lenka 22
09.07.09,17:30
Dobrý deň, máme autoservis, kde nakupujeme náhradné diely ktoré potom montujeme a používame na opravu aut, ale niektoré náhradné diely predávame aj samostatne, bez montáže ( napr žiarovky, filtre, oleje, ...)
tak nemám jasno v tom či to mám účtovať ako materiál alebo ako tovar.
A ďalej neviem ako ho mám dať na sklad, teda firmy od ktorých tieto diely kupujeme nám na ne poskytujú zľavy od 30 - 45% tak ako to mám urobiť, keď
ich kúpim zo zľavou ale chcem ich nafaktúrovať bez zľavy alebo prípadne z nejakou 10% zľavou?
všetkým vopred veľká vďaka
Rozalaia
10.07.09,12:52
Ak nie je vopred jasné, ktoré náhradné diely kupujete "za účelom ich ďalšieho predaja", tak ja by som účtovala o všetkých náhradných dieloch ako o materiáli. Predať ich nie je problém, máme aj účet 642 tržby z predaja materiálu. Na sklad materiálu by som ich prijala v nákupnej cene (tj. so zľavou, ktorú poskytol dodávateľ) a ďalej by som ich fakturovala v našej predajnej cene. Aká je tá "naša" predajná cena závisí len od našej cenotvorby, nakoľko konečný zákazník nevidí za akú cenu sme to nakúpili my od nášho dodávateľa.
lenka 22
10.07.09,13:06
Ďakujem :)
lenka 22
10.07.09,14:03
A ešte niečo by som sa chcela spýtať. Aký spôsob účtovania zásob by bol pre mňa vhodný?
Rozalaia
10.07.09,16:44
Ak mate povinnost auditu (§19 zakona o ucte) tak musis postupovat sposobom A. Ak nesplnas povinnost podla §19, mozes uctovat sposobom B. Vo vseobecnosti je B "jednoduchsie" a menej narocne na priebeznu skladovu evidenciu.