habib
07.07.09,13:34
Zdravím,cez víkend budem mať pár hodín,budem čakať na spoj.......tak by som chcel tento čas využiť a niečo nakúpiť,neviem sa ale rozhodnút či vyraziť do Avion Shopping park alebo do Auparku,sú úplne na opačnej strane,takže musím vybrat len jeden......tak by mohol niekto napísat kde sa nakupuje lepšie ako akou MHD sa tam dostat.........chcem len malé nákupy,nejaké triko,jeans,boty a podobne...........THX
Chobot
07.07.09,12:00
Zdravím,cez víkend budem mať pár hodín,budem čakať na spoj.......tak by som chcel tento čas využiť a niečo nakúpiť,neviem sa ale rozhodnút či vyraziť do Avion Shopping park alebo do Auparku,sú úplne na opačnej strane,takže musím vybrat len jeden......tak by mohol niekto napísat kde sa nakupuje lepšie ako akou MHD sa tam dostat.........chcem len malé nákupy,nejaké triko,jeans,boty a podobne...........THX

Hlavne napíš, kde budeš čakať na ten spoj, aby sme ti vedeli povedať, kam je bližšie. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:;)
habib
07.07.09,12:26
Hlavne napíš, kde budeš čakať na ten spoj, aby sme ti vedeli povedať, kam je bližšie. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:;)


aaaaaaaaaa sorry,na Nivách a nejde ani o to,kde je bližšie,ale kde je lepšie.
zalobaba
07.07.09,12:37
aaaaaaaaaa sorry,na Nivách a nejde ani o to,kde je bližšie,ale kde je lepšie.

osobne sa prikláňam skôr k AVIONU
habib
07.07.09,13:11
Avion.....takže bus č.61?bude mi stačit ten 15min. ticket,alebo ako dlho trvá cesta?
Chobot
07.07.09,13:21
Avion.....takže bus č.61?bude mi stačit ten 15min. ticket,alebo ako dlho trvá cesta?

Z Nív určite nie. To musíš prestupovať, lebo z Mlynskych Niv do Avionu nič nejazdí priamo. Musíš ísť na Trnavské Mýto a odtiaľ 61 alebo 63. Cesta tam potrvá aspoň pol hodinu.

Na jednej strane ja radšej chodím do Avionu, ale teraz, ako rozšírili Aupark, tak aj tam je celkom fajn. Len tam zvykne byť viac ľudí, ale to skôr na večer alebo cez víkend. Ja by som na tvojom mieste, ak ti záleží na čase, išiel do Auparku
Scholer
17.11.09,20:31
Nechcel som vytvarat novu temu, tak sa pytam tu. Niekde som zacul, ze v BA existuje obchod, kde sa da kupit znackove oblecenie, resp. obuv za menej ako polovicne ceny. Mal by to byt obchod, kde sa predavaju viacere znacky a mali by to byt starsie, nepredane modely, "leziaky". Vedel by mi niekto poradit?? Vopred dakujem.
Stanislav 1975
17.11.09,20:34
Kašli na Blavu,toto tu je len jedna veľká diera...,nič tu nenájdeš iné,čo by si nenašiel aj u vás...
Scholer
17.11.09,20:36
Ja len, že či taky obchod existuje. Určite by som teraz koli tomu necestoval do BA.
bozenka22
18.11.09,19:38
Za seba hovorím jednoznačne Avion. Aupark je dosť drahý.
Chobot
19.11.09,08:32
Nechcel som vytvarat novu temu, tak sa pytam tu. Niekde som zacul, ze v BA existuje obchod, kde sa da kupit znackove oblecenie, resp. obuv za menej ako polovicne ceny. Mal by to byt obchod, kde sa predavaju viacere znacky a mali by to byt starsie, nepredane modely, "leziaky". Vedel by mi niekto poradit?? Vopred dakujem.

To nie je v BA, ale v Rakúsku - Parndorf, tam je mestečko Factory outlet, kde sú značkové veci so zľavami (posezónne výpredaje).

V BA poznám akurát tak čínske veľkosklady, kde tiež zoženieš značkové veci, ako napr. PAMA, ABIBAS, SANY a pod. :D:D Ale možno je niekde nejaká predajňa, čo ponúka výpredajové veci, ale nie je to nijaký megastore. A aj na internete sú outlety:

http://outletcentrum.sk/index.php