ondrejvla
09.07.09,22:15
Dnes som dostala túto SS, neviem, či to nie je nákazlivé:eek:, alebo, či to nie je SPAM nového duhu infekčných chorôb, nejaká "divoká " chrípka:confused:...

kmotros (http://www.porada.sk/member.php?u=133738)
Junior Member

Členom od: 08-06-09
Príspevky: 1
Súhlasil: 0x
Získal 1 súhlas
v 1 príspevku
PoradaBody: 0

Chudáčik, nevie sa inak realizovať, a vraj je nákazlivý, tak som ho vymazala aj ja...
Ale SS ste dostali určite väčšina diskutujúcich v témach, ktoré "zopsul"...[
Stanislav 1975
09.07.09,20:20
Aj mne to prišlo-to bude asi nejaká populistická predvolebná propaganda...:eek:
ondrejvla
09.07.09,20:26
Aj mne to prišlo-to bude asi nejaká populistická predvolebná propaganda...:eek:

To už teraz?:eek: Veď má ešte rok čas!:rolleyes: Ale takto sa skrývať, veď keď sa mi niečo nepáči, tak to poviem verejne a nie ohovárať a rýpať do "populácie" niektorých Poraďákov:cool:
kukučka
09.07.09,20:36
Vlasti, to sa ti podarilo, všetci Kamila mažú a ty ho vycapíš! :D
ondrejvla
09.07.09,20:41
Vlasti, to sa ti podarilo, všetci Kamila mažú a ty ho vycapíš! :D

Ahá, to je ten - nno, radšej ho vygumujem, lebo fakt chytím nejaký "vírus"...:eek:
lenkak
09.07.09,21:17
netreba si všímať ss takého chorého druhu.
tutiola
10.07.09,02:53
Práve som to dostala aj ja a začínam tomu rozumieť. Ale čomu nerozumiem, ako je možné, že člen s jedným príspevkom môže posielať súkromné správy?

Neviem čo ma viac pobúrilo. To, že člen s jedným príspevkom môže posielať súkromné správy, prezerať si naše profily (je zaujímavé, že aj my jeho. Keď som chcela pozrieť profil iného člena, ale nemal potrebný počet príspevkov, tak ma to nepustilo) alebo jeho slovník a či slovník použitý v niektorých príspevkoch iných členov?
DanielaSL
10.07.09,05:22
netreba si všímať ss takého chorého druhu.

Áno..takéto choré niečo prišlo aj mne..neviem prečo si práve mňa vybral....
Zita5
10.07.09,05:31
Ja taktiež som dostala dnes ráno SS , mala som na email notifikáciu , že som dostala v noci SS. Tiež ma to nezaujíma, práve naopak tie SS ma obťažujú . Mňa nezaujíma vôbec kto s kým a prečo .......

Rozhodla som sa , že SS vymažem , tak som sa vrátila do svojej pošty na Porade a s prekvapením som zistila , že danú SS tam už nemám .

Tak sa pýtam , ako je možné , že uvedená SS bola vymazaná , ale nie mojou osobou . Mám nepríjemný pocit , že by mi mal niekto chodiť do mojej schránky správ .
Paula
10.07.09,06:16
Týmto som ešte obdarovaná nebola, no bola som prekvapkaná niečim iným. Poradu vždy "začínam" tak, že si pozriem Dnešné príspevky. Včera asi o 18:30 mi ich ukázalo až 4 kusy a už nasledovala veta: Témy nižšie neobsahujú nové príspevky od Vašej poslednej návštevy, pod ňou témy časom o pár sekúnd / minút v slede . A to som na Porade nebola od 3.7.09 a PC vypnutý ešte aj zo zásuvky . Mala som chuť založiť novú tému s názvom : Kto sem za mňa dnes nakúkal ?
Zamrníkovala som vám tu teraz, ale od včera ma dusilo, nedalo mi :cool:
Tamila
10.07.09,06:43
Týmto som ešte obdarovaná nebola, no bola som prekvapkaná niečim iným. Poradu vždy "začínam" tak, že si pozriem Dnešné príspevky. Včera asi o 18:30 mi ich ukázalo až 4 kusy a už nasledovala veta: Témy nižšie neobsahujú nové príspevky od Vašej poslednej návštevy, pod ňou témy časom o pár sekúnd / minút v slede . A to som na Porade nebola od 3.7.09 a PC vypnutý ešte aj zo zásuvky . Mala som chuť založiť novú tému s názvom : Kto sem za mňa dnes nakúkal ?
Zamrníkovala som vám tu teraz, ale od včera ma dusilo, nedalo mi :cool:
toto isté sa mi stáva často.
Marianna01
10.07.09,06:55
vôbec neviem, o čom alebo o kom píšete. Fakt, bez irónie, už som na porade našla veľa narážok a nelichotivých prívlastkov na akéhosi kamila (hlavne buchač má na neho vysadené), ale neviem, čo sa to deje- niečo mi uniklo, a na tentokrát aj obišlo... :) (pripomeniem len dva nicky - jumper a joe.black, ktorí už tiež nemajú ban...)
m.hladka
10.07.09,07:01
Dnes som dostala túto SS, neviem, či to nie je nákazlivé:eek:, alebo, či to nie je SPAM nového duhu infekčných chorôb, nejaká "divoká " chrípka:confused:...

