padro
06.07.09,17:14
som jediny komu stale volaju od tial makleri a ponukaju mu akcie? uz ma to prestalo bavit asi styria mi uz volali, poziadal som ich teraz nech ma vyhodia z databazy, no uvidim ci ich to uz prestane bavit, alebo este len zacnu :eek::eek: su neodbytni ako OVB a spol...
Filip Glasa
09.07.09,14:01
padro
09.07.09,15:05
mijuska ja uz som mal tu moznost rozpravat sa s OVBakom a dakujem neprosim, ja si pradstavujem inak svoje zabezpecenie, ako to ze teraz budem niekoho krmit proviziami z mojich penazi,...
padro
09.07.09,16:26
a z coho zijete co ste charita? ... nehnevaj sa na mna, ale mna uz tieto "sekty" vytacaju...
mijuška
10.07.09,09:07
Nemáš prehľad o finančných službách, keď finančné spoločnosti nazývaš sektami.
My sa riadime zákonmi SR a pracujeme na základe licencie z Národnej banky.
Od nového roku bude platiť nový zákon, ktorý vyčistí trh od takých
spoločností, ktoré Tebe, ale aj nám znepríjemňujú život a prácu.
Na západe je bežné,že každý má svojho lekára, zubára,, automechanika, opravára... ale aj finančného poradcu.
U nás to ešte potrvá.
Treba si vybrať takého poradcu, ktorý poradí to, čo Ti ochráni Tvoj príjem a zabezpečí rodinu, keď je dobre, ale aj keď je veľmi zle.Robí Ti servis a stará sa o Tvoje všetky finančné produkty.
Naša spoločnosť nás odmení , keď zabezpečíme klientovi
takéto služby a kvalitný servis.
Ty keď v zamestnaní odvedieš kvalitnú prácu, tiež si odmenený.

Teraz príde predajca a predá to čo nepotrebuješ.
Je to debata na dlhšie.
Pouvažuj. Pozdravujema prajem krásne leto.
mona091
10.07.09,09:22
My sa riadime zákonmi SR a pracujeme na základe licencie z Národnej banky.
Od nového roku bude platiť nový zákon, ktorý vyčistí trh od takých
spoločností, ktoré Tebe, ale aj nám znepríjemňujú život a prácu.
Na západe je bežné,že každý má svojho lekára, zubára,, automechanika, opravára... ale aj finančného poradcu.
U nás to ešte potrvá.
Treba si vybrať takého poradcu, ktorý poradí to, čo Ti ochráni Tvoj príjem a zabezpečí rodinu, keď je dobre, ale aj keď je veľmi zle.Robí Ti servis a stará sa o Tvoje všetky finančné produkty.
Naša spoločnosť nás odmení , keď zabezpečíme klientovi
takéto služby a kvalitný servis.
Ty keď v zamestnaní odvedieš kvalitnú prácu, tiež si odmenený.

Teraz príde predajca a predá to čo nepotrebuješ.
Je to debata na dlhšie.
Pouvažuj. Pozdravujema prajem krásne leto.


zase dalsia.....,
zaujimave je, ze kazdy z tychto spolocnosti vravi rovnake frazy, mijuska, ako sa chces starat o klientove produkty?
co mu vlastne ponukas?
ak ponukas poradenstvo typu informacii o poistkach, uveroch, je to stale o tom istom, a zalezi, aky si odbornik, stale predavas produkty,
a servis ponuka kazda institucia, v ktorej ma klient produkt, takze co vlastne ponukas Ty? a preco to spodobujes s lekarom?, nechapem
padro
10.07.09,10:37
vy ste taky poradcovia, ze ja chcem uver a on mi ponukne poistku, nakoniec za 1 den respektive par minut som mal uver sam vybevany a ten skvely poradca mi povedal ze mi uver nikto neda,... a tieto tvoje frazy... hovorim sekta... dobre vam na skoleniach vymyvaju mozog
mona091
10.07.09,10:59
moja skusenost je taka,

ze klient nech chce cokolvek,

skonci to analyzou financii klienta, analyzou jeho potrieb a z toho poradca uzasnuto skonstatuje, ze klient v kazdom pripade potrebuje aj zivotne poistenie,

takze cela omacka, zastieranie a oblbovanie smeruje v prvom rade k uzatvoreniu zivotneho poistenia,

