robin75
13.07.09,22:29
Vlastnim 15,5 á. pozemok kt.sa nachadza na hlavnej ceste v smere NR-BB v obci Beladice a je pristupny priamo z velmi / aj smutne/ znamej , frekventovanej rychlostnej komunikacie R1. Od Nitry je pozemok vzdialeny asi 15 km v smere na BB. Pred tymto pozemkom sa nachdza cerpacia stanica a autobazar. Okolo uvedeneho pozemku prejde neskutocne mnozstvo vozidiel a hlavne pred a pocas vikendu , kedy mnoho ludi cestuje na chalupy a pod. Pozemok je trojuholnikoveho tvaru, spevneny, oploteny a velmi dobre viditelny. V minulosti vyuzivany ako autobazar. Na pozemku elektrika, ostatne IS pred pozemkom.

Poradi mi niekto, co by som si mohol na tomto pozemku otvorit za predpokladu ze disponujem fin.hotovostou a chutou nieco rozbehnut.

Dakujem za vase rady a napady , ten najlepsi odmenim!

Prajem pohodu a relax
Dantess
13.07.09,20:41
Motel, penzión, hostel s reštikou by som spravil ja niečo na ten štýl. Samozrejme by tam boli masáže, dobré jedlo, hudbička, posed pri telke a bar, billiard a samozrejme čisté izby, kde si človek môže kludne a nerušene pospat. Určite budú aj lepšie nápady, ja som napisal to čo by som spravil ja ak by som mal dost penazi budovat :)
Melnick
13.07.09,20:55
Motel, penzión, hostel s reštikou by som spravil ja niečo na ten štýl. Samozrejme by tam boli masáže, dobré jedlo, hudbička, posed pri telke a bar, billiard a samozrejme čisté izby, kde si človek môže kludne a nerušene pospat. Určite budú aj lepšie nápady, ja som napisal to čo by som spravil ja ak by som mal dost penazi budovat :)

Dantes, nemyslím, že pri rýchlostnej komunikácii by sa uchytil penzión kde by sa ľudia dlhšie zdržiavali. Skôr by to chcelo rýchle občerstvenie, ale dobré - nie ako sme bohužiaľ na Slovensku zvyknutí. No možno aj tá nejaká izbička by sa uživila. Hlavne pre kamionistov - i keď ..........
arizona
13.07.09,20:58
Nejaký salaš s výbornou kuchyňou, rýchlym občerstvením a útulnou terasou, s kútikom pre deti. Možno vonkajší gril so špecialitami.
Prípadne niečo atraktívne pre deti- to rodičia vždy radi zastavia:) Dnes letia mini-zoo.Deťom sú vzácne aj nejaké ovečky, koníky,či kačičky za ohradou...
Dantess
14.07.09,06:24
A mám ešte jeden nápad :D otvoriť tam bordel. Ked tam prejde veľa áut a šoférov, kamionistov, atd atd, mohlo by sa to uživiť, otázka je či by si na to mal žalúdok to robiť. A som zvedavý, že ako by prebiehali pracovné pohovory s dievčatami :D:D
ivka70
14.07.09,06:41
A mám ešte jeden nápad :D otvoriť tam bordel. Ked tam prejde veľa áut a šoférov, kamionistov, atd atd, mohlo by sa to uživiť, otázka je či by si na to mal žalúdok to robiť. A som zvedavý, že ako by prebiehali pracovné pohovory s dievčatami :D:D

Bordel je hned vedla /LOLA :)/

Problem skor vidim v tom, ze po dostavbe R1 uz tadial hlavna cesta nepojde.
alebo sa mylim?

Mam pocit, ze to pojde cele nejako zozadu.
marian152
14.07.09,08:16
daj tam postavit par tych konstrukcii na bilboardy a poom predaj ten reklamny priestor. Kedze tade prejde velmi vela ludi bude to dobre zarabat aj bez roboty.
aviator
14.07.09,10:04
Záhradníctvo + predaj doplnkov, kameňov, chémie a hnojív. Samozrejme sortiment by sa dal prispôsobiť tomu, o čo je záujem + sezónna ponuka na všech svätých, Valentína, Vianoce.
ami2
14.07.09,16:45
Môj názor je , že nestačí vedieť že máš pozemok a peniaze. Nespomenul si čo vieš, v čom si doma, aké máš vzdelanie, s čím máš skúsenosti. Však na pozemku pri ceste nemusí stáť len bufet, môže tam byť aj nejaká napr. výroba, podnik....
rickman
14.07.09,17:33
Nespomínal si, koľko máš peňazí. V momentálnej situácii by bolo asi najproduktívnejšie hľadanie ropy. Pozri koľko stojí vrtné zariadenie a hor sa do toho. Je to ako v lotérii.

