Lucius-IL
08.07.09,19:15
Vedeli by ste mi poradit dobru spolocnost s nizkym urokom? Chcel by som pozicat 500-1000 eur.Dik
ivka70
08.07.09,17:39
banka?
padro
08.07.09,18:01
ako ti ide ten eshop?
Stanislav 1975
08.07.09,18:42
Vedeli by ste mi poradit dobru spolocnost s nizkym urokom? Chcel by som pozicat 500-1000 eur.Dik

Len si prosim ta nepoziciavaj z nejakej nebankovky(kesovka,pohotovost a pod)-to je cesta do pekla...
ondrejvla
08.07.09,18:45
Viem, že Poštová banka poskytuje takéto nízke pôžičky, za podmienky, že tam máš vedený účet.
padro
08.07.09,19:32
skoda ze GEmoney na SK uz skoncilo
Agripina
31.07.09,15:03
Lucius, dobrý deň. Našiel si nejakú vhodnú požičku? Prepáč, že som zvedavá....
wildo
24.08.09,14:36
myslite ze spolocnost klame ste na omyle, vela ludi dostava uvery, lebo inde neprejdu, banky uz vobec vam nedaju, ste v registry, mate malu bonitu, mate exekuciu, so spolocnostou treba spolupracovat ked snimi podpiste ziadost, ten kto nespolupracuje potom sa hneva ze zaplatil, a nic nedostal....
stanco007
26.08.09,08:35
Ja mam dve pozicky z CETELEMU a som spokojny. Dokonca po schvaleny druhej mi ich scitali do jednej a znizili celkovu splatku o 33€! A to tu prvu pozicku som mal len cca 5 mesiacov
camozzi
26.08.09,15:45
Skusal uz niekto poziadat o pozicku z RPIC - Regionalne poradenske a informacne centrum?
Danielle369
26.08.09,16:02
ked máš striebornú qatro kartu tak ti okamžite požičajú 3 tisic €.
j.sch
20.09.09,01:34
CAuko !

Ja som si teraz zobral Tesco kartu... Ako rezerva je to podla mna OK

Co vy nato ostatný ???

PS: Akurat namiesto do týždna prišla do 2 a PIN ešte vôbec.:o:o
buchač
20.09.09,06:07
ked máš striebornú qatro kartu tak ti okamžite požičajú 3 tisic €.

To hej , ale tie úroky ...čistý koniec ...


Lucius-IL

Vedeli by ste mi poradit dobru spolocnost s nizkym urokom? Chcel by som pozicat 500-1000 eur.Dik

Ešte , čo je ten nízky úrok ?
Aj by ma zaujímalo , že na aký účel , ale to už by bolo asi impertinentné ...
To si na tom až tak zle , že si musíš požičať ???
Je viac otázok ..
LeonCupraR
20.09.09,06:55
Ja mam dve pozicky z CETELEMU a som spokojny. Dokonca po schvaleny druhej mi ich scitali do jednej a znizili celkovu splatku o 33€! A to tu prvu pozicku som mal len cca 5 mesiacov

