Samantha
09.07.09,19:50
Ahojte poraďáci,

chcela by som sa opýtať, či niekto z vás mal už skúsenosti s tzv. Európskou sieťou podnikateľov (Enterprise Europe Network). Ide o sieť, kde sa firmy môžu zaregistrovať a zadať svoju požiadavku o nadviazanie spolupráce s podnikateľmi z iných členských štátov. Ročná registrácia stojí cca 500 skk a ja sa snažím zistiť, či má takáto registrácia vôbec zmysel, či si už niekto z vás našiel obchodného partnera v zahraničí prostredníctvom tejto siete. Viem, že cena nie je až taká vysoká, no je dobré poznať skúsenosti iných. Prípadne, existuje nejaká iná sieť či databáza podnikateľov, kde by sa mohol nájsť partner v zahraničí? Hľadám totiž teraz nejakého ... odporúčite niečo?

Ďakujem veľmi pekne :)

S.
Melnick
09.07.09,18:22
No, len skúšaj a nedoplatíš sa.

PS: a pri podpisovaní nejakej zmluvy o zaregistrovanie do siete podnikateľov, čítaj prosím pozorne tie najdrobnejšie písmenká.:)
Samantha
09.07.09,18:51
Mas s tym teda nejake skusenosti? Male pismenka su vzdy v kazdej zmluve tym najzaujimavejsim citanim, to je jasne. Len by som povedala, ze ak ide o iniciativu europskej komisie, tak by to mohla byt aspon aka taka zaruka korektonosti. Alebo ake si mal teda skusenosti ty?
Melnick
10.07.09,13:46
Mas s tym teda nejake skusenosti? Male pismenka su vzdy v kazdej zmluve tym najzaujimavejsim citanim, to je jasne. Len by som povedala, ze ak ide o iniciativu europskej komisie, tak by to mohla byt aspon aka taka zaruka korektonosti. Alebo ake si mal teda skusenosti ty?
Ja našťastie žiadne, ale v TV som niečo počula a tí ľudia boli veľmi prekvapení, aké faktúry im prišli. Tuším to riešili v Paľbe.:cool:
Samantha
20.07.09,17:27
A nevieš náhodou kedy to v Paľbe bolo riešené? rada by som si to pozrela a nedarí sa mi to tam násť... budem ti veľmi povďačná :) Dik :)