ivanka gertka
13.07.09,10:35
Ahojte, boli ste niekto na dovolenke na ostrove Rab v Chorvátsku? Viete poradiť nejaké pekné miesta, pekné a lacné ubytovanie, prípadne ktoré mesto sa Vám zdá najkrajšie či najlepšie.
Ďakujem.

Ivana
Stanislav 1975
13.07.09,08:39
Ahojte, boli ste niekto na dovolenke na ostrove Rab v Chorvátsku? Viete poradiť nejaké pekné miesta, pekné a lacné ubytovanie, prípadne ktoré mesto sa Vám zdá najkrajšie či najlepšie.
Ďakujem.

Ivana

My chodíme na Lopar, inak Rab je ideálny s deťmi-je tam ticho, kľud-nočný život tam moc nieje- bývame u Franeho Papariča...;)
ivanka gertka
13.07.09,09:08
My chodíme na Lopar, inak Rab je ideálny s deťmi-je tam ticho, kľud-nočný život tam moc nieje- bývame u Franeho Papariča...;)

Myslíš si, že lopar je najkrajšie mesto na ostrove? Lebo sa nevieme rozhodnúť, že kam...
trust
25.07.09,08:35
Na Lopari je najkrajšia pláž pre malé deti, voda po kolená a piesok. Lacné ubytovanie priamo v meste Rab (pre 4 za 40 €) a na Lopar 10 min. autom, parkovanie za 20 kun, ale sú aj ine pláže...
fiesta
30.07.09,12:31
Súhlasím že na Lopare je najkrajšia aj najväčšia pláž - Rajská pláž. Boli sme už druhý rok po sebe, veľmi sa nám tam páči, ubytovanie v súkromí priamo v Lopari cca 60 Eur pre štyroch. Kto hľadá kľud a oddych doporučujem.
Marína
30.07.09,17:31
Ahojte, boli ste niekto na dovolenke na ostrove Rab v Chorvátsku? Viete poradiť nejaké pekné miesta, pekné a lacné ubytovanie, prípadne ktoré mesto sa Vám zdá najkrajšie či najlepšie.
Ďakujem.
Ivana
Závisí aj, čo od dovolenky očakávaš. Čo sa páči niekomu, nemusí tebe vyhovovať. Ak by mi niekto doporučil Rajsku plažu, osobne by som bola sklamaná. Veľmi plytká voda vhodná len pre deti, ak si vy ako dospelí chcete zaplávať, nemáte veľkú šancu, jedine prešliapať pár desiatok metrov do mora. Tiež závisí, či ti neprekáža väčšie množstvo ľudí na pláži.
Ak si ozaj myslela najkrajšie mesto(nie miesto), je to Rab. V meste si však vodu veľmi neužiješ. Osobne mám najradšej, ak z pláže nevidím žiadnu budovu, reklamu a ak je aj málo ľudí, je to ideálne.
Pláže na ostrove Rab si pozri tu http://www.lopar.hr/hrv/plaze.html
Privátne ubytovanie,hotely a kempy nájdeš tu http://www.lopar.hr/hrv/smjestaj.html
Cez júl a august veľmi lacné ubytovanie však nečakaj, aj keď neviem, aké cenové relácie máš na mysli.