martina56
13.07.09,16:21
Ahojte, posielam tovar na dobierku poštou, do balíka prikladám faktúru a dodací list a na faktúre je forma úhrady poštou - na dobierku. Pošta mi automaticky preposiela uhradené peniaze na účet (poštová poukážka typ U).

Vznikol mi nasledujúci problém:

Odberateľka chce aby som jej vystavila PPD, nakoľko ona platila hotovosťou na pošte za balík a pošta jej o tom žiadny doklad nedala (zabudla si pýtať). Ja s tým nemôžem súhlasiť, však peniaze mi chodia cez poštu na účet.

Podľa mojho názoru si ona musí žiadať potvrdenie z pošty, že zaplatila za balík v hotovosti. Pošta by jej mala poskytnúť ústrižok z poštovej poukážky.

Čo vy na to ako odborníci? :-) Ďakujem za odpovede.
hanelie
13.07.09,14:24
prijmový doklad môže vystaviť jedine zasielateľská služba - ten, kto balík/tovar doručil - a peniaze prijal / ty by si mala dvojitú úhradu - jedna hotovosť a jedna cez banku
liba2
13.07.09,14:28
Ahojte, posielam tovar na dobierku poštou, do balíka prikladám faktúru a dodací list a na faktúre je forma úhrady poštou - na dobierku. Pošta mi automaticky preposiela uhradené peniaze na účet (poštová poukážka typ U).

Vznikol mi nasledujúci problém:

Odberateľka chce aby som jej vystavila PPD, nakoľko ona platila hotovosťou na pošte za balík a pošta jej o tom žiadny doklad nedala (zabudla si pýtať). Ja s tým nemôžem súhlasiť, však peniaze mi chodia cez poštu na účet.

Podľa mojho názoru si ona musí žiadať potvrdenie z pošty, že zaplatila za balík v hotovosti. Pošta by jej mala poskytnúť ústrižok z poštovej poukážky.

Čo vy na to ako odborníci? :-) Ďakujem za odpovede.No stretla som sa v praxi s obdobným prípadom viackrát. Buď to bola zábudlivosť klienta, alebo pošta/árka nevydala doklad.
Ja to riešim tak, že k VPD priložím kópiu DF, a to z dôvodu, že na týchto faktúrach je spravidla vždy uvedené slovo DOBIERKA, čo znamená, že tovar som neobdržala skôr ako som ho zaplatila... teda k úhrade muselo dôjsť aj keď nemám doklad.