b_branik
12.07.09,21:09
Dobrý deň.
Vedel by ma niekto naviesť poprípade pomôcť s výpočtom na akú sumu sa musím dostať s fakturáciou pri prechode na živnosť? Ako živnostník sa vzdávam nároku na dovolenku, stravné lístky, prac.oblečenie. toto ma zatiaľ napadlo. takže napr. ak som ako zamestnanec zarábal napr.25 000 v čistom koľko by to predstavovalo na živnosť po započítaní všetkých položiek. Myslím že len čo sa tej dovolenky týka tak musím premietnuť mzdu za jeden mesiac do zvyšných 11 mesiacov. len neviem čo všetko by som mal takto premietnuť.


ďakujem za každé postrčenie správnym smerom.

Branik
Manual
12.07.09,19:14
Dobrý deň.
Vedel by ma niekto naviesť poprípade pomôcť s výpočtom na akú sumu sa musím dostať s fakturáciou pri prechode na živnosť? Ako živnostník sa vzdávam nároku na dovolenku, stravné lístky, prac.oblečenie. toto ma zatiaľ napadlo. takže napr. ak som ako zamestnanec zarábal napr.25 000 v čistom koľko by to predstavovalo na živnosť po započítaní všetkých položiek. Myslím že len čo sa tej dovolenky týka tak musím premietnuť mzdu za jeden mesiac do zvyšných 11 mesiacov. len neviem čo všetko by som mal takto premietnuť.


ďakujem za každé postrčenie správnym smerom.

Branik
U SZČO mzda nie je.
SZČO si môže vybrať na osobnú potrebu prakticky všetkú hotovosť čo má na BU a v pokladni, pokiaľ nebudú tieto financie chýbať v ďalšom fungovaní firmy. Ak tam máš málo budeš sa musieť uspokojiť napr aj s 50€ na mesiac.
ivka70
12.07.09,19:21
Kdesi som citala, ze minimalne 150% hrubej mzdy, pod tu ciastku by si vraj nemal ist.
veronikasad
12.07.09,19:31
U SZČO mzda nie je.
SZČO si môže vybrať na osobnú potrebu prakticky všetkú hotovosť čo má na BU a v pokladni, pokiaľ nebudú tieto financie chýbať v ďalšom fungovaní firmy. Ak tam máš málo budeš sa musieť uspokojiť napr aj s 50€ na mesiac.
Janko, nie na to sa b_branik pýtal ...
veronikasad
12.07.09,19:38
Dobrý deň.
Vedel by ma niekto naviesť poprípade pomôcť s výpočtom na akú sumu sa musím dostať s fakturáciou pri prechode na živnosť? Ako živnostník sa vzdávam nároku na dovolenku, stravné lístky, prac.oblečenie. toto ma zatiaľ napadlo. takže napr. ak som ako zamestnanec zarábal napr.25 000 v čistom koľko by to predstavovalo na živnosť po započítaní všetkých položiek. Myslím že len čo sa tej dovolenky týka tak musím premietnuť mzdu za jeden mesiac do zvyšných 11 mesiacov. len neviem čo všetko by som mal takto premietnuť.


ďakujem za každé postrčenie správnym smerom.

Branik
K čistej mzde si pripočítaj preddavky do zdr.poisťovne /min.41.37€/ a od 1.7. nasl. roka aj povinné odvody do soc. poisťovne. Výšku min.mzdy od 1.1.2010 nepoznáme, teraz sú min. odvody 89,70€ mesačne. Výška skutočných tvojich odvodov od 1.7.2010 závisí od základu dane.
Treba si tiež nejaký "euráčik" odkladať na zaplatenie dane, ktorú musíš uhradiť DU do 31.3.nasl. roka.
mimotemy tému si nenazval správne, živnostník naozaj nemá nárok na žiadnu mzdu
b_branik
12.07.09,20:01
ťažko sa mi hľadal názov témy ale v popise som problém myslím popísal celkom obstojne. To že živnostník nemá mzdu mi je samozrejme jasné. zatiaľ ďakujem za príspevky. priebežne hľadám aj niečo na nete. na čo všetko by som nemal zabudnúť premietnuť to do fakturácie?
veronikasad
12.07.09,20:09
ťažko sa mi hľadal názov témy ale v popise som problém myslím popísal celkom obstojne. To že živnostník nemá mzdu mi je samozrejme jasné. zatiaľ ďakujem za príspevky. priebežne hľadám aj niečo na nete. na čo všetko by som nemal zabudnúť premietnuť to do fakturácie?
Viem na čo si sa pýtal ...
Niektorí "zamestnávatelia" to riešia tak, že k doterajšej hrubej mzde pri prechode na živnosť "uhrádzajú" odvody doteraz platené zamestnávatelom.

Živnostník platí odvody v plnej výške /ako zamestnanec + zamestnávatel/ a keďže v prvom roku preddavky do zdr.poisťovne len z min.mzdy a do soc. poisťovne povinne platiť nemusí - "ušetrí". Netreba zabudnúť, že pri preddavkoch z min.mzdy mu môže v ročnom zúčtovaní zdr.poistenia vzniknúť nedoplatok. Záleží od výšky výdavkov - teda základu dane za rok 2009.