jarox
04.07.09,14:35
Zdravim,stala sa mi taka vec ze som bol na jednej akcii a kamarat co mi soferoval zmizol,tak som si povedal ze ten kusok domov(cca3km)si odkerujem aj sam,len co sa nestalo, zastavili ma policajti a nafukal som..teraz som predvolany na dopravnu policiu..tak rozmyslam co tam povedat a ako...vedel by mi niekto nieco poradit?diky..
JarkaL
04.07.09,12:38
Myslím si , že Ti žiadna reč nepomôže, porušil si zákon a basta. Keď pijem, nesadám za volant, ani na 100 m. Niekto Ti skočí pod koleso a ideš do basy. Tu neide o to, či nafúkaš, ale aby si niekomu neublížil. Naozaj je zbytočné riskovať.
Lianka
04.07.09,12:40
zastavili ma policajti a nafukal som...

Nemam osobnu skusenost, ale podla mna niet co dodat, policajti maju fakty. Maximalne moze byt polahcujucou okolnostou vyjadrenie lutosti, vysvetlenie situacie, preco sa to stalo a presvedcivo im vysvetlit, ze k tomu u teba nedochadza bezne, ze sa jednalo o nieco ojedinele, mimoriadne, neodhadol si situaciu a pod.
ALDA
04.07.09,13:26
[QUOTE=Lianka;1091286 Maximalne moze byt polahcujucou okolnostou vyjadrenie lutosti, vysvetlenie situacie, preco sa to stalo a presvedcivo im vysvetlit, ze k tomu u teba nedochadza bezne, ze sa jednalo o nieco ojedinele, mimoriadne, neodhadol si situaciu a pod.[/QUOTE]


Nie je to až tak pravda, vždy je to prvý krát. A čo ak by akurát niekto podbehol. Ja si nemôžem pomôcť, ale po použití alkoholu ani preparkovať auto nie je možné a som za striktné sankcie.
buchač
04.07.09,13:32
Zdravim,stala sa mi taka vec ze som bol na jednej akcii a kamarat co mi soferoval zmizol,tak som si povedal ze ten kusok domov(cca3km)si odkerujem aj sam,len co sa nestalo, zastavili ma policajti a nafukal som..teraz som predvolany na dopravnu policiu..tak rozmyslam co tam povedat a ako...vedel by mi niekto nieco poradit?diky..

Čo ?
Toto :

Mea culpa, mea maxima culpa ....

Ako ?
Takto :

...s veľkou ľútosťou v hlase ...

Následok konania ?
Viď :


ak vodič počas vedenia vozidla požije alkohol alebo vedie vozidlo v takom čase po jeho požití, keď sa na základe vykonaného vyšetrenia alkohol ešte nachádza v jeho organizme...

Za tento priestupok možno uložiť pokutu od 150 € do 800 € a zákaz činnosti do troch rokov.
misomiso
04.07.09,14:09
Celkom vtipne si zadal nazov temy. Hlavne si "priprav" bubaky...:)
JarkaL
04.07.09,14:31
Celkom vtipne si zadal nazov temy. Hlavne si "priprav" bubaky...:)
A možno aj vodičák...
buchač
04.07.09,14:58
A možno aj vodičák...

....určite !!!!!!

Veď pred novelizáciou Kaliňákových pokút bola minimálna pálka 6.000 Sk a 6 mesiacov VP do čistiarne....
Hádam sa len nepoľavilo v sankciách ...;):---:D, to by bolo na neuverenie ...:cool:
kaco11
04.07.09,15:33
Akú reč? Žiadna ti nepomôže. Vieš koľko takých rečí tí policajti na dopravnom denne počúvajú? Koľko ľudí tam príde, že "pán policajt to bolo ale fááááááákt prvý krát a už sa to viac nestane". Ak nebudeš arogantný tak to bude v pohode. Pokutu dostaneš, vodičák nedostaneš ale zase na druhej strane po uplynutí určitej doby môžeš požiadať o jeho vrátenie, že si fáááááákt posluchal a už to viac nespravíš. Nič v zlom, ale hold mal si rozmýšľať skôr. Taxík by Vás vyšiel lacnejšie.
buchač
04.07.09,17:27
Nejak by sa aj dalo , ale to by bolo potrebné reagovať okamžite , musel by niekoho mať v aute a zahrať na krajnú núdzu ...:rolleyes:

No , ale na to :

- je potrebné mať pevné nervy ,
- vedieť , vocogou
- herecké vlohy maestra Chudíka
- no a v neposlednom rade mať aj pacienta so slušnými vlastnosťami hypochondera ...;)

No a potom sa len modliť ,aby policajti neurobili doprovod do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia .....:rolleyes::---:D
misomiso
08.07.09,10:34
Tak si sa nam ani nepochvalil, ako nakoniec dopadla tvoja "rec"....
kaco11
25.07.09,17:38
asi sa im tak zapáčila, že si ho tam rovno nechali:)
alla66
25.07.09,18:28
Tak si sa nam ani nepochvalil, ako nakoniec dopadla tvoja "rec"....
mimotemynááááááá chlapče, jakýsik si zvedavý....horší jak ženská na trhu:D:D:D
kaco11
25.07.09,18:50
chce sa nechať inšpirovať:)
Halli
25.07.09,19:15
Tak si sa nam ani nepochvalil, ako nakoniec dopadla tvoja "rec"....


asik ešte píše tú reč...:D:D