Felícia
09.07.09,21:01
Prosím Vás nevie niekto kontakt na Mudr. T. Rosinského. Súrne potrebujem. Je to uznávaný psychotronik a liečiteľ. Ak máte niekto s ním skúsenosti, prosim ozvite sa. Dakujem
Melnick
09.07.09,19:05
http://www.cadpress.sk/psychotronika_sk.htm


Skús osloviť vydavateľa, možno Ti pomôže, ak kontakt na neho nie je utajený. :)
wegamizi
09.07.09,20:09
Info: 037/733 59 88, 0911 540 025
Na tomto cisle su ludia z Nitry, co s nim organizuju kazdy rok prednasky ( Krajske osvetove stredisko )

Mozno ti poradia.
Psycholog
10.07.09,05:02
Dr Rosinský je i prezidentem každoročního kongresu v Nitře "Psychotronika Slovaka". Mezi organizátory patří i paní Zuzana Kramplová, Jistě Vám dá kontakt na MUDr.Rosinského, CSc. Petr
Felícia
10.07.09,07:08
Z celého srdca Vám ďakujem za rýchle odpovede. Veľmi ste mi pomohli. Pekný deň!
Felícia
13.07.09,06:07
Dr Rosinský je i prezidentem každoročního kongresu v Nitře "Psychotronika Slovaka". Mezi organizátory patří i paní Zuzana Kramplová, tel. 02/20 708 608, mobil 0903 377 511 - volejte jen v době od 10,00 do 20,00 hodin. Mail: hupro@chello.sk. Jistě Vám dá kontakt na MUDr.Rosinského, CSc. Petr



Chcem sa Vám poďakovať, že ste mi chceli pomôcť. Volala p. Kramplovej, ale ta mi odmietla dať kontakt na MUDr. Rosinského a presvedčila ma o tom, že MUDr. Rosinský mi nepomôže. Na moje naliehanie potom povedala, že môžem naoísať list a ona mu ho odovzdá. No ale ta irónia v jej hlase mi hovori, že asi keby som ten list napísala tak sa pobaví a list skončí v koši. Ale Vám ďakujem za ochotu. Pekný deň!
BXLmiami
13.07.09,06:22
Pán Dr Rosinský na listy odpovedá,treba ale dať obálku so známkou na spiatočnú odpoved.Pýtajte sa skor na jeho adresu ako na telefon,ten si neželá dávať,nakoľko má veľmi veľa roboty. Týmto spôsobom ho kontaktuju aj lekári,ktorých vyškolil,pokiaľ potrebuju nejakú radu.
kalkulka
13.07.09,06:32
Môžete mi niekto bližšie vysvetliť čo to je za človek a čím sa zaoberá? Ďakujem krásne
Barbara
13.07.09,06:45
kalkulka
13.07.09,06:49
díky Barbara.
Felícia
13.07.09,07:55
Pán Dr Rosinský na listy odpovedá,treba ale dať obálku so známkou na spiatočnú odpoved.Pýtajte sa skor na jeho adresu ako na telefon,ten si neželá dávať,nakoľko má veľmi veľa roboty. Týmto spôsobom ho kontaktuju aj lekári,ktorých vyškolil,pokiaľ potrebuju nejakú radu.
Ano, to mi povedala, že mám dať oznámkovanú obálku s mojou adresou, ale list mám poslať na jej adresu. Adresu na doktora mi nedá. Úplne mi zobrala nádej, ktorú som mala. Lebo ja som čítala aj tú knihu čo napísal, a je to veľmi zaujímavé. Verila som, že mám nejakú nádej na vyriešenie mojich problémov, ale teraz som sklamaná.
BXLmiami
13.07.09,09:58
Dostane sa to k nemu,ale určite Ti odpovie až za čas,je to už starší človek a má svoje tempo.Skus to a uvidíš.
Rechtorisová
14.08.09,18:56
MUDr. Teodor Rosinský

Nitra
Rechtorisová
15.08.09,05:21
Ospravedlňujem sa. Oprava
MUDr. Teodor Rosinský, CSc.
adi11
15.08.09,05:45
Ospravedlňujem sa. Oprava
MUDr. Teodor Rosinský, CSc.
Prosím Vás, kde sa nachádza tá ulica ? sídlisko...zobor...?
nemôžte bližšie napísať, aké rady poskytuje ?
lydial
19.08.09,09:21
Ahojte, všetkým, ktorí sa zaujímajú o MUDr.Rosinského dávam do pozornosti internetovú stránku Krajského osvetového strediska v Nitre, podľa ktorej bude mať v Nitre prednášky v októbri a v novembri.
P.S. Nájdite si web cez google - nedalo sa mi poslať link.
wegamizi
20.08.09,16:27
Ahojte, všetkým, ktorí sa zaujímajú o MUDr.Rosinského dávam do pozornosti internetovú stránku Krajského osvetového strediska v Nitre, podľa ktorej bude mať v Nitre prednášky v októbri a v novembri.
P.S. Nájdite si web cez google - nedalo sa mi poslať link.
Pisala som im, tu je odpoved: "Prednášku Mudr. Rosinského pripravujeme v novembri, presný termín budeme
včas propagovať na webe. Tešíme sa na Vašu účasť."