Taktiež tam môžeš postaviť vežu a zriadiť najvyšší bungee v Európe.

Alebo pestuj trávu (koberce), ale na to je ten pozemok asi kúsok malý. Alebo potom pestuj "trávu" a do 2 rokov bude aj ropná veža, mrakodrap a bungee!

PS: Inač nečakaj, že tu nájdeš odpoveď na tvoj dotaz. Maximálne inšpiráciu, ale aj to pochybujem. Čus.
adi11
14.07.09,18:46
Nebolo by zlé postaviť tam sedliacky domček a piecť tam husi a kačky. K tomu lokše, domáce koláče, také solovníky. Myslim, že pri NR nič také nie je, mešťania by kupovali cestou na dovolenku, alebo aj donášku týchto jedál.
Melnick
14.07.09,18:51
Bordel je hned vedla /LOLA :)/

Problem skor vidim v tom, ze po dostavbe R1 uz tadial hlavna cesta nepojde.
alebo sa mylim?

Mam pocit, ze to pojde cele nejako zozadu.
Ak toto bude pravda, potom sa choď pozrieť, čo to urobilo s celkom dobrým motorestom v Ž n/H po tom ako sa odklonila premávka.:o
maros1971
11.08.09,02:13
predaj pozemok za dobrú cenu,kúp priestory v meste,uprav ich ,daj do prenájmu a máš vystarané doživotne!:)
Aankaa
11.08.09,04:27
NEVIDELA SOM TO MIESTO, ALE V DNEŠNEJ DOBE SA ĽUDIA PO 30-tke NEMAJÚ KDE ZABAVIŤ, ODREAGOVAŤ...A ZVLÁŠŤ PRI POBYTE NA CHATE BY SA MI HODIL NEJAKÝ ŠTÝLOVÝ KLUB, NAPR. COUNTRY CLUB.
- cez týždeň by bola otváracia doba upravená a cez víkendy usporiadavať program, živá hudba, dobré jedlo .....
Ak je toto určite frekventovaná cesta, tak si radej dokúp pozemok na parkovisko a ozvi sa mi, budem tvoja hlavná managerka .
holos
11.08.09,07:03
veľa nápadov tu padlo celkom dobrých. čo tak to skombinovať. postav tam pár bilbordou a máš stali príjem ak to prenajmeš dlhodobo.
wajda
11.08.09,18:45
Co takto tam otvorit nejaky drive-in fastfood? Nieco ako McDrive, jednoduche chutne jedla, ktore neskoncia pri soferovani vodicovi na bruchu. Ponukat nieco, na co by sa ludia tesili a zastavili sa tam vzdy, ked idu okolo (ako napr. halusky v Kovacovej :)). V BA v Auparku jedna restauracia ponuka "pizzu v kornutku", clovek sa nezababre a moze to byt chutne :)
marian152
12.08.09,15:20
...no?...kedy odmenis najlepsi napad ako slubujes v nazve temy?...
Paula
12.08.09,15:25
Myslíš, že ešte príde? Podľa profilu jeho:

Posledná návšteva: 14-07-09 12:07 PM
profesional
15.12.09,12:42
Urobil by som z toho betonovu plochu s parkoviskom pre kamiony, postavil by som tam zakladne zariadenie kde by sa mohli kamionisti osprchovat, najest, vyspat sa hoci aj par hodin (tj. nie bezny hotel). Ponukol by som im tam v prevadzke moznost zakupit si kredit elekronickeho myta, zahranicne dialnicne znamky, osadil by som tam po spolupraci s T-com-om na proviznom systeme telefonne automaty, k nim by som predaval v prevadzke telefonne karty, urobil by som tam miniaturnu pracovnu - nech si mozu kamionisti vyprat co potrebuju, alebo malu chemicku cistiaren satstva, osadil by som tam malu internetovu kaviarnicku a pod. Proste kompletny projekt pre kamionistov. Tym ze bude urobena R1 este stale sa nevyriesi problem kamionistov a to ten, ze nikde nebudu mat po ceste vybudovane plnohodnotne odpocivadlo s plnymi sluzbami. Natiahol by som tam kamery, vjazd ako aj kazdu sluzbu spoplatnil poplatkom co si mozu dovolit. A tak ti poviem, akonahle by sa niekde pri hlavnom tahu objavilo taketo zariadenie, medzi kamionistami by sa to rozsirilo ako blesk. A budu tam chodi aj ti co budu chodi po novej R1 aj ti co budu chodit len po okreske.
andro
16.12.09,16:38
Ja by som tam postavil benzínku z umývárkou
Generalissimus
17.12.09,18:36
Myslím, že 15 árov je dosť málo na služby pre kamionistov ale inak dobrý nápad až na to, že kamionisti neradi využívajú platené služby.

