rossijanka
06.07.09,10:50
Dobrý deň, Vážený Poradaci!

Môj platobný styk zo zákazníkom vždy prebieha tak, že vystavujem faktúru, a následné mne zákazník prevedie peniaze na bank. účet. Robím preklady. Rozmýšľam zobrať objednávku na vyhotovenie reklamy. Budem potrebovať na tuto službu registračnú pokladnicu a vystaviť zákazníkovi bloček? V hotovosti platba nebude realizovaná, zase len faktúra a následné platba na účet. Poraďte mi prosím, v prípade prevodu na účet reg.pokladnica nie je potrebná/alebo potrebná?

Z clanku o ERP:
Subjekt používa pokladnicu len pri
týchto službách:...
23 Reklamné a súvisiace fotografické služby
...

Ďakujem za Vaše rady
Monika Kováčová
06.07.09,17:12
Dobrý deň, Vážený Poradaci!

Môj platobný styk zo zákazníkom vždy prebieha tak, že vystavujem faktúru, a následné mne zákazník prevedie peniaze na bank. účet. Robím preklady. Rozmýšľam zobrať objednávku na vyhotovenie reklamy. Budem potrebovať na tuto službu registračnú pokladnicu a vystaviť zákazníkovi bloček? V hotovosti platba nebude realizovaná, zase len faktúra a následné platba na účet. Poraďte mi prosím, v prípade prevodu na účet reg.pokladnica nie je potrebná/alebo potrebná?

Z clanku o ERP:
Subjekt používa pokladnicu len pri
týchto službách:...
23 Reklamné a súvisiace fotografické služby
...

Ďakujem za Vaše rady

Pri úhrade pohľadávky (faktúry) v hotovosti alebo na účet nie je potrebné používať ERP.
rossijanka
06.07.09,18:41
Monika, dakujem velmi pekne za odpoved