Dušanu
08.07.09,17:58
Dobrý deň, mohol by mi niekto poradiť, kde sa dá zohnať tesnenie osky hnetacieho háku ? Servis ponúka iba celú nádobu. Ďakujem
Stefan2005
08.07.09,17:42
Dobrý deň, mohol by mi niekto poradiť, kde sa dá zohnať tesnenie osky hnetacieho háku ? Servis ponúka iba celú nádobu. Ďakujem

... snáď dať si vyrobiť také tesnenie (je veľa firiem zaoberajúcich sa výrobou tesnení). Mám tiež takú skusenosť, že oprava v značkových servisoch je nerentabilná (lepšie povedané opravári už ani neexistujú - len meniči jednotlivých celých modulov daného výrobku), za cenu opravy + cesta do servisu dostaneš nový výrobok...
duves
08.07.09,19:47
Servis je dnes dobre draha sranda. Čo ide opravovať po domacky, treba tak urobiť, inak vyhodit. Ak nepride zmena, o par rokov bude iba zaručny servis a stare veci už nebude opravovať, repasovať nik, lebo to bude nerentabilne.
Chobot
09.07.09,06:42
Dobrý deň, mohol by mi niekto poradiť, kde sa dá zohnať tesnenie osky hnetacieho háku ? Servis ponúka iba celú nádobu. Ďakujem

V servise také niečo nezoženieš. Pokiaľ samotný značkový servis ponúka len celú súčiastku, tak výrobca nebude dodávať náhradné diely v najmenšich detailoch. Časy, kedy sa dali kúpiť ktorékoľvek náhradné (na našom televízor OTF nám servisák vymenil jediný tranzistor a šlape ďalej) diely sú pomaly preč. Teraz sa výrobcom neoplatí distribuovať detailné náhradné diely. Radšej to kompletizujú a predávajú ako celé komponenty.

Jedine keby niekto predával taký istý mixér pokazený ako na náhradné diely. My sme tak predali všetky nádobky a príslušenstvo k Moulinexu Ovatio, lebo sa nám polámal spodok mixovacej nádobky.
bobana99
01.05.10,09:55
Dobrý deň neviete mi poradiť kde by som mohla nakúpiť náhradné diely ako hnetač a strúhadlo na zemiaky na moulinex adventio a taktiež by som chcela vedieť či na tento typ pasuje aj šlahač na piškótové cesto .ďakujem :confused:
zdenka131
01.05.10,10:16
Dobrý deň neviete mi poradiť kde by som mohla nakúpiť náhradné diely ako hnetač a strúhadlo na zemiaky na moulinex adventio a taktiež by som chcela vedieť či na tento typ pasuje aj šlahač na piškótové cesto .ďakujem :confused:

Želám pohodový deň.
http://www.moulinex.sk/moulinex/dilysk.aspx
http://www.moulinex.sk/moulinex/servisysk.aspx