Mgr. Daniela Gundová - riaditeľka
KRAJSKÉ OSVETOVÉ STREDISKO V NITRE
Fatranská 3, 949 01 Nitra
037/ 653 15 44, 0911 221 466
JarkaL
05.09.09,13:52
Pre Rechtorisová:

Myslím, že aj keď je MUDr. Rosinský ochotný vždy pomôcť, nebol by rád, keby videl svoju adresu vycapenú na internete, ak by to chcel, dal by ju rovno do svojej knihy. Ten kontakt cez p. Kramplovú funguje, takže ja by som Ťa chcela poprosiť, aby si tú adresu vymazala. Ďakujem.
wegamizi
03.11.09,11:17
Pisala som im, tu je odpoved: "Prednášku Mudr. Rosinského pripravujeme v novembri, presný termín budeme
včas propagovať na webe. Tešíme sa na Vašu účasť."

Mgr. Daniela Gundová - riaditeľka
KRAJSKÉ OSVETOVÉ STREDISKO V NITRE
Fatranská 3, 949 01 Nitra
037/ 653 15 44, 0911 221 466
Posielam pokracovanie mojej odpovede a davam do pozornosti vsetkym, co sa tesia na tuto prednasku, ktora je len raz do roka. Je to informacia priamo od organizatora.
Prednáška MUDr. Rosinského bude 3.12.2009 o 17,00 v KOS v Nitre
JarkaL
20.01.10,21:01
Našla som túto reláciu, v kt.diskutuje aj MUDr.Rosinský, je o homeopatii.http://audio.lumen.sk/download.php?subor=duchovnyobzor_16_10_2007.mp3
Samandi
29.05.10,18:46
Ahoj.
Už delší dobu na mě někdo působí. Projevuje se to tupým tlakem pod pravou lopatkou a toto působení se v praxi projevuje tím, že se člověku nic nedaří.
Potřebuji poradit jak zrušit působení tohoto cizího vlivu.
Myslíte, že by mi mohl pan Mudr. Rosinský pomoci? Máte s panem doktorem někdo nějaké zkušenosti? Případně nevíte o někom dalším? Prosím o jakékoli info.
Děkuji.
JarkaL
30.05.10,13:07
Ahoj.
Už delší dobu na mě někdo působí. Projevuje se to tupým tlakem pod pravou lopatkou a toto působení se v praxi projevuje tím, že se člověku nic nedaří.
Potřebuji poradit jak zrušit působení tohoto cizího vlivu.
Myslíte, že by mi mohl pan Mudr. Rosinský pomoci? Máte s panem doktorem někdo nějaké zkušenosti? Případně nevíte o někom dalším? Prosím o jakékoli info.
Děkuji.
Kamarátka napísala MUDr. Rosinskému list, asi do dvoch týždňov jej odpísal. Treba mu napísať o svojich problémoch, požiadať ho o pomoc a do listu vložiť aj fotografiu celej Vašej postavy. Bohužiaľ jej pomôcť nevedel, jej problémy boli iného druhu, boli vážne a možno aj preto jej odpovedal tak rýchlo. Jej choroba nebola spôsobená pôsobenmím niekoho iného ani zarieknutím ani ničím podobným, preto ju odporučil na lekárov a ich liečbu. Ale čítala som jeho knihu, volala sa tuším Choroby z nenávisti a podľa toho si myslím, že pán Dr. dokáže pomôcť.
Link na knihu: http://www.martinus.sk/?uItem=41971
Eleonora Pyšná
28.07.10,17:49
Vie mi niekto poradiť adresu MUDR. Teodora Rosinského , Nitra , neviem ulicu , ďakujem vopred
buchač
28.07.10,17:53
Vie mi niekto poradiť adresu MUDR. Teodora Rosinského , Nitra , neviem ulicu , ďakujem vopred

Milá poraďáčka .....aj vyhľadávače existujú ....;):rolleyes::confused:
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=MUDR.+Teodora+Rosinsk%C3%A9ho+,+Nitra&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

MUDr. Teodor Rosinský
Malinová 3
Nitra
http://www.porada.sk/t115585-p2-kontakt-na-mudr-teodora-rosinskeho.html

