Lukáš 142
09.07.09,09:45
nevie ni niekto poradit, instaloval som si cez wap fishtext na samsung U800 a ked zadam cislo a heslo tak mi napise ze "nepodarilo nacitat nastavenia, skuste znova", skusal som asi 100 krat ale stale nic, neviem ci to je sposobene telefonom alebo chybou na serveri poskytovatela ale na inom mobile mi to ide super, dik za odpoved
pistik71
10.07.09,12:01
hm... nepouzivam, ale pripaja sa mobil na internet? Problem moze byt aj v tom. Ako si to instaloval? Cez wap stranku sluzby, alebo si si to nechal poslat?
Lukáš 142
10.07.09,16:08
fishtext je sluzba cez ktoru posielas sms skoro do kazdej krajiny vratane slovenska za 2 centi. zaregistrujes sa na ich stranke a posielas cez mobil sms a prijemcovi sa zobrazi tvoje cislo, stiahnes si aplikaciu do mobilu v pripade samsungu cez wap v mobile (inak ziadnu JAVA aplikaciu nenainstalujes) a zadas v aplikacii tvoje tel. cislo a heslo ktore si si nastavil na webe, potom sa nacitaju z netu nastavenia a v tom je problem mne vypisuje ze nie je mozne nacitat nastavenia skuste znova, a stale mi to nejde, pri inej znacke mobilu bez problemu, ak by to islo tak potom uz posielas za dva centi sms do vsetkych sieti + ti to stiahne 2 kb cez net v mobile co je zanedbatelna suma okolo pol centa
Lukáš 142
10.07.09,16:12
este som zabudol ze po aktivacii mas zdarma 30 centov a potom si mozes dobit 5 €, 10 € atd... oplati sa ako davat tym nenazrancom 10 centov za jednu sms takto za 0,10€ poslem 5 sms a za 5€ 250 sms
pistik71
12.07.09,18:30
fishtext je sluzba cez ktoru posielas sms skoro do kazdej krajiny vratane slovenska za 2 centi. zaregistrujes sa na ich stranke a posielas cez mobil sms a prijemcovi sa zobrazi tvoje cislo, stiahnes si aplikaciu do mobilu v pripade samsungu cez wap v mobile (inak ziadnu JAVA aplikaciu nenainstalujes) a zadas v aplikacii tvoje tel. cislo a heslo ktore si si nastavil na webe, potom sa nacitaju z netu nastavenia a v tom je problem mne vypisuje ze nie je mozne nacitat nastavenia skuste znova, a stale mi to nejde, pri inej znacke mobilu bez problemu, ak by to islo tak potom uz posielas za dva centi sms do vsetkych sieti + ti to stiahne 2 kb cez net v mobile co je zanedbatelna suma okolo pol centa

No ale instalujes aplikaciu, nie? (cez wap). A ta aplikacia sa ti asi nevie pripojit na internet (teda vlastne wap).