piko666
08.07.09,15:51
Dobry den....Mam mobil Samsung SGH-X450 a tak trosku mi tam chyba displej :Da potreboval by so nejake tie telefonne cisla a smsky z neho dostat do pocitaca....Hladam nejaky program alebo mi dajte nejaku radu...Dakujem
luigi72
08.07.09,15:02
Hmm, asi mas smolu, lebo tento typ nema ani systemovy konektor na prepojenie s PC, ani BT, ani Infraport. Jedina moznost -podla mna- je dat si spravit zalohu v servise. Alebo si dat vymenit display.
alla66
08.07.09,19:17
Dobry den....Mam mobil Samsung SGH-X450 a tak trosku mi tam chyba displej :Da potreboval by so nejake tie telefonne cisla a smsky z neho dostat do pocitaca....Hladam nejaky program alebo mi dajte nejaku radu...Dakujem

Skopíruj si tel.čísla, sms na SIM kartu, vlož ju do kvalitnejšieho mobilu Nokia, SE.....pomocou bluetooth, cez kábel stiahneš do PC:)

PS: Podľa mojej nepoužívanej SIM v SGH-X490 môžeš skopírovať 40 sms a 250 tel.čísiel:)
luigi72
08.07.09,20:21
Hmm, bez funkcneho displaya sa asi tazko dostane do menu, kde by mohol skopirovat z pamate na SIM...
alla66
08.07.09,20:33
Hmm, bez funkcneho displaya sa asi tazko dostane do menu, kde by mohol skopirovat z pamate na SIM...
Fakt...máš bod:)...môžem mu poslať navigáciu podľa môjho Samsungu
piko666, ak máš záujem, ohlás sa cez ss:)
alla66
11.07.09,16:14
Dobry den....Mam mobil Samsung SGH-X450 a tak trosku mi tam chyba displej :Da potreboval by so nejake tie telefonne cisla a smsky z neho dostat do pocitaca....Hladam nejaky program alebo mi dajte nejaku radu...Dakujem


•O2 - Vo vybraných http://www.sk.o2.com/images/forum/replacement/logo_o2.gif predajniach je možne prekopírovanie dát z jedného mobilu do druhého, aj v prípade, ak ide o rôzne typy mobilných telefónov. Táto služba je dostupná v Značkovych http://www.sk.o2.com/images/forum/replacement/logo_o2.gif predajniach v Bratislave (Einsteinova), Košice (Šturova) a Žiline (Farska). Využitie tejto služby je bezplatne. Odporúčam zaslať email na emailovú adresu predajne, ktorá Ti najviac vyhovuje a informovať sa, či je možne túto službu vyuziť aj pri Tvojom telefone. Emailové adresy sú uvedene detailoch jednotlivých predajní. Predajne vyhľadáš prostredníctvom internetovej stránky www.sk.o2.com/ludia/o2-predajne/predajne.html. (http://www.sk.o2.com/ludia/o2-predajne/predajne.html.)

•T-Mobile - Služba Kopírovanie telefónneho zoznamu z mobilného telefónu prináša možnosť prekopírovať telefónny zoznam z jedného mobilného telefónu do iného. Je poskytovaná na požiadanie na predajných miestach. Telefónny zoznam sa prekopíruje do nového mobilného telefónu so zachovaním pôvodnej štruktúry, tj. vrátane viacerých telefónnych čísel uložených pod jedným kontaktom (len v prípade, že dané usporiadanie podporujú oba mobilné telefóny). Kopírovanie ostatných položiek telefónneho zoznamu akými sú napr. e-mailové adresy a poznámky sú zavislé na kompatibilite modelov mobilných telefónov.
Kopírovanie tel. zoznamu z mobilného telefónu stojí 9,958 €(300 Sk)
Uvedená cena je v € (Sk) s DPH. Jednorázový poplatok sa účtuje za každý úkon kopírovania jednotlivo. Na poplatok nie je možné uplatniť zľavu z T-Mobile Clubových bodov a nie je možné ho vložiť do faktúry. Služba Kopírovanie telefónneho zoznamu z mobilného telefónu je poskytovaná bezplatne pri podpísaní Dodatku k zmluve o pripojení s viazanosťou na 24 mesiacov a súčasnému zakúpeniu akciového mobilného telefónu.
sybila3
19.07.09,13:53
mám samsung F480 a skúšam posielať do počítača fotky cez bluetooth, aj mi našlo počítač, mobil, vyberiem fotku dám odovzdať cez bl... no a neviem čo ďalej, v počítači ich nemám, čo tam ešte treba?
alla66
19.07.09,14:45
mám samsung F480 a skúšam posielať do počítača fotky cez bluetooth, aj mi našlo počítač, mobil, vyberiem fotku dám odovzdať cez bl... no a neviem čo ďalej, v počítači ich nemám, čo tam ešte treba?