Chudáčik, nevie sa inak realizovať, a vraj je nákazlivý, tak som ho vymazala aj ja...
Ale SS ste dostali určite väčšina diskutujúcich v témach, ktoré "zopsul"...[

To si presne vtipne trafila.
Aj mne to prišlo, škoda priestoru na neho ....
Skončme túto tému!
lenkak
10.07.09,07:01
Áno..takéto choré niečo prišlo aj mne..neviem prečo si práve mňa vybral....

Dani ja viem, prečo si Ťa vybral...
Najprv písal odkazy, tie Richard nováčikom zrušil, musia mať určitý počet príspevkov, pretože ja som prešla asi 60 členov, ktorých som mala medzi priateľmi, aby som im vymazala jeho odkazy skôr ako si ich prečítajú. Aspoň tým, ktorým som stihla. Odkaz viem zmazať a žiaľ nezmažú sa, keď sa člen vymaže, zrušia sa iba jeho príspevky. Neviem či sa zrušia aj jeho ss.
Ja som to už písala aj v téme:
http://www.porada.sk/t51730-p526-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo.html
Teraz sa mu muselo podariť pár príspevkov aby napísal SS. A preto si vybral Teba, aj Zitku, aj Vlastičku, lebo ste v zozname mojich priateľov. A už nedá pokoja len mne, ale aj mojim priateľom. :o

a stále platí
http://www.porada.sk/1045253-post68.html
http://www.porada.sk/1068957-post72.html
lenkak
10.07.09,07:05
Ja taktiež som dostala dnes ráno SS , mala som na email notifikáciu , že som dostala v noci SS. Tiež ma to nezaujíma, práve naopak tie SS ma obťažujú . Mňa nezaujíma vôbec kto s kým a prečo .......

Rozhodla som sa , že SS vymažem , tak som sa vrátila do svojej pošty na Porade a s prekvapením som zistila , že danú SS tam už nemám .

Tak sa pýtam , ako je možné , že uvedená SS bola vymazaná , ale nie mojou osobou . Mám nepríjemný pocit , že by mi mal niekto chodiť do mojej schránky správ .

Zitka,
aj mne sa už takéto stalo, tuším 2x. Neviem, že keď sa zruší člen, či sa zrušia aj jeho ss, viem že sa zrušia jeho príspevky, odkazy nie.
Maruška54
10.07.09,07:09
a ako si mám dať autora týchto ss a príspevkov do neželaných lebo aj ja som tú ss dostala
lenkak
10.07.09,07:12
Maruška54
10.07.09,07:16
Ďakujem ale myslím že v tomto prípade to už nebude treba všakže?
Chobot
10.07.09,07:33
Prosím diskutujúcich, aby sem už nepridávali príspevky, téma bude vymazaná.

Ďakujem.
veronikasad
10.07.09,07:35
Chobot, napriek tomu že chceš tému vymazať, by aj mňa zaujímalo či súkromné správy na PORADe sú súkromné - alebo k nim "niekto" = napr. moderátori majú prístup ?
lenkak
10.07.09,07:36
moderátor nemá prístup do ss.
A škoda, že sa kurčitým veciam nechce Richard vyjadriť, ale Porada sa stáva pre mnohých nie práve spoľahlivou stránkou.
veronikasad
10.07.09,07:37
moderátor nemá prístup do ss.
Kto potom tie dnešné SS zmazal ? Ja som ju tiež na PORADe nenašla a v notifikáciach ano.
Chobot
10.07.09,07:59
Kto potom tie dnešné SS zmazal ? Ja som ju tiež na PORADe nenašla a v notifikáciach ano.