P.S.:
Prosím....niet za čo ...;)
Danila
28.07.10,18:04
Milá poraďáčka .....aj vyhľadávače existujú ....;):rolleyes::confused:
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=MUDR.+Teodora+Rosinsk%C3%A9ho+,+Nitra&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

http://www.porada.sk/t115585-p2-kontakt-na-mudr-teodora-rosinskeho.html

P.S.:
Prosím....niet za čo ...;)Jurajko, prosím, nevieš koľko je hodín? Stoja mi.....;):).
buchač
28.07.10,18:12
Jurajko, prosím, nevieš koľko je hodín? Stoja mi.....;):).
Hm ....;) mi ...
Halli
28.07.10,18:14
Jurajko, prosím, nevieš koľko je hodín? Stoja mi.....;):).


Danka Juraj sa išiel spýtať na facebook...na facebooku sú všetci....:D
Danila
28.07.10,18:23
Danka Juraj sa išiel spýtať na facebook...na facebooku sú všetci....:D...čo im stoja?.....:---. Lebo mne už idú....;)
buchač
28.07.10,18:25
Danka Juraj sa išiel spýtať na facebook...na facebooku sú všetci....:D
Nie , nie sú ....teda ja nie ....

...čo im stoja?.....:---. Lebo mne už idú....;)
Zasa ????...či ešte ...????????;):rolleyes:
mamka Danka
30.07.10,09:25
Myslím, že ste sa odklonili mimotemy
Obráťte sa na facebook, ak chcete diskutovať mimo témy
mipavtak
29.01.11,20:42
uzasny clovek pan primar Rosinsky a zaujimave poznatky. knizka o energoinformacnej medicine absolutne spickova. dakujem za zaujimave info
BXLmiami
30.01.11,06:43
Súhlasim,Skoda,že nie je legislatíva na to aby sa to lekárom dalo využívať v praxi.
mipavtak
30.01.11,22:32
Legislativu nam na to netreba, ked je lekar dovtipny a v pripade podozrenia doporuci navstevu u pana Dr.Rosinskeho. Len skoda ze je malo ludi ktori sa zaoberaju problematikou:(
BXLmiami
31.01.11,08:36
Pán primár nestíha a vyškolených nás je viac než myslíš.Nie je legislatíva a nebudeme riskovať licenciu.
Mel123
26.07.11,12:48
To BXL

