katarinkamt
13.07.09,06:04
Ahojte poradaci, prosim Vas, poradte mi, co najlepsie zabera na bolest po obruseni zubov, mam pocit, ze Ibalgin400 po tyzdni nie je taky uciny ako bol na zaciatku. Idem na dovolenku a nechcem ju vsetkym pokazit mojimi bolestami.........dakujem, prajem pekny den.
silviaz
13.07.09,05:10
ahoj

no ja sice nemam brusene zuby ale pred mesiacom sa my zapalila stolicka lekar povedal ze je skoda ju vyberat tak ju zachrani. Cistil my korene atd. cela ta bolastna procedura :confused:. povedal ze to bude boliet minimalne tyzden a ze najlepsie na zuby zabera NALGESIN. Je trochu drahsi ako normalne analgetika ale musim uznat ze zabera vyborne a netreba si ho davat vela, ucinok trva dlsie ako pri ibalgine alebo ibuprofene. Niektory ludia si davaju na zuby Valetol ale ten je dost tazky aspon teda lekarnicka my povedal ze po nom byva ludom dost zle od zaludka.

Snad ti zaberie peknu dovolenku prajem. ;)
veronikasad
13.07.09,05:48
Ahojte poradaci, prosim Vas, poradte mi, co najlepsie zabera na bolest po obruseni zubov, mam pocit, ze Ibalgin400 po tyzdni nie je taky uciny ako bol na zaciatku. Idem na dovolenku a nechcem ju vsetkym pokazit mojimi bolestami.........dakujem, prajem pekny den.
Mne pri silnej bolesti zubov pomohol Nimed. Je na lekársky predpis
katarinkamt
13.07.09,06:16
Dakujem za tipy.
FugAn
13.07.09,09:15
Mne zaberal Algifen kvapky, ale je na lekársky predpis.