Osobne by som si rozmyslel používanie týchto kariet ako aj Triangel, Quatro a podobne. Pokiaľ si ich raz aktivujete (a nemusíte ich ani použiť), veľmi ľahko sa stane, že pokiaľ by ste chceli úver z banky, tak ho nedostanete práve kôli týmto rôznym kartám.
duves
20.09.09,16:57
Osobne by som si rozmyslel používanie týchto kariet ako aj Triangel, Quatro a podobne. Pokiaľ si ich raz aktivujete (a nemusíte ich ani použiť), veľmi ľahko sa stane, že pokiaľ by ste chceli úver z banky, tak ho nedostanete práve kôli týmto rôznym kartám.
No ale tak to nie je. Je samozrejme vhodne povedať o vsetkych uveroch, ale nebankovky sa nedaju v spolocnom registri bank zatial zistiť. A maximalne co sa môže stat je to, že kreditna karta je forma uveru a banka, kde žiadaš o úver ti ju počíta do výdavkov. Ide zvycajne o 1/20 limitu každej kreditnej karty. Kreditne karty maju slabo zarabajuci, a aj dobre zarabajuci. Už som sa stretol, že su pripady, ked je súčet kreditnych kariet a povoleneho limitu na bežnom účte vyse 10 tisic. Eur samozrejme.
LeonCupraR
20.09.09,17:50
Jedná sa o osobnú skúsenosť, bolo to v rodine. Žaidosť o úver vo VÚB bola zamietnutá práve z tohoto dôvodu, lebo sesternica mala aktivované karty Quatro a neviem ešte presne ktorú (pritom neboli ani raz použité!!!) . Určite pri žiadosti nespomínala, že má takéto karty na svojom mene. Banka o tom jednoducho informáciu mala, veď predsa peniaze môžeš vyberať priamo z ich bankomatu . Nebavím sa o nebankovkách typu Pôžičkáreň a podobne...
duves
21.09.09,04:00
Nesmieš zabudnuť, že Quatro bola kupena VUB bankou, asi tak v roku 2004 a disponuju širokou databazaou klientov. Apropo, banky neuvadzaju dovod neposkytnutia uveru. Sesternici VUB oficialne deklarovala dovod zamietnutia ako uvadzas?
Nezabudla sesternica nieco zaplatiť?
Xanti
21.09.09,04:55
Jedná sa o osobnú skúsenosť, bolo to v rodine. Žaidosť o úver vo VÚB bola zamietnutá práve z tohoto dôvodu, lebo sesternica mala aktivované karty Quatro a neviem ešte presne ktorú (pritom neboli ani raz použité!!!) . Určite pri žiadosti nespomínala, že má takéto karty na svojom mene. Banka o tom jednoducho informáciu mala, veď predsa peniaze môžeš vyberať priamo z ich bankomatu . Nebavím sa o nebankovkách typu Pôžičkáreň a podobne...
Pred žiadosťou o úver mala sesternica porušiť karty typu quatro ( hlavne ak to nevyužívala ), ďalej veľmi ovplyvňuje to či dostane človek úver aj povolený debet na účte a detto kreditná karta.

Preto vždy ked chcete žiadať o pôžičku, úver, hypotéku ( v skratke požičiavať si peniaze z banky ) je vhodné zrušiť také quatro karty a pod. , a po schválení úveru ak ich potrebujete tak si ich vybavíte nanovo.
Vôbec nestačí banke ked vy poviete, ja ju nepoužívam. Treba ju mať zrušenú.
LeonCupraR
21.09.09,06:50
Ináč, bolo to v roku 2004 niekedy začiatkom leta. Spomínal som Quatro, takže vidíte, že databáza existuje. Vtedy sme si kupovali obaja autá, teda ja a taktiež sesternicin manžel. Ja som si v živote neaktivoval žiadnu podobnú kartu, napriek tomu, že pravidelne sa nejaké objavili v poštovej schránke. Úver som dostal absolútne bez problémov, síce v SlSp, ale naozaj veľmi rýchlo. Podotýkam, že v tedy sme boli všetci dlhodobo zamestnaní a bezdetní, takže s bonitou nebol problém ani na jednej strane.
Sesternnica tieto karty aktivovala (ani sa na to nepamätala kedy), vôbec ich nevyužívlala, proste na nich úplne zabudla. Ani ju nenapadlo, že by banke spomenula nejaké karty, banka jej to oznámila sama, že ich má. To, že ako jej to presne zdelili Vám nepoviem, bolo to dávno a sme v malom meste, ale predpokladám, že to mohlo to byť neoficiálne. To už naozaj neviem, ale dôvod bol práve tento. Určite nemala žiadne podlžnosti, dokonca na ten účet chodila aj jej výplata a aj jej manžela, kontokorent mala povolený, ale nebola v mínuse. Skončilo to zrušením účtu vo VÚB... Len pre predstavu, jednalo sa o pôžičku okolo 400 tisíc.