justafa
08.07.09,13:56
ako mam nastavit okraje, šírku a vysku strany, dpi aby mi vysla kvalitna tlac. Vsetko budem importovat do pdf a chcela by som aby uz v tomto formate bolo vsetko dobre nastavene.
sthruska
08.07.09,12:24
To by som sa pozrel do návodu k programu, pomocou ktorého to chceš robiť. Ja používam PDF Creator a ten to robí 1:1 vzhľadom na predlohu (Word, Excel, CAD).
pistik71
10.07.09,12:19
ako mam nastavit okraje, šírku a vysku strany, dpi aby mi vysla kvalitna tlac. Vsetko budem importovat do pdf a chcela by som aby uz v tomto formate bolo vsetko dobre nastavene.

V akom programe, na akej tlaciarni? A co sa bude tlacit? Programy vatsinou "pustaju" na tlaciaren vsetko v rovnakom kvalitnom formate, len zalezi ako je nastavena tlaciaren. Vo vatsine pripadov najdes v nastaveni tlaciarne moznost nastavit kvalitu tlace - od konceptu (rychle a nekvalitne) az po foto (pomala a kvalitna tlac). A tiez moznost nastavit typ papieru (napr. fotopapier pri tlaci fotiek).
justafa
13.07.09,11:43
tlacit chcem fotku,alebo letak.ale skor mam problem s tym, ako urobit okraje, spadavku atd. toto neviem..