havos
12.07.09,18:22
Ahojte, mám jeden problém s mojím mob. telefonom SonyEricsson K800i.
Mám ho už skoro tri roky a pred nedávnom mi v nom odišiel software, tak som ho zaniesol do servisu a tam mi nahrali nový software. Lenže niektoré vecí v tom mobile teraz nemám. Najviac mi chýba na fotoaparáte dvojitá funkčnost tlačítka, (zaostrenie - fotenie). Tlačítko funguje len v režime video, pri režime fotenia je úplne nefunkčné. Aj som skúšal aktualizovat verziu softwaru, ale po kontrole mi vypísalo že nie je dostupná novšia verzia. Ostatné funkcie mi až tak nechýbajú, ale ten foták používam dost často. Ešte možno by som mohol napísat... lebo neviem či je toto pre slovenský trh v tomto prípade pre tento telefon normálne... telefon bol kupovaný ny Cypre v predajni mobilných telefonov. Nie je od žiadneho operátora za akciovú cenu.
duves
12.07.09,17:19
Ahojte, mám jeden problém s mojím mob. telefonom SonyEricsson K800i.
Mám ho už skoro tri roky a pred nedávnom mi v nom odišiel software, tak som ho zaniesol do servisu a tam mi nahrali nový software. Lenže niektoré vecí v tom mobile teraz nemám. Najviac mi chýba na fotoaparáte dvojitá funkčnost tlačítka, (zaostrenie - fotenie). Tlačítko funguje len v režime video, pri režime fotenia je úplne nefunkčné. Aj som skúšal aktualizovat verziu softwaru, ale po kontrole mi vypísalo že nie je dostupná novšia verzia. Ostatné funkcie mi až tak nechýbajú, ale ten foták používam dost často. Ešte možno by som mohol napísat... lebo neviem či je toto pre slovenský trh v tomto prípade pre tento telefon normálne... telefon bol kupovaný ny Cypre v predajni mobilných telefonov. Nie je od žiadneho operátora za akciovú cenu.
Havos, skus ist na toto forum: http://se-tuning.cz/
tam sa dočítaš viac a určite ti poradia. Tiež mam SE, iny model, už som testoval nejake patche, funguje to. No treba vela trpezlivosti.
havos
13.07.09,17:16
ok, dík. Idem skúsit čo tam bude.
duves
13.07.09,17:20
Ak by sa dačo stalo, tak posledna zachrana je wotan server: http://www.wotanserver.com/en/
je to platena služba na:
1. debranding blokovanych mobilov ( DeBrandingom budú všetky omedzenia operátorom odstránené)
2. oživenie zdochnutych mobilov, ktore zakapu pri vselijakych flashovaniach
duves
14.07.09,04:15
ok, dík. Idem skúsit čo tam bude.
Kludne vyskusaj ten wotan server, vcera som debrandingoval moj už vyše 2 rocny SE 610i. Hlavne potom opatrne pri vybere verzie firmware, aby si tam nahral spravny jazyk. Zmizli mi z ponuky ikony operatora t-mobile.