ergo
08.07.09,11:49
Nemam skusenost s touto problematikou a tak prosim o radu. Doslo mi od HOME CREDIT - VYPLATA ZRAZOK ZO MZDY kde spolocnost pozaduje na zaklade prilozenej dohody o zrazkach dotknutemu zamestnancovi zrazat dohodnutu sumu, nakolko bol v omeskani zo splatkami. Len teraz ja neviem ci mam postupovat v zmysle Nariadenia vlady o rozsahu zrazok zo mzdy pri vykone rozhodnutia /nejedna sa o exekucne rozhodnutie/ alebo zrazat pozadovanu sumu, podpisanu pracovnickou v Dohode o zrazkach z uvedenou spolocnostou. Jedna sa o rozvedenu pani s dvoma detmi, takze samozrejme by v sume povolenej zakonom a v sume podpisanej v dohode bol dost velky rozdiel.
Moze mi prosim niekto skusenejsi poradit
J+K
08.07.09,09:55
Ja si vždy sledujem výšku , ktorú by som mohla zraziť na základe exekúcie. Vyrátam si koľko najviac je možné zraziť v zmysle Nariadenia vlady o rozsahu zrazok zo mzdy pri vykone rozhodnutia a ak chce spoločnosť zrážku nižšiu, zrážam zo mzdy nimi predpísanú čiastku. Ak by však nimi požadovaná čiastka bola vyššia, zrážky robím len v povolenom rozsahu.

Stáva sa mi však, že zamestnanec súhlasí aj so zrážkou nad rámec zákona, vtedy sa však istím písomným súhlasom zamestnanca s konkrétnym uvedením zrážky o ktorú žiada.
ergo
08.07.09,10:04
Dakujem, tiez som rozmyslala tym smerom len som si nebola ista, kedze sa nejednalo o exekucne rozhodnutie.
ergo
08.07.09,10:31
este si chcem overit vypocet Cista mzda 317,66
60% ziv, minimum 111,110
2 deti 2x25% ziv. minimum 92,58
takze mi ostane 113,97 z coho 1/3 je 37,99 € ktoru mozem pracovnicke zrazit
Dufam ze je to takto spravne
J+K
08.07.09,11:12
Suma 37,99 je OK.