Nikto osobne ich nezmazal, systém to urobí automaticky, pokiaľ niektorý užívateľ dostane "banned", teda ak sa vylúči. Všetky príspevky, súkromné správy takéhoto vylúčeného užívateľa sa odstránia, dokonca tuším, že kvôli nemu to Richard tak nastavil. A vylúčiť ho môže tuším aj moderátor, ja som to ešte neskúšal.

Nemusíš mať strach, jediný človek, ktorý môže vidieť súkromné správy je Richard (je to logické, keďže je tvorca programu), ani moderátori na to nemajú oprávnenie.
Chobot
10.07.09,08:02
moderátor nemá prístup do ss.
A škoda, že sa kurčitým veciam nechce Richard vyjadriť, ale Porada sa stáva pre mnohých nie práve spoľahlivou stránkou.

V čom nie je spoľahlivá?

A myslíš si, že Richard má skutočne toľko času, aby odpovedal na každý dotaz, ktorý sa objaví niekde v téme? Pochybujem, že má čas prezerať všetky témy, či ho niekto niekde náhodou neosloví alebo sa niekto niečo nepýta.

Mne napr. vždy reaguje, pokiaľ mu napíšem súkromnú správu. AK niekto niečo dôležité chce, nech mu napíše SS. Ale pokiaľ bude dostávať 100 SS denne, pochybujem, že každému odpovie,. nie preto, že by nechcel, ale že to nie je v jeho silách.

Ak chceš o tom diskutovať, napíš mi SS, nech nerozvíjame túto tému. Alebo založ novú tému v sekcii Ohlasy.
Chobot
10.07.09,08:03
Prosím diskutujúcich, aby sem už nepridávali príspevky, téma bude vymazaná.

Ďakujem.posúvam
lenkak
10.07.09,08:15
Keďže mnoho vecí nebolo vysvetlených, človek si môže myslieť čokoľvek. Ty si určité veci objasnil, beriem ok. Viem, že Richard nemôže stíhať časovo, nevyžadujem od neho nič, iba nech sú základne veci niekde rozpísané, napr. aké možnosti ma moderátor, čo môže nováčik a pod., aby sme predchádzali témam takéhoto typu.
Verím, že Porada je spoľahlivou stránkou, aj keď niekedy sa to nezdá.
lenkak
10.07.09,08:16
Prosím diskutujúcich, aby sem už nepridávali príspevky, téma bude vymazaná.

Ďakujem.

.
Petra Nová
10.07.09,08:18
V čom nie je spoľahlivá?


Napríklad v tomto. Dobre si pamätám na už vymazanú tému, v ktorej pisateľka žiadala radu, ako sa dá dostať do mailovej schránky iného. A kamil nelenil, poradil. Medziným spomenul aj to, že to ide aj na Porade, ak poznáte email, na ktorý chodia notifikácie nickom. Potom nie je čud, že môžu SS zmiznúť.
Stanislav 1975
10.07.09,08:28
To je ten Kamil fakt taký nezničiteľný???Ja neviem, ale asi sa dobre vyzná v IT systémoch a nicky si zakladá na všelijakých roznych miestach( napr. v knižnici v Sládkovičove a pod.)a preto sa asi nedá zablokovať jeho IP adresa,lebo má stále inú, neviem čo s ním...
Stanislav 1975
10.07.09,08:29
Začínam mať také tušenie , že Kamil je Mečiar...( resp. Mečiar je Kamil)
DanielaSL
10.07.09,08:41
Táto téma nie je ešte uzatvorená?
ondrejvla
10.07.09,10:40
Ja by som ju aj uzavrela, ale ako? Alebo ak sem zablúdi moderátor, nech ju vymaže, to bude asi jediné antibiotikum na túto "infekčnú humporu"...

Ahá, už som ju uzavrela, len ešte prosím vymazať... Chobotík, prosím...
Richard
17.07.09,12:31
Nemám chuť sa tu rozčuľovať čo všetko dokáže napáchať jeden "človek" a ako mu všetci na to skočia....

Však oklamaných ľudí mame spústu. Pridajte sa k nim....

SSky sa pri vylúčení člena istým spôsobom (tento spôsob používame len na KM) automaticky zmažú tiež.

Neviem kto by mal chuť a čas čítať tie jeho sprostosti vo vašich schránkach.... ach jaj...

Jediné čomu už budem venovať energiu je súdny proces s týmto škodcom...