idaret
10.07.09,20:59
Dobrý večer,
chcela by som Vás poprosiť o radu, keby ste mi poradili, že ktorá ZP je podľa Vás pre mňa a moju rodinu najlepšia respetíve najvhodnejšia? Mám 32 rokov a dve deti vo veku 9 a 4. Dakujem a želám pekný večer..
tetrisss
10.07.09,19:03
Dneska mam chut rypat, takze:ani jedna, vsade platis rovnako a vsetci na teba kaslu, no ale jednu si musis vybrat.;)
Andy Kralik
10.07.09,19:10
..no ale jednu si musis vybrat.;) a hlavne jej musis platit.

Ale ak uz velmi chces spekulovat, opytaj sa svojho lekara, pripadne lekara svojich deti.. aby si si nevybral taku s ktorou nema podpisanu zmluvu.. :)
Stanislav 1975
10.07.09,19:12
Dneska mam chut rypat, takze:ani jedna, vsade platis rovnako a vsetci na teba kaslu, no ale jednu si musis vybrat.;)

Ja som sa pýtal mojej lekárky s ktorou má najlepšie skúsenosti, ktorá rýchlo a načas jej platí a ona na to, že to je jedno čert jak diabol-takže súhlas s tetrisss...
arizona
10.07.09,21:20
Ja som roky v SZP (spoločná zdr. poisť.), aj celá rodina. Som spokojná, nikdy ma nijaký lekár neodmietol.
Páči sa mi hlavne ich jednanie, všetko riešim telefonicky alebo mailom.
Cením si veľmi ich prístup. Raz som potrebovala eur.preukaz pred cestou do zahraničia. Nechcelo sa mi cestovať 35 km do ich sídla, poštou by mi to nestihlo prísť, tak mi zavolali, že jedna pracovníčka dochádza z môjho mesta, dali mi jej adresu a šla som si večer k nej domov pre potrebné doklady.

Raz som napísala sťažnosť,lebo som mala nejaký problém, ktorý spôsobili oni, lebo mi poštu posielali na starú adresu-takže som ju nedostala. Bola som si istá, že som im písomne zmenu nahlásila.
Na moje prekvapenie mi zavolal osobne riaditeľ, ospravedlnil sa, že urobili chybu a dal mi dokonca svoje číslo mobilu...ak by som niečo potrebovala, že mám zavolať, alebo prísť za ním osobne,ak budem mať cestu.

S takým serióznym jednaním a vyjdením v ústrety sa dnes nestretávame často. Takže nedám na nich dopustiť.

Manžel bol roky vo VZP, ale stále mal nejaký problém,stále strácali doklady, všetko nosil aj na tri krát, posielali ho od dverí k dverám...nikto nič nevedel...skrátka katastrofa:mad:

Platíme síce všade,ale môžeme si vybrať ako s nami jednajú a sú ochotní pomôcť. Ale asi všetko záleží od vedenia a od toho, ako si vážia každého klienta.