Ja by som si počkal kým dostavajú ten obchvat a potom zmeral premávku, myslím že tou cestou bude chodiť o 70% menej áut keďže väčšina čo tadiaľ chodí je tranzit cez nitru a to pekne zamieša karty s vhodným podnikateľským nápadom.:rolleyes:

Je to ten pozemok kde stál dosť dlho ten rozbitý golf? pekný flek ;)
boure
17.12.09,18:50
Bolo spominane zahradnictvo...
Ja by som to vyuzil na exotiku,to by bolo očí čumejúcich z áut napríklad na taku palmovú oázu nejake posedenie pod palmou,bananovú plantáž...:rolleyes:
Nejake bananovniky by som aj dodal hehe
ronak
20.12.09,04:50
Rob len tolko aby si uživil seba - rodinu, život ti pretečie pomedzi prsty a neužiješ si ani detí alebo niečo pekné. Chod do prírody započúvaj sa do spevu vtákov, alebo len tak pomôž niekomu neznámemu, ktorého už nikdy nestretneš a nebude ti musieť prejavovať vdačnosť.
ninus21
05.02.10,15:55
no všetky nápady ako bordel,reštavrácia,motel.,kvetinárstvo a ....tu boli a samozrejme fungujú niektoré viac, niektoré menej.Ale toto všetko tu už je. Je to pomaly na každéj dokonca aj dedinskéj ceste.Ja by som to vylepšila.Ja by som tam postavila kino z občertvením v špeciálnych polohovaných kreslách.a prečo?Keď idete domou načo sa najviac tešite?No predsa až si date niečo dobré a sadnete si pred telku do kresla.nie?tak prečo čakať až domu?prečo si neisť na hodinku takto oddychnuť aj popri ceste?alebo rodina z detmi ide cez víkend na výlet a uvydia pútače na rozprávku no nezastavia sa a nekuknu si ju?alebo futbal majstrovstvá sveta.všetci sa ponahlaju domu aby stihli zapas ale teras zbadaju oznam tu premietame aj s občertvenim.no nezastavia sa a nekuknú si?a je to lepšie ako dakde v krčme preto že majú polohovane kreslá normálne jedlo a veľké plátno a super zvuk.no kdo by nešiel :) daj vedieť ak sa ti napad páčil
Laco-monter
06.02.10,15:22
Orientácia na motoristov je jednoznačne správna!:)

Ja by som tam najprv niečo, postavil nejakú dvojgaráž+zázemie a otvoril by som PNEUSERVIS ,tiež by som v tomto pneuservise prevádzkoval tzv. minútový servis výmena oleja a p.
Ak by som mal ešte ďalšiu hotovosť cca 20 000€,tak by som prikupil dodávku na prepravu osob, NEPRAVIDELNA AUTODOPRAVA

kombináciou týchto 3 činnosti by si veľmi slušne vyžil.:cool:

Pravda je tu jedna podmienka ::o
muselo by Ťa to baviť :D.
misomiso
08.02.10,13:12
Bohuzial uplne najhorsi cas naplanovanie akyhkolvek aktivit na tomto pozemku. O dva roky bude presmerovana cele tranzitna premavka na R1. Az potom uvidis, kto na tej ceste ostal - aka je to cielova skupina.

Za dva roky nestihnes nic vybudovat, tak aby sa ti to este aj stihlo vratit.
gggggg
09.02.10,18:26
Urobil by som z toho betonovu plochu s parkoviskom pre kamiony, postavil by som tam zakladne zariadenie kde by sa mohli kamionisti osprchovat, najest, vyspat sa hoci aj par hodin (tj. nie bezny hotel). Ponukol by som im tam v prevadzke moznost zakupit si kredit elekronickeho myta, zahranicne dialnicne znamky, osadil by som tam po spolupraci s T-com-om na proviznom systeme telefonne automaty, k nim by som predaval v prevadzke telefonne karty, urobil by som tam miniaturnu pracovnu - nech si mozu kamionisti vyprat co potrebuju, alebo malu chemicku cistiaren satstva, osadil by som tam malu internetovu kaviarnicku a pod. Proste kompletny projekt pre kamionistov. Tym ze bude urobena R1 este stale sa nevyriesi problem kamionistov a to ten, ze nikde nebudu mat po ceste vybudovane plnohodnotne odpocivadlo s plnymi sluzbami. Natiahol by som tam kamery, vjazd ako aj kazdu sluzbu spoplatnil poplatkom co si mozu dovolit. A tak ti poviem, akonahle by sa niekde pri hlavnom tahu objavilo taketo zariadenie, medzi kamionistami by sa to rozsirilo ako blesk. A budu tam chodi aj ti co budu chodi po novej R1 aj ti co budu chodit len po okreske.
na15 arovej ploche..:)