak to mam formulovat takto: ??? v zmysle clanku "zaverecne ustanovania" , odsek 4, ( tam mam zmienku o ukonceni a mesacnej vyp. lehote na akej sme sa dohodli)
odstupujem od zmluvy so spolupraci ....tarara....tak? a nemusi tam byt aj nejaky paragraf podla zakonnika prace? ale diky moc za trpezlivost lebo zatial som takto nepracovala takze neviem ako sa v tom postupuje...:)
dik miska
Chobot
03.07.09,19:01
prosim vas neviete mi niekto poradit akym sposobom sa pise vypoved zmluvy o spolupraci? podla akeho zakona ked chcem ukoncit PP s mesacnom vypovednou lehotou bez udania dovodu...dakujem velmi pekne

Nepletieš nás tu trochu? Z čoho chceš dať výpoveď? Zo zmluvy o spolupráci alebo z pracovného pomeru?
misuletka
03.07.09,19:08
pardooon, zle som sa vyjadrila co sa tyka toho PP....mam normalnu zmluvu o obchodnej a odbornej spolupraci....prepacte, ale dnes somm ala taky den blbec :(