Alyssa
05.07.09,12:34
ahojte...poraďte...na stránka katastrálneho úradu v sekcii katastrálne mapy si musím nainštalovať prvok, ktorý sa mi ale nedarí nainštalovať...nemáte niekto s tým skúsenosť, neskúšal to niekto? ďakujem...bez toho prvku sa mi tá mapa nezobrazí
andreaS
05.07.09,10:42
mne napr. tato mapa nejde v mozzile... iba v exploreri...

aj ked na druhej strane vela map tam nieje.... co mi je sice zahadou, lebo ked som hladala nas pozemok, tak som nasla ale teraz mi vyhadzuje ze nie je k dispozicii vektorova mapa...
buchač
05.07.09,11:15
mne napr. tato mapa nejde v mozzile... iba v exploreri...

aj ked na druhej strane vela map tam nieje.... co mi je sice zahadou, lebo ked som hladala nas pozemok, tak som nasla ale teraz mi vyhadzuje ze nie je k dispozicii vektorova mapa...

Aj Operu má na háku .....

Najprv si musíš tú inštalačku stiahnuť do PC a až potom ju spustiť .
Priamo sa to nedá ...

Ak dáš do http://www.katasterportal.sk/kapor/ vyhľadávanie určitej lokality a následne chceš zobraziiť na mape , tak tento portál informuje o tom , že mapu zobrazuje len v IE .
A holt smola , minule som niečo hľadal , aj na nákup som si bol odskočil ;):---a aj tak mi to za tú " krátku chvíľu " trt natiahlo ....:confused::confused::confused:
marko182
05.07.09,14:45
Bohuzial je naozaj podporovany iba IE.

Je tomu sice uz takmer rok, odkedy som to instaloval, ale co si pamatam, tak instalacia prebehla bez problemov. Nainstaloval som, restartoval IE a uz to fungovalo.
Aky problem konkretne mate s tou instalaciou? Nejake chybove hlasenie? Ak ano, skuste sem vlozit screenshot s tou chybou.
Stefan2005
05.07.09,15:02
Firefox s doplnkom IE-Tab (a povolené vyskakovacie okná) otvoril mapy...
marko182
05.07.09,15:27
Firefox s doplnkom IE-Tab (a povolené vyskakovacie okná) otvoril mapy...


Akurat som to skusal, ale vzdy, ked skusim otvorit mapu, tak mi padne Firefox :confused:

Kazdopadne ako napad je to super. Kataster je jeden z velmi mala portalov, ktore musim pouzivat v IE.

Aku mas verziu FF? Chcem prist na to, kde je u mna chyba. Dik
Stefan2005
05.07.09,15:59
...Aku mas verziu FF?...

3.0.11
marko182
05.07.09,16:03
3.0.11

Hmm, ja tiez, takze problem bude niekde inde. Dik aj tak ;)
Alyssa
13.07.09,17:24
Ahoj všetkým, vzdala som to s tými mapami a keďže nie som z veľkého mesta, šup na kataster a oni my to prefotili...
Artemis
22.07.09,07:43
Ano, pripade katastralneho je to problem. Programator to zrejme odflakol. Mapy sa nezobrazuju ani v Opere ani Mozzile(aj ked tu uz niekdo hovorilze so spravnym pluginom to ide). Stranke je proste optimalizovana pre IE, takze pouzi Explorer a nemal by si mat problem.
mpca
22.07.09,17:23
Hmm, ja tiez, takze problem bude niekde inde. Dik aj tak ;)
Ak to nejde s IE Tab skus IE View (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/35)
marko182
22.07.09,18:03
Ak to nejde s IE Tab skus IE View (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/35)

mpca, dik za radu, ale to je to iste, ako si to otvorit priamo v IE :)
mpca
22.07.09,18:13
mpca, dik za radu, ale to je to iste, ako si to otvorit priamo v IE :)
Mno "my" štastlivci s windowsom mame to v podstate jednoduchšie ako Linuxáci,, tí si musia nainštalovať internet explorer (pochopiteľne cez wine(alebo iný emulátor)).
Flinstone
22.07.09,18:57
väčšinu času mi pc beží pod linuxom a problém robia len niektoré stránky štátnych úradníkov, ktorý akosi považujú win za takú samozrejmosť ako slnko nad hlavou. Katasterportal beží bez problémov... teda okrem máp.
marko182
22.07.09,20:57
Mno "my" štastlivci s windowsom mame to v podstate jednoduchšie ako Linuxáci,, tí si musia nainštalovať internet explorer (pochopiteľne cez wine(alebo iný emulátor)).

Vdaka Win a IE sa v podstate mozem citit bezhranicne stastny :D
Life is good... :cool:
veronika2509
08.05.10,16:48
Dobrý deň, skúšala som cez Katasterportál otvorený cez IE vyhľadávať parcely, ktoré potrebujem no vyskytol sa mi problém, že mi idú len niektoré obce katastrálne územia. Píše mi "nieje spracovaná vektorová mapa". Takže neviem v čom môže byť chyba ked mi ide približná polovica mapy a tú čo práve potrebujem nejde? Ďakujem
misoft
09.05.10,16:01
Pre všetkých predo mnou: Katasterportál je optimalizovaný LEN PRE IE! Pod FF, Opera, Chrome atď. nie je možnosť otvárať mapy.
Chobot
10.05.10,06:43
Dobrý deň, skúšala som cez Katasterportál otvorený cez IE vyhľadávať parcely, ktoré potrebujem no vyskytol sa mi problém, že mi idú len niektoré obce katastrálne územia. Píše mi "nieje spracovaná vektorová mapa". Takže neviem v čom môže byť chyba ked mi ide približná polovica mapy a tú čo práve potrebujem nejde? Ďakujem

Je možné, že skutočne pre tú oblasť nie je spracovaná vektorová mapa.

Napíš kraj, okres, obec a katastrálne územie, pozriem doma, či to ide mne. Ak nie, tak s tým nič nenarobíš.