som trochu popudena, pretoze nemam rada zahmlievanie,
pricom keby poradcovia otvorene jednali, viac by som si cih vazila, pretoze poistenia su vo svojej podstate dolezite a maju svoj ucel
mijuška
10.07.09,12:56
Ako sa podľa Vás má obyčajný človek vyznať v spleti finančných inštitúcii, každá ponúka len to svoje, KTORÉ JE NAJ. .A tak isto robia aj servis.
Ak ste to celé nepochopili ako to funguje s globálnymi finančnými službami
a samozrejme s odborníkmi na úrovni a s kreditom tak ľutujem.
Nebudem už viac reagovať na sekty a vymývanie mozgov.
Možno o pár rokov pochopíte zmysel kvalitných finančných služieb.
mona091
10.07.09,16:57
Ako sa podľa Vás má obyčajný človek vyznať v spleti finančných inštitúcii, každá ponúka len to svoje, KTORÉ JE NAJ. .A tak isto robia aj servis.
Ak ste to celé nepochopili ako to funguje s globálnymi finančnými službami
a samozrejme s odborníkmi na úrovni a s kreditom tak ľutujem.
Nebudem už viac reagovať na sekty a vymývanie mozgov.
Možno o pár rokov pochopíte zmysel kvalitných finančných služieb.

nechcela som sa Ta dotknut, ale od financneho poradcu, ktory by chcel poznat moju financnu situaciu,
ocakavam vysoku odbornost, a takyto poradca nepotrebuje bla-bla reci o lekaroch a pod., pretoze on bude pouzivat argumenty, fakty
padro
10.07.09,17:12
""Ako sa podľa Vás má obyčajný človek vyznať v spleti finančných inštitúcii, každá ponúka len to svoje, KTORÉ JE NAJ."" toto su presne tie vase frazy,... a to vase NAJ nie je NAJ pre mna ale pre vas,... ako hovorim nie ste charita, takze kde vam daju najvacsiu proviziu tak to bude to NAJ.
pavol54
10.07.09,17:29
mijuška ! mám nadiktovať číslo účtu mojej firmy ihneď? V mojej firme môžete globálne investovať koľko chcete. zaručím vám ročný výnos práve taký ako vy svojim klientom. Zaujímavé že doteraz sa ešte neodvážila u mňa investovať žiadna celosvetová maklérska firma.Prečo asi? takže je to len ťahanie peňazí od dôverčivých do neprehľadných operácií. Moja stará mama sa dožila 93 rokov a žiadneho finančného poradcu nikdy nepotrebovala.
jozo0205
16.07.09,14:53
No ak sa môzem aj ja vyjadrit, tak zatial som sa stretol iba s f. poradcami, ktorí boli nastavení na to, aby predali co najviac produktov /kvôli provizii samozrejme/ a v konecnom dôsledku nevedeli co vlastne ponukaju, a uz vôbec nevedeli porovnať produkty, chváliť produkt/partnera to áno, to ich dobre učia na tých školeniach. Odradilo ma to.
Myslim si však, že myšlienka mať dobrého f. poradcu je dobrá. Žiaľ odborníka na financie som ešte nestretol, ak takého poznáte, tak závidím.
Ibaka
16.07.09,19:43
Finančné poradenstvo má zrejme svoj význam, ak má človek na konte viac ako bežne zarábajúci človiečik. Tiež mi volávajú rôzni makléry, aby som investoval do akcií, ale ak sa začnem informovať o podrobnostiach, vysolia že minimálna investícia je cez miliónik. Jedného som sa spýtal že kde ho vziať- jeho odpoveď bola: máte byt, dom , dá sa predať a investovať. Za radu som mu poďakoval.
Už dávnejšie som videl jeden film z prostredia amerických podnikateľov, názov si nepamätám. Jeden americký boháč mal tiež finančného poradcu, s ktorým mával pravideľné sedenia, kde mu radil, ako investovať. Podnikateľ si našiel frajerku, viedol nákladnejší život a chcel si kúpiť luxusnešie auto. Finančný poradca mu radil že jeho finančná situácia mu nedovolí si to auto kúpiť lebo je v mínuse 5000 dolárov.
Podnikateľ sa ho spýtal: Koľko Ti platím za finančné služby ročne?
5000 dolárov. odpovedal poradca
Máš padáka- vidíš už na to mám, poradil som si aj bez Teba
sanni
17.07.09,05:24
najlepsie je poziadat o vyradenie z databazy pisomne, akceptuju to a nebudu vas uz kontaktovat
padro
17.07.09,10:55
uz som poziadal mailom, dalsi nevolaju, ale ti co uz ma maju v kontaktoch tak otravuju..
kepso
19.07.09,18:16
uz som poziadal mailom, dalsi nevolaju, ale ti co uz ma maju v kontaktoch tak otravuju..

Tak to sprav ako ja :) Vzdy ked mi dakto taky zavola- tak s nim dohodnem stretko na ktore nikdy nepridem , tak o 50 km dalej ako byvam :):) Vacsinou uz tie iste firmy nevolaju znova a znova :) - skoda ze ich pribuda ako ciganov na Luniku....
padro
19.07.09,18:28
no minule ma uz nasra** lebo stale niekto otravuje, tak to dopadlo tak nejak podobne...