tajka1
04.07.09,20:07
ahoj, prosim o radu...manzel ma už 3mes.pomer s casnickou s najblizsej krcmy, ked travi ako nezamestnany cely den. Po poslednej navsteve svojich rodicov som sa dozvedela, ze nemal ani tolko slusnosti a rovno si ju dotiahol do naseho bytu, kde vychovavame dve dcerky ( 4 a 2r.).Kedze chcem poziadat o rozvod, potrebujem poradit co robit v tomto pripade...ako slobodny sme prerobili, odkupili byt po manzelovej babke, samozrejme ze som bola taka blba a nedala som pozor aby ma napisal do LV, tento byt sme po narodeni nasej prvej dcerky vymenili so svokrou za jej dvojizbovy ale len fyzicky, nie papierovo...na jeho prerabku sme zobrali hypoteku, pretoze bol v karastrofalnom stave. manzel mi slubuje, ze byt mi po rozvode prepise na deti, ale ziada aby bol on porucnik...ten nas jednoizbovy chce prepisat na matku...takze mne nezostane nic...zaujimalo by ma kolko penazi mu moze sud nariadit ako vyzivne na dve deti a na mna, kedze som az do maja 2010 na materskej. Najom za byt je 7tis., hypoteka 3 a ja mam matersku 8tisic...dakujem moc.
samuelovic
05.07.09,06:48
ak je nezamestnany tak asi minimum, cca 750,- sk na jedno