svecova
09.07.09,07:38
Nestuduje niekto pravo na uk v ba externe?potrebovala by som pozistovat, kedy prebieha vyucba, ci treba platit a podobne veci..
mona091
28.07.09,16:52
az spravis uspesne priijmacky, na zaklade ktorych Ta prijmu,
tak vsetky informacie Ti daju na zapise do rocnika,

neviem ako dnes, ale kratky cas dozadu sa za externe studium platilo, vyucovalo sa vacsinou kazdy druhy piatok a sobotu, a vyucba prebiehala na striedacku v ba a pri galante
Lianka
28.07.09,17:02
Na pravo na UK sa nerobili prijimacky, pokial viem. Do uvahy brali znamky na vysvedceni a z profilovych predmetov.

Myslim, ze dnes sa plati za externe studium na kazdej verejnej skole.
mona091
28.07.09,17:10
Na pravo na UK sa nerobili prijimacky, pokial viem. Do uvahy brali znamky na vysvedceni a z profilovych predmetov.

Myslim, ze dnes sa plati za externe studium na kazdej verejnej skole.

neviem ako dnes, ale 5 rokov dozadu sa prijmacky urcite robili,

na uk ba bola vyhoda to, ze k priprave na prijmacky posielali skripta, takze sa dalo lepsie ucit, pretoze si vedela, na co klast doraz, samozrejme, ze neboli lahke, ale kto sa dokladne pripravoval, skusky sa dali spravit

naopak, na prave v ke Ti nedali ziadne podklady, preto sa skusky robili tazsie, kedze naozaj zaber skusok je siroky,

viem, ze su aj sukromne skoly - smer pravo, a tam (aspon na niektorych) sa prijmacky nerobia
Lianka
28.07.09,17:19
Zial alebo nastastie (ako pre koho) sa uz asi dva roky prijimacky na tuto fakultu nerobia - osobna skusenost (u mna preto "zial" :mad:, lebo som maturovala pred cca. 12 rokmi a na odbornej skole, takze som neabsolvovala vsetky profilove predmety, ktore sa v ramci prijimacieho konania hodnotia).

Sukromne skoly - to je ina kapitola. S tymi mam tiez svoje skusenosti :D.