V PC si klikni Tento počítač > bluetooth...pohľadaj svoj mobil (ak tam máš uložené viaceré mobily) nájdi konkrétny obrázok a potom môžeš kopírovať z telefónu do PC...
sybila3
19.07.09,16:39
to mám všetko urobené, mám aj v počítači môj mobil, aj mobil mi našiel počítač, ale nejako to nefunguje.
alla66
19.07.09,16:41
Klikneš si na pamäť telefónu, alebo pamäťovej karty..vidíš niečo? pesničky, obrázky, video...
sybila3
19.07.09,17:22
áno, mám tam aj obrázky, všetko. fakt neviem, kde je chyba, bluethot mám zapnutý, zobrazený môj telefon, na telefone mám zobrazený počítač, ale počítač nevie vyhľadať mobil, keď dám prijať obrázok. čo ešte s tým treba?
alla66
19.07.09,17:45
Urob kroky, ktoré som ti opísala v predch.príspevku ...V PC si klikni Tento počítač > klik na bluetooth...pohľadaj svoj mobil > klikni na pamäť a tam uvidíš všetko, čo máš uložené v telefóne...otvor si konkrétny obrázok a skopíruj ho do PC.
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=41009&stc=1&d=1248028998

teraz som tak stiahla z mobilu do NB obrázok pre šťastie:)
sybila3
19.07.09,17:51
z počítača do mobilu som poslala fotku. Ale v blootut v pripojeniach mám môj mobil, ale keď dám počítač-bluethot-tak tam nie je, ale neviem ho tam nijako dostať.
alla66
19.07.09,17:55
ani mne v telefóne neukáže pripojenie k NB...ale ak postupujem podľa uvedených krokov,(mám zapnuté BT v mobile a v NB).... ktoré som ti napísala...v NB vidím všetky súbory , ktoré mám v telefóne...
sybila3
19.07.09,18:06
no už ho tam mám ani neviem ako, ale nič ďalej sa nepohnem, nezobrazuje sa mi ani pamäť, nič. nevidím nič, čo mám v mobile.
alla66
19.07.09,18:09
Tak si stiahni obrázok cez USB kábel do PC...inak Ti nvm pomôcť:(
alla66
19.07.09,18:15
no už ho tam mám ani neviem ako, ale nič ďalej sa nepohnem, nezobrazuje sa mi ani pamäť, nič. nevidím nič, čo mám v mobile.
Možno PC vidíš uložené medzi < mojim zariadením > v telefóne....ak dáš odoslať foto cez BT....a budeš hľadať PC...už ho nenájdeš...nevidím ho ani ja...ale v PC sa mi zobrazia všetky súbory z telefónu;)
sybila3
19.07.09,18:25
ďakujem za ochotu, idem sa s tým ešte trocha trápiť.
sybila3
20.07.09,08:00
z počítača mi to funguje do mobilu, ale keď v mobile zapnem BT, vyhľadá mi počítač, idem do galérie, vyberiem fotku, dám odoslať cez BT a viac mi nič nerobí, nemalo by sa to niečo opýtať?
alla66
20.07.09,08:11
z počítača mi to funguje do mobilu, ale keď v mobile zapnem BT, vyhľadá mi počítač, idem do galérie, vyberiem fotku, dám odoslať cez BT a viac mi nič nerobí, nemalo by sa to niečo opýtať?
Nvm, čo myslíš opýtať....nič ti neukáže, nenapíše, ale súbory máš v PC...postupovala si podľa postupu?
sybila3
20.07.09,08:41
takže takto, asi som to zle napísala, keď posielam z PC fotku do mobilu, tak mi prejde, v mobile sa opýta či prijať, prijmem a mám v galérii.
Keď chcem poslať z mobilu do PC-čo je častejšie, tak mám zapatý BT, nájde mi počítač môj, označím fotku, dám odoslať cez BT, OK a nič sa nedeje. Tak tam asi niečo chýba?
alla66
20.07.09,08:53
Neeeeee...už som Ti to vysvetľovala ...nevidíš žiadny prenos z telefónu do PC, nápis, popis, proste nič...neprenesieš jednu fotku do PC...prenesú sa všetky súbory a potom si vyberieš konkrétnu fotku v PC, alebo pesničku a dáš kopírovať...(vlastne v PC si otvoríš a vidíš obsah svojho mobilu)
požiadaj o pomoc manžela, brata, syna...suseda:)
sybila3
20.07.09,09:23
ale mne sa nedá dostať v PC do mobilu, neviem kde to mám hľadať. keď som išla ako si mi popisovala a klikla som na mobil v PC tak sa mi nič nezobrazuje ani neotvára. alebo keď kliknem tak mi vypíše chybné spojenie a to je všetko.
alla66
20.07.09,09:28
V PC si klikni Tento počítač > klik na bluetooth...pohľadaj svoj mobil > klikni na pamäť a tam uvidíš všetko, čo máš uložené v telefóne...otvor si konkrétny obrázok a skopíruj ho do PC....

ak máš iný mobil, vyskúšaj s ním sa dostať do PC cez BT...SE, NOKIA..
sybila3
20.07.09,09:33
mám samsung, idem jak mi píšeš , počítač, BT, vyhľadám môj mobil kliknem na neho a nič, ani pamäť, vypíše, chybné spojenie, dobre vyskúšam s iným mobilom, potom sa ozvem.
sybila3
20.07.09,14:33
huráááááááááá, konečne som našla problém.
takže mám návod na použitie len v angl., tak som hľadala na internete, aj som našla.......vedela som ešte ešte niekde niečo treba. tak keď mi v mobile vyhľadalo PC, bolo treba posunúť ikonu PC do stredu displeja a samé sa začalo pripájať-doplním, že je to dotykový display. takže ďakujem všetkým za pomoc a navigáciu.......