inculik
04.07.09,11:25
Ahoj vsetci, boli ste niekto v kempe Polari pri Rovijne? Ak hej, poprosim Vase skusenosti a dojmy. Dakujem
Žabinka
06.07.09,06:56
Ja som bola v Polari s mužíkom a synom-4r., ale to bolo pred 16 rokmi. Odvtedy sa tam určite veľa zmenilo, ale vtedy tam bolo veľmi málo stromov, tieňa, stany na slnku :mee:, toalety boli čisté. Nepáčil sa mi (keďže syn bol malý) prístup do vody, vtedy bol klasický divoký chorvátsky- čiže veľké skaly okolo celého pobrežia. Iba pri neďalekých bungalovoch bola vybetónovaná plocha na slnenie, ale vstup do mora po rebríku, čiže tiež nič moc pre dieťa.. Bazén bol vždy plný ľudí, ale výborná bola plážová reštaurácia pri bazéne. :D
krasnahorka
14.07.09,06:46
ahoj, my sme tam boli vlani s priatelom, a bolo tam super, novucicke sprchy a socialne zariadenia, centralne feny, dostatocny pocet sprch aj wc, samostatne sprchy a wc pre deticky, potraviny v kempe, kde kupite vsetko, na recepcii sa da dohovorit, taliansky, anglicky, nemecky, pri recepcii obchodik s plaveckymi potrebami aj suvenirmi, krasny velky bazen, detske atrakcie, bar pri bazene, velikansky priestor na stany aj maringotky, tenisove kurty... perfektna dovolenka s vybornymi sluzbami, boli sme velmi spokojni
inculik
14.07.09,17:03
Super, dakujem za odpovede, este sa chcem spytat, boli ste tam cez cestovku, alebo na blink? Ceny v obchodiku su prijatelne? Vstup na kupalisko ste si museli hradit? Vdaka:-))