pri vsetkej ucte a pochopeni toho strachu, co ma clovek z toho ze je vas vyskolenych viac, ked sa bojite robit kvoli strate licencie. Predpokladam ze p.Rosinskemu licenciu kvoli praktikovaniu pomoci nezobrali...ci ano?
Fajn by bolo aspon mat kontakt kam sa obratit, ked clovek tento druh pomoci potrebuje a nemusiet zatazovat priamo jeho, vzhladom na jeho vek a vytazenost. Ved problemy sposobene takymi vplyvmi su niekedy dost otrasne a pomoci je ako safranu.
BXLmiami
27.07.11,06:51
Pán primár jednak pracoval v iných podmienkach a jednak je psychiater,čo mu dávalo možnosti tento spôsob liečby využiť.V rámci iných špecializácií je to dosť obtiažne.Co sa týka využívania znalostí z psychotroniky a homeopatie,na bežnej ambulancii to vôbec nie je možné.V situácii ked sme denne nháňaní všetkými mediami ako vrahovia a podvodníci sa do alternatívnej liečby a psychotroniky pustí len profesionálny sebevrah.Ak pacienti majú záujem aby takéto niečo lekári robili,nech tlačia na legislatívu.Inak smola.
katalóg
27.07.11,10:48
Situácia by sa zlepšila aj vtedy, keby aspoň pacient mohol slobodne povedať svojmu ošetrujúcemu lekárovi, že navštevuje a lieči sa cez alternatívu. Lebo ho taktiež pokladám za priznanie sa u lekára pomaly za samovraha. Je to obojstranné. Nie je to v poriadku.
Mel123
27.07.11,11:54
Ja som o inom sposobe liecby vzdy lekara informovala a zazila som s tym celkom dost srandy :-) (EAV, liecitel, akupunktura, homeopatia). Navyse som aj trvala na tom ze vysledky z EAV musia byt zalozene v mojej karte ... no skuste si tie komedie predstavit.
Nemam problem si nejake ine nestandardne sluzby riesit mimo ambulancnych hodin, je mi jasne ze toto o com je tema nie je na beznu pracu v ambulancii, to asi kazdemu. Ale aspon by bola moznost ju vyuzit.
Na druhej strane ako ma clovek, ktory hlada pomoc vyuzit info, ze vyskolenych je x osob, ale nie su ochotne s tym robit. p.Rosinsky tu nebude navzdy a chyba info o tom, ci vobec sa da este na niekoho ineho obratit v tejto veci.
Tak silny system ako je nase zdravotnictvo, ktore dokaze bez problemu zosrotovat lekara za to ze nie je s nim konformny, ma obrovsku rezistenciu a zotrvacnost a nemyslim si ze jedinec dokaze zmenit legislativu, tieto veci sa neudeju takto nikdy.
Zaujimalo by ma ci sa moze vyskolit aj nelekar a nepsychiater, tam by problem so strachom o licenciu odpadol.
BXLmiami
27.07.11,12:13
Pokiaľ viem,tak boli kurzy aj pre nelekárov,ale neviem či z hľadiska veku p.primára ešte nejaké kurzy bežia.My sme chodili ešte v druhej polovici 90 rokov čiže dosť dávno.
alabut
27.07.11,12:17
A ako by si radsej liecila? :-)
BXLmiami
27.07.11,13:00
:) zlatý stred:)
Kvaka
27.07.11,13:18
mimotemyStretla som sa v týchto dňoch s informáciami o liečbe homeopatikami, keď môjmu psíkovi vytiekol hnis následkom zapáleného análneho vačku. Okrem lokálneho ošetrenia roztokom ATB mu predpísali ATB aj na užívanie. Keďže hnis vytiekol, psík bol po ošetrený pokojný,ATB som odmietla. Viem, aký problém mal po nich, keď ich užíval po čistení zubného kameňa na zápal. Preto som googlila, až som našla info o alternatívnej liečbe a mailom som oslovila veterinárku, ktorá takýto článok napísala. Dala mi súhlas na tie homeopatiká, ktoré mala v článku uvedené, akurát napísala, že ak mám záujem o doliečenie, tak konzultácia a rada stojí 10€, mám sa rozhodnúť. Neviem, ako to má zariadené, viem len, že číslo účtu je v automatickej odpovedi. Zistila som tiež, že tieto homeopatiká sú len na lekársky predpis, kto ich teda predpisuje?? Objednali sme si ich v lekárni bez problémov.
Tiež uznávam alternatívnu liečbu, ešte v roku 1991 som si v rámci kúpeľnej liečby zaplatila nejakú kúru akupunktúrou, propagoval ju sám hlavný lekár.
GretaA
16.11.17,12:41
Našli sme kontakt práve tu na stránke porada.sk a potom sme zistili, že zrejme ide o údaj z verejne prístupného katastra nehnuteľností.
Estetic
20.11.17,11:58
mimotemyStretla som sa v týchto dňoch s informáciami o liečbe homeopatikami, keď môjmu psíkovi vytiekol hnis následkom zapáleného análneho vačku. Okrem lokálneho ošetrenia roztokom ATB mu predpísali ATB aj na užívanie. Keďže hnis vytiekol, psík bol po ošetrený pokojný,ATB som odmietla. Viem, aký problém mal po nich, keď ich užíval po čistení zubného kameňa na zápal. Preto som googlila, až som našla info o alternatívnej liečbe a mailom som oslovila veterinárku, ktorá takýto článok napísala. Dala mi súhlas na tie homeopatiká, ktoré mala v článku uvedené, akurát napísala, že ak mám záujem o doliečenie, tak konzultácia a rada stojí 10€, mám sa rozhodnúť. Neviem, ako to má zariadené, viem len, že číslo účtu je v automatickej odpovedi. Zistila som tiež, že tieto homeopatiká sú len na lekársky predpis, kto ich teda predpisuje?? Objednali sme si ich v lekárni bez problémov.
Tiež uznávam alternatívnu liečbu, ešte v roku 1991 som si v rámci kúpeľnej liečby zaplatila nejakú kúru akupunktúrou, propagoval ju sám hlavný lekár.
Homeopatiká sú schválené na SK ako lieky,predpisuje lekár a plne uhrádza pacient,voľne predajné sú všeobecné homeo komplexy.
kukučka
20.11.17,17:37
Nikdy by som si nedovolila dať cudziu adresu na net. Pán doktor, tak ako každý, má právo na súkromie. Máš od neho dovolenie? Dala by si tu svoju adresu?
buchač
20.11.17,17:46
Nikdy by som si nedovolila dať cudziu adresu na net. Pán doktor, tak ako každý, má právo na súkromie. Máš od neho dovolenie? Dala by si tu svoju adresu?
Vyššie uvedenú adresu som dal svojho času aj ja.
Lenže nie je adresa ako adresa.
Buď sa jedná o súkromnú alebo o pracovnú. Niekedy ide o 2in1.
Takže daná adresa je verejne prístupná na nete...dokonca na určitej stránke,pod p.č. 4.
http://akupunktura-sls.sk/organizacna-struktura

Ale inak máš pravdu, súhlasím.