avonka1
12.07.09,13:03
Tak trochu neobvyklá téma, ale predsa...
Za sex na pláži vraj hrozia v niektorých krajinách pokuty. Viete o tom niečo bližšie ( kde a koľko si zapýtajú ) ? ;)
arizona
12.07.09,11:07
lorelei
12.07.09,12:45
No budem bonzak, kamaratovi sa to stalo v Dominikanskej Republike. Na plazi, chceli ho zhabat policajti, lebo tam maju hliadky kvoli drogam a po tme je tam uz aj tak zakaz chodit po plazi - prave kvoli distribucii drog, taakze si to fesak moc neuzil, ale uricte na to ani nezabudne nikdy :). ALe nakoniec ho pustili, ked zbadali, ze sa nestihol celkom obliect ani on a ani ona :). Dufam, ze to tu raz nebude citat prave on, bo sa mam po chlebe teda.
premiko
12.07.09,13:28
Tak trochu neobvyklá téma, ale predsa...
Za sex na pláži vraj hrozia v niektorých krajinách pokuty. Viete o tom niečo bližšie ( kde a koľko si zapýtajú ) ? ;)

- :D

- mat tvoje problemy! ... ides na dovolenku podla toho , kde kolko za to pytaju ?
avonka1
12.07.09,14:33
Dovolenku máme vybranú už dávno, o týždeň odchádzame do Chorvátska. Téma ma napadla vďaka článku v týždenníku +7dní. :D
mardea
13.07.09,07:40
V Chorvatsku to mas v pohode. Tam sa daju najst pekne zakutia, kde ta naozaj nikto nevymakne. :-))
(problemom zostavaju uz len tie kamene na ich plazach...)
ondrejvla
13.07.09,19:03
Priznám sa, som zlá...Ale závidím vám túto tému a tieto starosti!
Je to romantika, len pozor, aby ste si nepriniesli domov "muziku", potom už darmo vyplakávať...
arizona
13.07.09,19:24
Priznám sa, som zlá...Ale závidím vám túto tému a tieto starosti!
Je to romantika, len pozor, aby ste si nepriniesli domov "muziku", potom už darmo vyplakávať...
...možno avonka1 mala na mysli "romantiku " so svojím partnerom:confused:;):)
Kazu
14.07.09,05:24
Noooo:) to už je len romantika, ........piesok v nádobííííčku :D:D:D:D
buchač
14.07.09,05:43
Noooo:) to už je len romantika, ........piesok v nádobííííčku :D:D:D:D


avonka1 Re: sex na pláži
Dovolenku máme vybranú už dávno, o týždeň odchádzame do Chorvátska. Téma ma napadla vďaka článku v týždenníku +7dní.

Pokiaľ dobre viem , tak väčšina pláži v menovanej krajine je kamienková , čiže by som poopravil ....kamene v nádobíčku ....či ?

Ale ono je to aj tak jedno , keď máš piesok alebo kamene v žlčníku , aj tak je to na nič ...toto nádobíčko bolo myslené ..asi ....;):rolleyes::---:D
ALDA
14.07.09,06:10
:D:D:D:D:D:D želám veľa romantiky a bez pokuty a tej muziky následne. /pravdaže ak si ju neželáte/

PS: možno chcú riešiť práve tú muziku.
avonka1
14.07.09,06:50
Kazu- presne tak, ja osobne na takéto veci odvahu nemám. Je to čisto teoretická téma. Aspoň pre mňa určite.
Chobot
14.07.09,07:52
Tak trochu neobvyklá téma, ale predsa...
Za sex na pláži vraj hrozia v niektorých krajinách pokuty. Viete o tom niečo bližšie ( kde a koľko si zapýtajú ) ? ;)

Myslím, že už bolo povedané všetko.

Tému uzatváram.