Čučoriedka 5
09.07.09,11:06
Ahojte, prosím poraďte. Ako mám oživiť - vynoviť moju starú kuchynskú linku, ktorú mám natretú náterom " variopant " a už je veľmi znehodnotený - vyšúchaný .
Mám tento náter odstrániť ??? alebo môžem naň použiť nejakú farbu ??
Ď . za rady.
jana9782
09.07.09,09:26
ahoj.. nerozmyšľala si radšej o nejakych tých lepiacich foliách,alebo ako sa to volá... Ja len z vlastnej skúsenosti. Tiež mám starší kus nábytku,ktorý mi bolo ľúto vyhodiť,ale už vyzeral otrasne.Skúsili sme ho aj premaľovať,ale nebolo to ono... a potom sme ho olepili tou "fóliou" s imitáciou dreva,a teraz je to ok:)
Čučoriedka 5
09.07.09,09:33
ahoj.. nerozmyšľala si radšej o nejakych tých lepiacich foliách,alebo ako sa to volá... Ja len z vlastnej skúsenosti. Tiež mám starší kus nábytku,ktorý mi bolo ľúto vyhodiť,ale už vyzeral otrasne.Skúsili sme ho aj premaľovať,ale nebolo to ono... a potom sme ho olepili tou "fóliou" s imitáciou dreva,a teraz je to ok:)

Aj by som to olepila samolepiacou tapetou , ale nárer je drsný; tak by mi to asi nechytili.
babi2
09.07.09,09:33
Ja som asi pred 5 rokmi vymenila dvierka, keďže korpus linky bol v poriadku, dala som u stolára vyrobiť nové dvierka a vyzerá to ako nová kuchyňa, vtedy ma to stálo asi 5tis Sk, aj tapeta niečo stojí aj nátery, nehovoriac o tej robote, zbrusovanie atď ..
lijana1
09.07.09,09:38
dnes sa daju kupit aj hotove dvierka ,len treba napisat rozmery na papierik, ist do takych obchodov ako napr.u nas na vychode drevonax a vybrat si
jana9782
09.07.09,13:05
Aj by som to olepila samolepiacou tapetou , ale nárer je drsný; tak by mi to asi nechytili.

no,tapetu som myslela:)