eviketa
02.08.05,17:38
prosim o pomoc, v adrese mám zadané čislo účtu aj kod banky. Ked si dám prehlad napr.neuhradených fa tak mám len účet a kod banky chýba. Vie niekto poradiť ako tam dostať aj kod banky ?
ondrejvla
02.08.05,15:44
prosim o pomoc, v adrese mám zadané čislo účtu aj kod banky. Ked si dám prehlad napr.neuhradených fa tak mám len účet a kod banky chýba. Vie niekto poradiť ako tam dostať aj kod banky ?
A potrebuješ v prehľade kód banky?
Podľa softu, v niektorom sa dajú i voliteľné zostavy, skús tam. Dôležité je, ak ti ho vypíše na príkaz na úhradu, teda pokiaľ robíš príkazy cez soft.
lenkak
02.08.05,15:53
Do niektorých sotvov sa zadávajú inde kódy bánk - je na to iná kolonka. Skús si pozrieť v adresári či niekde na to nemáš zvlášť kolonku.
eviketa
02.08.05,16:38
úž som pozrela čo sa dalo...nič som nenašla. ja som tie zostavy preniesla aj do exelu, ale dalo len účet, bez kodu. Majiteľka chodí do fy 1-2x do mesiaca a hradí fa naraz, čo je 50-70 faktur (no horší systém ani nemože byť) no a ja budem musieť bud urobiť príkaz , ale tam nevidí o aku firmu ide, alebo dopisovať kody ručne (bože!!!)
JanaF
02.08.05,16:49
skus si pozriet, ci pri dodavatelskych uctoch mas zadane aj kody banky, niekedy to je v inej zalozke.
eviketa
02.08.05,16:58
pri zadávaní fa prenášam adresu z adresára a ono to samo doplní účet aj kod. Vo fa to vidím aj v adresári, ale do tých prehľadov to už nedoťahuje
Ľuba
03.08.05,03:56
úž som pozrela čo sa dalo...nič som nenašla. ja som tie zostavy preniesla aj do exelu, ale dalo len účet, bez kodu. Majiteľka chodí do fy 1-2x do mesiaca a hradí fa naraz, čo je 50-70 faktur (no horší systém ani nemože byť) no a ja budem musieť bud urobiť príkaz , ale tam nevidí o aku firmu ide, alebo dopisovať kody ručne (bože!!!)
Napis presne, o ktoru zostavu sa jedná.

Co sa tyka prikazu k uhrade: Nastoje - nastavenie el.platobneho styku, na zalozke sluzby treba zaskrtnut
x Do "udaje pre ...
x Do " doplnujuci text" vlozit
obchodne meno partnera z hradeneho dokladu.

Mam upraveny formular, ktory tieto udaje zobrazuje, ak chces tak Ti ho poslem, ale az vecer.
eviketa
03.08.05,08:35
Lubi dik, ja sa k tomu dostanem tiež až večer. Ide napr.o formulár - adresár, alebo prijaté fa
Ľuba
04.08.05,04:16
Bohuzial sa sem neda prilepit subor typu .frm, posli mi SS s Tvojou mailovou adresou.
muzicek
04.08.05,08:45
Ahojte,

co sa tyka kodu banky, je mozne bez problemov vlozit ho do formulara, ktory potrebujete tlacit. Staci si ho upravit cez editor -aspon u vacsine, kde su dodavatelia/odberatelia tato moznost je. Najidealnejsie k pomoci vsak by bolo vediet, ktora tlacova zostava sa tlaci resp. odkial exportujete udaje do excelu.

Pekny den prajem...
eviketa
04.08.05,08:55
Nuž veru Mužíček čakala som odpoveď od teba - pomaly mám pocit, že robíš distribuciu Money, alebo ho používaš už dlhšie