ANNAP
08.07.09,12:11
TOTO MA DNES ZAUJALO.................... ( A KEĎ SOM ČÍTALA O PLATE PÁNA RIADITEĽA SLOVENSKEJ POŠTY - TAK SOM PENILA )
CHCEM LEN POČUŤ VÁŠ NÁZOR EKONÓMOVIA, ÚČTOVNÍCI, FINANČNÍCI ....
http://www.changenet.sk./?section=kampane&x=424184
Milan Benka
08.07.09,10:19
Odpoveď na otvorený list:

Na zmeny nie je politická vôľa. Ale silnými sociálnymi programami budujeme sociálny štát. A to Vám nikto nevezme.

Váš oddaný

Premiér
Tweety
08.07.09,10:23
Odpoveď na otvorený list:

Na zmeny nie je politická vôľa. Ale silnými sociálnymi programami budujeme sociálny štát. A to Vám nikto nevezme.

Váš oddaný

Premiér
Si robíš srandu z ľudu,:---:mee: tak ako všetci sociálne cítiaci tam vyššie?:rolleyes: škoda , že cítia len sami so sebou:mee:
Milan Benka
08.07.09,10:29
Štát bude vtedy sociálny, keď všetci obyvatelia nepracujúci v štátnej správe a v superprosperujúcich štátnych a sociálnych podnikoch budú odkázaní na sociálne dávky. K tomuto vytúženému cieľu sa blížime každým dňom rýchlejšie.
Tweety
08.07.09,10:32
Štát bude vtedy sociálny, keď všetci obyvatelia nepracujúci v štátnej správe a v superprosperujúcich štátnych a sociálnych podnikoch budú odkázaní na sociálne dávky. K tomuto vytúženému cieľu sa blížime každým dňom rýchlejšie.
Ahá, takže oni to chápu dobre, len národ nie. :rolleyes:Skoda, že to zistenie je pre národ kruté. :mee:
willma
08.07.09,10:45
a zas politikárčite
Barbara
08.07.09,10:56
áhhhh vymazala som tie moje príspevky, aby ste si nemysleli, že si robím z huby .......

nič viac, nič menej som tu nenapísala, iba toľko, že mali by začať šetriť tak, že keďže majú prázdniny ako deti, tak by nemali mať výplatu, a ešte k tomu celý plat.:mad: